515 Shares 1919 views

Bikini Zone – to gdzie najbardziej wrażliwej skóry i trudne do golenia

Nowoczesna dziewczyna musi być piękna zawsze, wszędzie i we wszystkim. Niestety, tylko piękny wewnętrzny świat dzisiejszy nie może zrobić. Cóż, trzeba być zawsze jest idealny do osiągnięcia doskonałości. A nie do innych, i kochany dla siebie.


Zatem, ciągłe uczenie się – klucz do sukcesu. W tym przypadku należy preferować do chodzenia w pokoju lub nauki w domu, zapoznać się z ciekawymi innowacjami kulturalnych, podniesienie poziomu wykształcenia, czytanie książek i, oczywiście, zadbane w każdym szczególe. Po nieporządku nie tylko pogarsza nastrój, ale także alienuje ludzi.

Strefa głębokiego bikini powinny być jak zadbane, jak wszystko inne. Oczywiście, nie jest konieczne, aby usunąć wszystkie włosy poniżej zera, można zrobić schludny fryzury, a nawet uciekać się do interesującej i pogrubioną wzorca. Wygląda interesująco, ale nie każdy lubi. Jednak nie powinno być główne preferencje większości dziewcząt. Po tym wszystkim, czystość i schludność – najważniejsze wskaźniki, które w ogóle, a na tyle piękna.

Jednak w dzisiejszych czasach coraz więcej kobiet woli golić strefę bikini. To proste, szybkie, koszt (wysoki koszt nie jest wymagane, trzeba tylko maszyną, żelu lub pianki do golenia i po goleniu). Ale nawet przed skorzystaniem z tej metody, konieczne jest, by poznać okolicę bikini – to gdzie i jak usunąć tam głowy.

Oczywiście, pytanie, które może spowodować tylko uśmiech, jest uzasadnione tylko młodych interesy wiekowych. Zatem, strefa bikini – gdzie to jest? Oczywiście, chrząstek i wargi sromowe. depilacja tu jest nie lada wyzwaniem ze względu na wrażliwość skóry. Wszelkie cięcia i po prostu golenie może powodować podrażnienie, wrastających włosków, stany zapalne, psuje wygląd strefy intymnej i samopoczucie dziewczyny. Jak prawidłowo golić włosy?

Po pierwsze, to najlepiej używać męskich maszyn (nie jednorazowy). Są one znacznie ostrzejsze i nie są wyposażone w powierzchnie ochronne chwalony reklamowych i paski, które są wymagane jedynie do depilacji dużych powierzchni (tj nogi). Jednak i makijaż jest również lepiej wziąć samca. Żel do golenia jest całkiem możliwe, aby kupić i samica, ale balsam i balsam po zabiegu istnieje tylko w wersji męskiej. Że taka dyskryminacja ze względu na płeć.

Jednak żarty na bok. Tak, młoda damo, zadać pytanie: „okolic bikini – to gdzie” może również wziąć na maszynie procedury męża lub dziewczyną. Po prostu z niewiedzy. Tak więc, nie można zrobić, że w każdym przypadku, ponieważ golenie towarzyszy mikrourazy skóry, a nawet kawałki. I we krwi jest znany być transmitowane do wielu rzeczy nieprzyjemnych. Oznacza to, że można używać tylko ich akcesoria do golenia. Inna wersja nie jest i nie może.

Ponownie, młoda dama, która zadaje pytanie: „gdzie jest obszar bikini”, powinien wiedzieć, że przed goleniem najlepiej kąpać się w parę skórę i przygotowanie ciała do procedury. To jest po płukaniu z zimnymi chrząstek wody zastosować pianę i czekać na włosy stały się miękkie. Golenie może być tylko na wzrost włosów, a nie inny sposób! Lub wrastających włosków nie będzie działać, aby uniknąć. Skóra jest lepiej ciągnąć, tak aby nie pocięte na fałdach. I taśma powinna zostać zmieniona w czasie dla maszynki do ostatniego zawsze była ostra.

Po goleniu, trzeba umyć wzgórka łonowego i warg sromowych, a za pomocą specjalnych środków do higieny intymnej, a nie z żelu pod prysznic lub mydła. Skóra staje się bardziej miękki, może wystąpić podrażnienie. W tym przypadku, piękny wygląd, czystość i porządek gwarantowany.