761 Shares 5509 views

Regenerujący krem do rąk: funkcje, dobór i stosowanie zasad

Regenerujący krem do rąk różni się od innych liczbą funkcji. To nie tylko odżywia, ale również pozwala na regenerację sił ze względu na przyspieszenie procesów metabolicznych w nabłonku. Regularnie za pomocą tego narzędzia, można przedłużyć młodość uchwyty dać im aksamitną konsystencję i piękno.

świadectwo

Regenerujący krem do rąk na pierwszym miejscu pokazuje tych, których warunki pracy są dalekie od ideału. Jeśli zawód masz kontakt z kurzem, chemii i innych płynów agresywnych, w tym wodę, bez ochrony nie może zrobić za ręce. Dotyczy to również tych, którzy są zmuszeni do pracy w rękawiczkach. W istocie, pod warstwą skóry gumy nie oddycha tak metabolizm nim naruszone. Krem do rąk regenerujący regenerujący szybko pozbyć się dyskomfortu i przywracania zdrowia skóry. Jednym z najlepszych narzędzi są te, które zawierają naturalne składniki, takie jak sok z nagietka.

właściwości

Krem z tej kategorii zawiera podobne składniki. Wszelkie regenerujący krem do rąk zawiera grupę dwóch składników. Jednym z nich jest odpowiedzialny za odżywianie i nawodnienie, drugi – do odbudowy tkanek. Niektóre zawierają także płyny i komponent gojenia ran, na przykład, lanolina i pantenol. Są one z powodzeniem radzić sobie z podrażnienia, wysypki, drobne rany, otarcia.

reguły stosowania

Jeśli zakupiono regenerujący krem do rąk, ale nie wiem, jak go używać, należy pamiętać główną zasadę, która odnosi się do absolutnie każdego z nas narzędzia skóry. Pierwszym krokiem jest, aby umyć ręce, używając delikatnego mydła lub innych środków. Opierając się na brudnej skóry jest nie do przyjęcia. Kosmetologów polecam rozpoczęcie środek do nacierania tyłu rękami. Wycisnąć niewielką ilość kremu na lewej ręce, zacznij pocierać sobie prawo dokonywania sprawne dokładny ruch w kierunku palców do nadgarstka.

Powtórz tę czynność dla prawej ręki. Wreszcie masować swoje ręce, rozprowadzić pozostałą śmietanę, jakby lathering je wodą z mydłem. Pozostawić do wchłonięcia. Nie mokry i nie wytrzeć ręce, unikać kontaktu z błotem. Pamiętaj, że u podstaw większości kremów regenerujących – bazie tłuszczu. Takie środki mogą pozostawiać plamy na ubraniu. Po kilku minutach DAB ręce ręcznikiem papierowym. Jest to konieczne, aby usunąć nadmiar nie zostanie wchłonięty przez skórę.

Jak wybrać krem?

Dziś na rynku jest wystarczająco reprezentatywna dla większego kremy regenerujące. Nie myśl, że niekoniecznie oznacza dobry jest drogie. Nie odwrotne jest prawdziwe. Ponadto, dla każdego rodzaju skóry, odpowiedni dla różnych kosmetyków, więc kobieta może pomóc tylko drogie produkty z „Vichy”, a druga będzie podziwiać krem budżet „Velvet Hands”. Chodzi tutaj nie ma ambicji i chęci wyróżniać, ale w podstawowych cech fizjologicznych.

Jeśli szukasz kremu regenerującego na rękach i twarzy, rad przyjaciół i stron magazynów mody, oczywiście, przyczyni się do orientu. Ale nie opierać się na nich, nie należy przyjmować prawdę absolutną. Zawsze staram się słuchać własnych uczuć. Jeśli to możliwe, należy użyć sondy.