646 Shares 2412 views

Krem z retinolem – panaceum na starzenie i problematycznej skóry?

Do tej pory, kremy z retinolem, zwłaszcza dla tych, którzy reklamowany wszedł 30-letni kamień milowy, stał się bardzo popularny. A co jest retinol i jego tak chwalony?

Retinol jest naprawdę witamina A w czystej postaci, która jest niezbędna do utrzymania normalnego stanu skóry, włosów, dobrego wzroku i bezawaryjnej pracy układu odpornościowego.

Krem z retinolem ceniony przede wszystkim za jego zdolność do zmniejszenia liczby zmarszczek, usuwania plam starczych, gładką skórę i zmniejszyć porów na twarzy. A co kobieta nie marzy o tym?

Retinol naprawdę działa cuda w procesie odbudowy komórek skóry, tworząc skórę. Wnikając w jądrze komórki, kremy witaminy A na podstawie retinolu przyspiesza procesy skórne uzdrowienie w jego różnych urazów, dlatego stosuje się go w leczeniu chorób, takich jak trądzik, łuszczyca i inne zmiany skórne, w tym (trzeba tylko pamiętać o oparzenia słoneczne, że przy użyciu produktów z retinolem, konieczne jest, aby chronić skórę przed słońcem za pomocą wysokim SPF, aby uniknąć problemów z pigmentacji).

Krem z retinolem jest idealny do skóry tłustej lub problem, ponieważ przyczyniają się do normalizacji gruczołów łojowych.

Część retinolu kosmetyków medycznych nie tylko zmniejsza ryzyko zakażenia, ale także stymuluje syntezę kolagenu, które rozwijają się z wiekiem znacznie zmniejszona. Krem z retinolem, w połączeniu z innymi naturalnymi substancjami biologicznymi pomaga komórki skórę odświeżenia. Ze względu na te właściwości retinol i jego pochodne, zawarte w kompozycji do produktów kosmetycznych, skóra dłużej pozostaje elastyczny, gładki zmarszczki.

Krem z retinolem presstavleny na rynku produktów kosmetycznych są powszechnie, przede wszystkim: Vit-A-Plus świetlna surowicy producent MD preparatach Retinol + witamina C Actifs Purs od Garnier, RoC RETINOL ACTIF PUR przeciwzmarszczkowych Nawilżający Dzień ROC, i wiele innych ,

Sprawdzone linii produkcyjnej Skinceuticals retinolu US c stężenie retinolu od 0,3 do 1,0. Oczywiście, należy rozpocząć od najniższego stężenia i ściśle stosować się do instrukcji użycia. Nawet o stężeniu 0,3 Oznacza to konieczne, aby rozpocząć, aby zastosować co najmniej jeden dzień, a dla bardzo wrażliwej krem uczyć osoby, począwszy od 2 razy w tygodniu, w tym samym czasie, takie reakcje są możliwe do peelingu, mrowienie i łagodne przekrwienie.

Krem z retinolem, co do zasady, jest stosowany jako środek nocy, a że ma niewielki wpływ, trzeba używać go przez jakiś czas. Jednak z retinolem krem nie może być stosowany w sposób ciągły przez okres dłuższy niż 6 miesięcy, jak witamina A mogą akumulować się w tkankach oraz obfitości działa jako pro-utleniacza, to znaczy powoduje nadmierne procesy utleniania w komórkach, a następnie ich następuje śmierć.

Peeling retinowy

odmłodzenie skóry, zmarszczki, aw niektórych przypadkach i kompletnego wybawienie od nich, bez uciekania się do chirurgii plastycznej, może być osiągnięty poprzez zastosowanie peelingu z retinolem (zwane również retinowy lub obierania żółty).

Ten potsedura że ze względu na wyrażoną stymulującego vozdeystiya na skórze może osiągnąć doskonałe wyniki nawet dla tych, którzy mają skórę cienką i bardzo wrażliwą. Ten złuszczanie jest uważana za najbardziej fizjologicznych w porównaniu z innymi typami skórki chemicznych. Jego zaletą jest również fakt, że po bardzo delikatnym okresie rekonwalescencji (maksymalnie 8 dni), a w tym czasie prawie dalej prowadzić normalne życie. Uczucie zaczerwienienie i swędzenie skóry łuszczącej pewnością nastąpić w ciągu 2-3 dni po zabiegu, ale ponieważ spodziewane są te reakcje, a potem po prostu trzeba zastosować krem kojący do leczonej skóry. Ale po jakimś czasie 3 zabiegów otrzymasz intensywne odmłodzenie, eliminuje przebarwienia, blizny dostępne.

Oczywiście istnieją przeciwwskazania do tej procedury, a mianowicie: ciąża i laktacja, silnie wyrażone proces zapalny skóry, opryszczka (w fazie aktywnej), ciężkie choroby somatyczne, nadwrażliwość na składniki, co z pewnością będzie ostrzegać w salonie piękności.

Należy o tym pamiętać w dążeniu do młodości i urody oraz używać produktów z retinolem zgodnie z instrukcjami, a złuszczanie następuje tylko specjalistów, którzy posiadają niezbędne szkolenia.

Dbać o siebie, a ty trwałe kosmetyczne, piękne kobiety!