507 Shares 9460 views

Oznacza "Reopoligljukin". wskazania

Medycyna „Reopoligljukin”, cena wynosi 85 rubli, plazma-lek. Lek poprawia stabilności zawiesiny krwi, zmniejszenie lepkości, przywrócenie przepływu krwi do małych naczyń włosowatych.

Mechanizm działania

Preparat „Reopoligljukin” wskazania, dla którego zastosowanie zostanie omówione poniżej, normalizuje żylny i tętniczy dopływ krwi zmniejsza i zapobiega agregacji wytworzonych składników krwi. Narzędzie ma właściwości detoksykacyjne. Przez mechanizm osmotyczny lek pobudza diurezę, która przyspiesza usuwanie toksyn, trucizn, metabolicznych produktów rozkładu. Wyrażone działanie volemic ma pozytywny wpływ na hemodynamiki i towarzyszy równoczesne transportu resztek tkanki. Wraz ze wzrostem diurezy to możliwość szybkiej detoksykacji.

Oznacza "Reopoligljukin". wskazania

Lekarz przepisujący lek do leczenia i profilaktyki oparzeń, urazowe krwotocznym, kardiogennego, jak również toksycznych i pooperacyjnej prądem. Lek zaleca się wymianę objętości osocza w utracie krwi w pediatrii. Podczas leczenia i zapobiegania zaburzeń krążenia żylnego jest również wyznaczony medycyna „Reopoligljukin”. Wskazania środki obejmują patologie, takie jak choroba Raynauda, endarteritis zarostowe, zakrzepowe zapalenie żył, zakrzepica i inne. Skutecznym lekiem w przypadku zapalenia otrzewnej, wrzodziejące martwiczego zapalenia jelit, zapalenie trzustki do detoksykacji. Zastosowanie leków rozległe ropne procesów nekrotycznych w tkankach miękkich, choroby odżywiania, syndromu długotrwałego ucisku. Lek podaje się w okresie przedoperacyjnym do hemodylucją. Oznacza „Reopoligljukin” wskazówek, które obejmują stosowanie niektórych schorzeń okulistycznych skutecznie eliminuje powikłań krótkowzroczność, procesy degeneracyjne w siatkówce, zanik początkowego. Zalecany lek patologie rogówki i zapalenia błony naczyniowej oka.

schemat dawkowania

Lek jest wstrzykiwany do infuzji, strugą lub strumieniem kroplówki dożylnej. W zależności od stanu pacjenta, na poziomie serca, ciśnienia hematokrytu określonych parametrów dawki leku „Reopoligljukin”. Wskazania do stosowania, nasilenia patologii są głównymi czynnikami, które stanowią dla ekspertów w sprawie powołania sposobu i szybkości podawania. W każdym przypadku, dawkowanie jest ustalane indywidualnie. Wprowadzenie leków dla dzieci odbywa się pod ścisłym nadzorem lekarza.

Skutki uboczne leku „Reopoligljukin”. opinie

Według wielu pacjentów, lek jest stosunkowo bezpieczne i bardzo skuteczne. Oznacza w stosunkowo krótkim czasie pomaga pozbyć się objawów chorobowych, rzadko powoduje żadnych komplikacji. Należy zauważyć, dobre dzieci tolerancji. Mogą wystąpić reakcje alergiczne, nadmierne krwawienia.