245 Shares 8971 views

Troksevazinovaya maść. Aplikacji.

Przypadki choroby żylaków staje się coraz bardziej, dlatego ważniejsze niż kiedykolwiek profilaktyce tej poważnej choroby, co często prowadzi do niepełnosprawności. Ponadto, aż 85% kobiet w ciąży cierpi na żylaki kobiet w ciąży, które towarzyszą przykre objawy i pogarszają ogólną sosotyanie.

Objawy niewydolności żylnej należą: zmęczenie nóg, fioletowy siatki naczyń włosowatych, skurcze goleni, kostki obrzęk, przebarwienia skóry, ból, zimne kończyny.

Awaria żylaki – to nie tylko nieestetyczne, ale także niebezpieczne powikłania żylaki, zakrzepowe zapalenie żył, zapalenie żył, owrzodzeń troficznych.

Dobrym środkiem zapobiegawczym tej choroby jest uważana za długo sprawdzony produkt „Troxevasin”.

Składnik aktywny leku jest trokserutyna, co wzmacnia ścian naczyń włosowatych, zmniejsza ich przepuszczalność, zmniejsza stan zapalny i obrzęk i łagodzą ból objawów troficznych.

Lek „Troxevasin” jest przeznaczony do zapobiegania i leczenia łagodnych postaciach chorób żył i naczyń włosowatych.

Jego uwalnianiu w postaci kapsułek (tabletek) i żel (maść). Żel – żółty, przezroczysty, bezwonny. Do 20 g tego preparatu jest 1 g substancji czynnej trokserutyny. Adiuwantów lek zawiera: EDTA disodowy, chlorek benzalkoniowy, karbomer, woda destylowana, trietanoloaminowe. W kartonie pakowane z rury aluminiowej, która jest 40 g „Troksevazinovaya maści” leku. Instrukcje użytkowania zawarte.

Przygotowanie „Troxevasin” w postaci maści i kapsułek jest stosowany jako środek profilaktyczny zaostrzeń żylaków u ludzi z następujących chorób: otyłość, niewydolność serca, odwodnienie, zakrzepica żył głębokich, nowotworów, paraliżu i niedowłady, choroby wątroby, żylaki chirurgii żył na narządach małych miednicy i brzucha.

Troksevazinovaya maść jest stosowany w profilaktyce żylaków u osób powyżej czterdziestu lat, kobiet w okresie poporodowym.

Lek nie tylko eliminuje objawy niewydolności żylnej, ale również pomaga ból, obrzęk, zasinienie, uzyskanej za stłuczeń, skręceń i innych urazów. Zazwyczaj jest to używane troksevazinovaya maść, która szybko usuwa nieprzyjemne objawy.

Oznacza to praktycznie nie ma przeciwwskazań, poza tym, że w przypadku indywidualnej nietolerancji. Dlatego troksevazinovuyu maść powszechnie przepisywany w czasie ciąży. ma to żadnego negatywnego wpływu na rozwój płodu, więc lekarze mogą używać go na wszystkich etapach ciąży. Ale środki do podjęcia kapsułki dla kobiet w ciąży nie jest zalecane.

Troksevazinovaya maść doskonale usuwa wszelkie nieprzyjemne objawy żylaków w czasie ciąży. Można użyć żelu, który usuwa obrzęki i uczucie ciężkości w nogach, łagodzi ból, daje uczucie chłodu i nie brudzi ubrań. Żel stosowany jest z lekkich ruchów do masażu dwa razy dziennie, rano i wieczorem. Ruchy powinien być skierowany do góry. Zapalenie żyły są szczególnie wrażliwe, więc gdy zastosowano maść lub żel powinien być ostrożny. Aby otworzyć lek nie może być stosowany na rany. postaci żelu może być wykorzystywane do nakładania okłady.

Ale nie zapominajcie, że troksevazinovaya maść podczas ciąży może powodować reakcje alergiczne. Zastosuj Lek należy wyłącznie za zgodą lekarza.

Wiele kobiet w ciąży są zaznajomieni z tej nieprzyjemnej choroby, takie jak hemoroidy. Troksevazinovaya maść można przypisać w tym przypadku, ponieważ w drugim trymestrze ciąży. Lek eliminuje krwawienie, ból, swędzenie.