411 Shares 2853 views

Czy muszę golić pachwinie: znaleźć odpowiedź na pytanie,

Dyskusje na temat kwestii „czy nie golić pachwina” dość długo i niejednoznaczne. To zależy od różnych opinii na ten temat, mody, gustów i kultur. Na przykład, że udowodniono, że neandertalczycy kamienne noże używane do usuwania niechcianych „Kret”. W średniowieczu, to nie jest dużo zwrócić uwagę. A w naszych czasach wielu jest trąbienie fakt, że konieczne jest, aby powrócić do naturalnego, aby wziąć co najmniej nowoczesne feministki. W tym samym czasie miliony ludzi, oczywiście, większość z nich – kobieta dręczą pytania o włosach w strefie intymnej i jej atrakcyjności. Więc czy jest to konieczne, aby golić pachwinę? Każdy powinien sam zdecydować, to sam. Ale istnieje szereg niektórych ważnych funkcji.


Lekarze nie zaleca się usunąć wszystko, ponieważ skóra głowy zabezpiecza pachwinę z różnymi infekcjami. Przemysł kosmetyczny corocznie zapewnia rosnącą listę narzędzi do usuwania włosów pod pachami iw okolicy bikini. Odpowiadając w ten sposób na bolesne pytanie: „Czy muszę golić pachwinie” Najbardziej popularnym sposobem jest, oczywiście, do golenia. Można to wytłumaczyć stosunkowo małym kosztem finansowym, szybkiej reakcji i bezpieczeństwa dla zdrowia skóry.

Pozostaje kontrowersyjne czy golenia pachwiny do depilacji lub przez wzgląd na „wystrój” i intymnej zabawy. Wszystko zależy od chęci.

Ale jeśli jeszcze do tej procedury, to najlepiej zacząć od jej kąpieli. Ty pary skórę, a to pomoże Ci lepiej radzić sobie ze wszystkim. Golenie jest konieczne tylko w kierunku wzrostu włosów (versus nie oznacza niemożliwe!). Wtedy będzie można pozbyć się podrażnień i wrastających włosków. Ponadto, nie spiesz się, bo można zostawić pamiątkę nieprzyjemne cięć. Zaleca się golić zapalną lub podrażnioną skórę. Może to prowadzić do wysypki i innych powikłań.

Kobiety są bardziej lub mniej wyraźne, ale interesujące i istotne pytanie brzmi, czy nie golić mężczyzn krocze? Tutaj też wszystko zależy od gustu i zasad. Na przykład, niektórzy uważają, że to prosty rytuał przestrzeganie higieny osobistej, a inni nie nie są z tej seksualności.

I warto spróbować. Przynajmniej w celu doświadczyć nowych doznań. Ponadto, ogolona powierzchnia kameralny wizualnie przywiązuje penis większe rozmiary, ale to jest tak ważne dla silniejszej płci! Kolejnym argumentem jest to, że partner, który lubi seks oralny, chce poczuć przyjemność z nim, nie łaskotanie. Druga połowa kobiet na pytanie: „Czy muszę golić mężczyznę pachwiny?” – spełnia kategoryczne „nie”. Ich argumentem jest to, że włosy rosną w ciągu kilku dni, co gwarantuje swędzenie i nieprzyjemne mrowienie mężczyzna – kobieta. Tym bardziej, że wystarczająco duża część populacji kobiet psychicznie narysować obraz mężczyzny, który ma mieć całą skórę głowy. Mężczyźni golić miejsca intymne powinno rozpocząć też tylko kąpiel. Oczywiście, konieczne jest, aby dbać o dobrą brzytwa i kremów, zarówno przed jak i po goleniu. I nie zapomnij, że pytanie: „Czy muszę golić pachwinę?” – każdy powinien mieć swoje zdanie.