511 Shares 8236 views

Aloe trądzik – karetka dla skóry problem

Ile osób może się pochwalić absolutnie czysty, idealnie gładka skóra, a nawet bez najmniejszej skazy? Mało. Ale garnki z zielone i kolczaste rośliny o nazwie Aloe Vera są niemal na każdym parapecie. Zapytać jaki jest związek? Najbardziej bezpośredni, ponieważ aloes – zakład leczniczy, który pomaga nie tylko z zimna. Zobacz, ile teraz produkować wystarczająco dużo droższych produktów kosmetycznych zawierających (zgodnie z napisem na opakowaniu), ekstrakt z aloesu. Ogólnie rzecz biorąc, te kremy do twarzy, które są przeznaczone do nawilżają skórę i zapobiegają jej wygląd trądziku, zaskórników i innych „zło”. Ale czy to ma sens, aby zakupić wspaniały krem pieniędzy, które mogą absolutnie nie przyjdziesz, gdy ekran całkowicie wolny od całego drzewa rośnie (a czasem więcej niż jeden) z najcenniejszych substancji, które tak pięknie dodanego do jego producentów chemii kosmetyków?


Dlaczego nie spróbować zrobić kosmetyki na trądzik aloe na własną rękę? To nie jest tak trudne. Wszystko, czego potrzebujesz – jest, aby przygotować się do liści roślin, z których w przyszłości będzie dokonanie masek lub płyny. Jeśli zdecydujesz się na ten krok, a następnie oderwać część dolnych liści aloesu, wypłukać je w przegotowanej wody, suche, umieścić w nieprzezroczystej torbie i miejscu przez dwa tygodnie w lodówce. Tym razem jest zupełnie wystarczające do tworzenia arkuszy papieru w stymulatorów biologicznych mają takie korzystny wpływ na skórę. Mała rada: Przed rip liście, nie należy podlewać roślinę dwa tygodnie. W tym czasie będzie gromadzić maksymalną koncentrację większości składników odżywczych.

Kiedy aloes „leżeć” w lodówce, można zacząć lecznicze kosmetyki. Oto przepis na prosty balsam: drobno posiekać liści i wycisnąć sok z nich, których jeden lub dwa razy dziennie i przetrzeć skórę. Sok z aloesu twarzy jest bardzo przydatna, ponieważ doskonale nawilża, odświeża i wygładza skórę, a także działa jako dobry środek antyseptyczny. widać, że bardzo szybko znajdziesz się po prostu nie jest w lustrze. Prawdę mówiąc, sama natura dba o piękno (a nie zakładu chemicznego, udając fabryki kosmetycznej).

Będzie ona również pomóc w radzeniu sobie z trądzikiem to jest recepta na twarzy maskę z aloesem i miodem: przetrzeć łyżkę liści tej rośliny i dodać do niego dwie łyżki podgrzanego miodu. Tę mieszaninę wprowadza się na palce, niemytego czystej powierzchni (może karku i szyi), moczyć przez 15 minut i przemyć. Ten masochka nadaje się absolutnie do wszystkich rodzajów skóry i jest w stanie nie tylko wygrać trądzik, ale również do poprawy cery, a nawet mają działanie wygładzające.

Można gotować specjalną maść zawierającą aloes nie tylko trądzik, ale kilka innych dostępnych komponentów. Kompozycję tę stosuje się do punktu w każdym krosty i pozostawić na noc i przemywa się rano doskonale chłodnego mało mało wody i mydła. Tak, trzeba streptocid (20 tabletek), aby być kruszone na proszek. A kawałek liścia aloesu i wycisnąć sok zmieszać z proszkiem, aby uzyskać wystarczająco gruba mieszaniny. To również dodać 3-4 krople jodu i wszystko dobrze wymieszać. Oczywiście, świeżo przygotowana mieszanina nie powinna być zbyt długo przechowywane, więc jeśli coś się w lewo, a następnie umieścić je w małym czystym słoiku (można z kremem), dokręcić pokrywę i przechowywać w lodówce. Spróbuj użyć mieszanki, tak szybko jak to możliwe.

Można również spróbować maskę z aloesu na trądzik: rośliny dwuskrzydłowych trzeć na małej tarce, lepszy plastik; zmielić w młynek do kawy płatków owsianych. Wymieszać składniki aż do uzyskania konsystencji gęstej śmietany. Czystego wacika lub szczotki, stosuje się mieszankę na twarz, chodzić z nim przez 15 minut, a następnie zmyć chłodnych wodach. Dla dostatecznie silnych zapaleń tej maski należy zrobić 1-2 razy w tygodniu. Jeśli nie są one na tyle istotne, a następnie raz na dziesięć dni wystarczy. Maska z aloesu na trądzik mogą być wykonywane w regularnych odstępach czasu, gdyż nie powoduje uzależnienia.