572 Shares 1005 views

Jak stosować makijaż, aby najpiękniejsze oczy?

Mówili, że jeśli kiedyś, że masz najpiękniejsze oczy na świecie? Jeśli mówimy, to znaczy, że masz sekret jak zrobić własne „zwierciadłem duszy” jest tak piękne. I, oczywiście, dzielić swoje tajemnice ty nie zamierza. Więc dla tych dziewczyn, których oczy są dalekie od doskonałości, powiedz mi kilka sztuczek, które sprawiają, że ludzkie serca będą drżeć z jednego z oczu.

Tak więc, przy szeroko rozstawione oczy, takie jak jeden z „aniołów” Victoria Secret, supermodelka Miranda Kerr, możesz pomóc w następujący sposób: od wewnętrznej do zewnętrznej oko machnięcia miejste pętli rogu. Nie shooter! Cienie ciemne odcienie wewnętrznego kącika oka odcień, odcień, aż ich brwi. To wizualnie „współdziałać” swoje najpiękniejsze oczy. Potem ten sam cienie umieścić na ruchomej powieki (uniknięcia zmarszczek na nim – Obszar ten powinien być jaśniejsze). Pod brew lekki odcień bejcy. Farbowanie rzęs, zwracając maksymalną uwagę na fakt, że zbliżyć się do wewnętrznego kącika oka. Brwi ołówkiem odpowiednim odcieniu zrobić trochę dłużej niż w nosie.

Słynna aktorka Sarah Dzhessiki Parker zupełnie odwrotna sytuacja: już nie najbardziej piękne oczy ona posadzone zbyt blisko. Ale to nie przeszkadza, aby być kochanym przez miliony fanów! I malowane go w następujący sposób: najjaśniejszy odcień nałożonego na wewnętrznym kąciku oka, stopniowo przechodząc do ciemniejsze odcienie, które są zacienione w kierunku końca brwi. Pomoże to wizualnie zorganizować oczy trochę szerzej. Od połowy górnej powiece narysuj cienką obwód (dosłownie najbardziej linii rzęs). Zbliżając się do zewnętrznego kącika oka, robi się nieco grubszy kontur. Można malować na małe strzałki. W jaki sposób grubości farby na rzęsy przy zewnętrznym rogu.

Piękny Dzhessika Alba hit 10 najlepszych aktorek, którzy mają najpiękniejsze oczy (w załączeniu zdjęcie). I to pomimo faktu, że jej oczy były, szczerze mówiąc, nie są bardzo duże. Wszystko z powodu jego ciepłem, zabawny wygląd i umiejętnie stosowania makijażu, który odbywa się w następujący sposób: cienie jasne kolory do malowania na całej powierzchni oka. Następnie wziąć ołówek i wyciągnąć kontur górnej powiece o jedną trzecią, a dolna – o dwie trzecie. Linia czerpać nieco poza zewnętrzny kącik oka i podnieść nieco w górę. Teraz bierzemy podstawowe cień (ciemniejsze odcienie). Stosuje się je tylko na górnej (ruchome) powieki, wys lekko w górę (w kierunku czubkach brwiami). Ponadto, te same cienie dokładnie odcień dolną powiekę, bezpośrednio nad ołówka kontur, pędzlem i kloszem (w celu uniknięcia ostrych krawędzi).

Wielu wciąż wierzy, że najpiękniejsze oczy na świecie była Marilyn Monroe. I jeszcze, a to referencyjne piękności były braki którą umiejętnie ukryte. Na przykład, kąciki jej oczu zostały obniżone. To poprawione tej wady za pomocą lekkich cieni, eyeliner schludny, elegancki, krótki i lekko zgięte strzałki w górę i puszyste rzęs. Należy zauważyć, że głównym „puszystość” spada na zewnętrznych kącikach oczu.

Ale, mimo wszystko, nie zapomnij, że naprawdę najpiękniejsze oczy – to nie to samo jak noszenie makijażu umiejętnie, i te, w których jasna gwiazda świeci życie i Tańca złośliwe „małe diabły”.