437 Shares 6269 views

Co wymaga pielęgnacji twarzy mężczyzny? mężczyźni skórzane twarz: kosmetyki

Mężczyźni muszą dać skórze nie mniej uwagi i opieki niż kobiet. Chłopcy, oczywiście, że to zabawne. Dlatego długo zaniedbywane wydany specjalnie dla męskich kosmetyków. W starym cieszyć środki do i po goleniu. I nie zdają sobie sprawy, że skóra negatywnie wpływa wiele czynników: zanieczyszczone powietrze wielkich miast, nieodpowiednia dieta, a nawet maszyny do golenia. Wiele czynników wpływa na jego twarz. samiec skóra twarzy wymaga szczególnej opieki. Należy również wykonać kilka prostych wymagań


Przepisy pielęgnacji

Oferujemy mężczyzn, aby skorzystać z kilku przydatnych wskazówek, aby uratować skórę jak najdłużej młody i zdrowy.

– do mycia codziennie jest konieczne przefiltrowaną wodę (chlorowany podrażnia także szorstką skórę samców). Ta prosta zasada daje wspaniały efekt już po 5-6 dniach.

– Ręczniki lepiej ignorowane. Im dłuższy kropli wody pozostaje na powierzchni, tym lepszy jest skóra będzie wilgotna.

– Nie przegrzewać skóry, a zwłaszcza aby wycisnąć pryszcze. Zarówno silnie wpływa na górne warstwy skóry i szkodzi małe naczynia krwionośne. Ściskając trądzik grozi zakażenie, które jest często trudne do wyleczenia.

– Pielęgnacja skóry twarzy dla mężczyzn jest również do korzystania z urządzeń marki przy zakupie, że produkty kosmetyczne przeznaczone wyłącznie dla męskiej skóry (samica jest bardzo różni się od niej, a zatem środki – zbyt).

Golenie powinno być wysokiej jakości maszyn i zmieniać tak często, jak to możliwe. Ważne jest również zasada Skincare.

Zasady całkiem sporo. Najważniejsze – aby je obserwować.

Porozmawiajmy o oczyszczenie skóry męskiej

Oczyszczająca – koniecznym procedura codziennie. Zatkane pory nie pozwalają skórze oddychać, że prowadzi to do szybkiego zanikania. W związku z tym, że pierwsze środki do oczyszczania skóry – żel do codziennego prania. Korzystanie z nich jest proste. Kilka kropli piany na dłonie i umyć twarz kolistymi ruchami. a następnie spłukać ciepłą bieżącą wodą. Nowoczesne środki do mycia bardzo skuteczne. Dlatego dużo żelu zastosowano nie muszą stawić czoła. Ideałem byłoby, aby umyć żelu dwa razy dziennie.

zarośla

Po umyciu, przejdź do tonikiem. Konieczne jest, aby przetrzeć twarz wacikiem z niewielką ilością pieniędzy. Regularne stosowanie pomoże odmłodzić twarz tonikiem skórę człowieka. Teraz możemy zastosować krem.

Co 5-7 dni, trzeba oczyścić peelingu skóra twarzy. Efekt nie trwa długo, a po chwili:

– włosy po goleniu przestają rosnąć;

– znika nieodwołalnie czarne kropki;

– oczyszczone głębokich porów;

– górna warstwa naskórkowa jest uwalniane z zabitych komórek;

– przywrócenie przepływu krwi w warstwie podskórnej.

Czy skóra nawilżać?

Męska skóra jest dużo bardziej potrzebne wilgoci niż samice. golenia uszkodzeń proces lub nawet niszczy cienką warstwę górną. Ponadto po skórze wystąpią na bazie alkoholu, który jest błędem brutto. Wybierając taki kosmetyki trzeba traktować poważnie. Jednym z głównych takich środków – po goleniu. Oczywiste jest, że za pomocą bazie alkoholu łuszcząca się skóra na twarzy mężczyzn. Delikatna górna warstwa staje się cieńsza, wywołuje zaczerwienienie, pozbyć się, co jest bardzo trudne.

Co jest lepsze w użyciu krem do twarzy? Dla mężczyzn, najlepiej pasuje, oczywiście, nawilżający. Obecnie istnieje istnieje wiele – nie jest łatwo wybrać odpowiednią. Konieczne jest, aby przekonać człowieka, który jest głównym warunkiem dla zachowania i młodości i zdrowia skóry. Używać kremu nawilżającego powinna być po goleniu lub mycia twarzy. Nawilżać potrzebę nie tylko twarzy, ale także szyi. W 10-12 minut trzeba usunąć resztki kremu z dyskiem bawełny.

Struktura i pielęgnacja: cechy męskie

Męska skóra (długi znany fakt) jest znacznie grubsza niż kobiet. Jest wyposażony w dużą ilość gruczołów łojowych. A zatem, bardzo gruby. A to, z kolei, jest obarczona trądziku, zatkane pory, tłustej połysk i nieprzyjemny wygląd.

Dodać problemy skórne takie niskie zużycie wody, brak snu, częste stres, złe nawyki, a być może dziedziczność. Ponadto, niewłaściwa dieta, a zwłaszcza fascynacja słodkich pokarmów i suhomyatku.

Tłusta skóra twarzy u mężczyzn, charakteryzuje się niezdrowym blaskiem i obfitości trądziku. Jest to wynikiem aktywnych gruczołów łojowych, wzmocnione męskich hormonów płciowych.

Tłusta skóra jest najczęściej u mężczyzn. Iw związku z tym wymaga szczególnej troski. Często firmy twarz – twarz mężczyzny. Skóra twarzy człowieka, który pełni funkcję głowy powinna wyglądać świeżo i młodo. Eksperci uważają, że tłuszcz pomaga właścicielowi patrzeć młodszego wieku biologicznego. Dzieje się tak dlatego, że gruczołów łojowych, które są ich odchodami pomagają utrzymać skórę gładką i elastyczną. To było tylko trzydzieści lat tych gruczołów zmniejszają swoją pracę. Wtedy skóra przechodzi do kategorii normalne. Ale do tego czasu, konieczne jest starannie dbać o niego. Trzy ważne zasady do skóry tłustej: codzienne oczyszczanie, nawilżanie i specjalnych niezbędnych procedur, które tłumią aktywność gruczołów łojowych.

Oczyścić skórę tego typu powinny być specjalny miękki żel lub piankę w godzinach porannych i wieczornych. Spłukać ledwo ciepłą wodą (gorącą rozszerza porów). Po wysuszeniu, nakłada się na skórę krem nawilżający dla mężczyzn, który nie zawiera oleju. Należy kierować tylko dla męskiej skóry i zawierają cynk lub substancji o działaniu przeciwbakteryjnym.

Należy pamiętać, że żel do golenia jest idealny dla skóry tłustej, ponieważ jest łatwy do zbierania oleju z powierzchni. Dlatego konieczne jest jedynie, aby mieć żel do golenia. Pianka mydła nie nadają się tłusta.

Scrub i środki na trądzik dla skóry tłustej

Jak oczyścić twarz mężczyzny? męskiej skóry twarzy powinny podlegać regularnej złuszczania. W tym celu, odpowiednie szoruje lub czyszczące i podsushivayuschee maska z gliny. Specjalna można kupić w aptece lub sklepie kosmetycznym. Z pomocą kilku procedur, skóra wysycha. Jaskrawym połysk znika.

Rada, która pomija silny połowa ludzkości – nie zniszczyć pryszcze. Bakterie po tej procedurze rozprzestrzeniać z szybkością błyskawicy. A potem, oprócz trądziku, to będzie musiał leczyć infekcję skóry. Od dawna produkuje kosmetyki, aby pozbyć się trądziku na twarzy mężczyzny. mężczyźni skórzane twarz z tłusty połysk dokładnie oczyścić specjalnym balsamem dla tego typu.

Fundusze te szybko poradzić sobie z nadmiarem tłustego połysku i tłuszczu. W ciągu dnia pracy, można pomóc skórze poradzić sobie z pogrubioną dotknięciem wilgotnych chusteczek. Spróbuj mniej dotknąć twarz w dłoniach. Otwarte pory są zawsze gotowe do odbioru nowego zakażenia.

wniosek

Eksperci-kosmetyczek doradzać ludziom upuść wszystkie uprzedzenia, aby przejść do salonu piękności lub aptece (można nawet z kobietą) i zacząć dbać o skórę twarzy, aby zatrzymać młodych i świeże jak najdłużej.