98 Shares 932 views

Jak uzyskać certyfikat osobisty Webmoney: krok po kroku

Z pomocą pieniądza elektronicznego Zalogowani „WebMoney” szybko przelać pieniądze bez uciekania się do banków lub poczty. Jednak przed rozpoczęciem pracy w systemie jest wymagane aby uzyskać certyfikat. Procedura ta zmniejsza ryzyko oszustwa z wykorzystaniem usługi. Po rejestracji i otrzymaniu system płatności WM-partia ID może zostać wydany anonimowo, formalne, początkowy lub osobiste świadectwo Webmoney.

Czym jest ten dokument, a co to jest? certyfikat WebMoney jest certyfikat cyfrowy wystawiony przez zarejestrowanych użytkowników serwisu, którzy pod warunkiem osobistej stronie internetowej informacji. Jest on otrzymany przez każdego uczestnika systemu płatności. Po pierwsze zezwolenie wydane alias paszport. System nakłada szereg ograniczeń na działania użytkownika.

Aby usunąć niektóre z nich, uczestnik powinien otrzymać oficjalny certyfikat za darmo. To wymaga jedynie paszport, aby potwierdzić dane. Im wyższy status dokumentu, tym bardziej wydajny działalność jednostki w Internecie. Maksymalna przywilej daje tylko certyfikatu osobistego Webmoney. Po nabyciu certyfikatu cyfrowego dla użytkownika stają się dostępne wszystkie usługi serwisu.

Zalety osobisty paszport

Ten dokument pozwala właścicielowi stworzyć budżet maszyn Capitaller na miejscu, aby uczestniczyć w systemie „Wymiana kredytowej”, aby otrzymywać płatności od klientów w trybie automatycznym. Użytkownik może również stać się konsultant WebMoney Transfer.

Właściciel certyfikatu osobistego daje dostęp do usługi DigiSeller, mające na celu stworzenie targowiska w Internecie. Użytkownik otrzymuje również możliwość wysłania wniosku o rejestrację stron we wszystkich odcinkach katalogu „MegaStock” oraz wziąć udział w dowolnym programie partnerskim. Przy zamawianiu zodiaku / Plus debetową trzeba pamiętać, że świadectwo Webmoney nie powinna być niższa niż osobiste.

Nie zapominaj, że obecność certyfikatu cyfrowego jest najwyższy poziom zaufania wśród uczestników i wyświetla uprawnienia użytkownika.

Jak uzyskać certyfikat prywatnego Webmoney

Najpierw musisz zalogować się do systemu. Następnie należy upewnić się, że użytkownik posiada już formalne / początkowe świadectwo. Skany danych paszportowych powinny być sprawdzone „Centrum Rejestracji”.

Aby uzyskać certyfikat użytkownik będzie również musiał potwierdzić online „WebMoney” rzeczywistego miejsca zamieszkania. Aby to zrobić, należy wysłać prośbę do Moskwy. Po otrzymaniu listu w mailu z kodem weryfikacyjnym trzeba wpisać cyfry po „WebMoney”. Następnie adres określony przez użytkownika jest potwierdzona.

Należy skupić się na tym, że osobiste świadectwo Webmoney wydawane tylko 1 raz. Jeśli uczestnik otrzymał już certyfikat cyfrowy, to nie będzie mógł ponownie nabyć dokument, nawet z nowym WM-ID. WebMoney osobiste świadectwo jest wydawane za niewielką opłatą. Koszt usługi zależy od warunków rejestratorów.

szkolenie

Przed dokonaniem imiennego zaświadczenia Webmoney, należy uruchomić Keeper do żądanego ID. Wymagane jest, aby być zarejestrowany w systemie transferu WM. Użytkownik powinien zrozumieć, dlaczego on potrzebuje certyfikatu cyfrowego.

Konieczne jest, aby wziąć pod uwagę fakt, że „Weryfikacja Center” nie odpowiada na pytania, które nie są związane z procedurą.

Uzyskiwanie certyfikatu osobistego Webmoney

Użytkownik musi otworzyć stronę główną „Weryfikacja Center”. Następnie wybierz „Panel sterowania” sekcji. Potem następuje logowanie z wmId, które muszą być certyfikowane. Następnie należy otworzyć sekcję „dane osobowe”. Tu zawiera wszystkie informacje na temat użytkownika.

Musisz kliknąć na link „uzyskania dyplomu.” Na stronie, która następuje o wypełnienie kwestionariusza. Wszystkie informacje i dane niezbędne paszport należy podawać bez cięć. W „wybór attestatora” trzeba określić rejestratorem i kliknąć na link „odbierać”. System poprosi o pobranie paszporty skanowania do weryfikacji.

Jest to konieczne w celu spełnienia warunku i poczekać na potwierdzenie, że wszystkie dokumenty podjęte. Następnie konieczne jest, aby powrócić do „Panel sterowania” i zapłacić aplikację (10-20 dolarów). Pieniądze trzeba tłumaczyć tylko „Weryfikacja Center”. Następnie chcesz otworzyć „dokumentów i zasady” punkt, a następnie pobrać i wydrukować „oświadczenie wnioskodawcy.”

Spotkanie z rejestratora

Po wykonaniu powyższych czynności użytkownik musi skontaktować się z asesora oraz dokładną datę i godzinę rozmowy. Na spotkaniu trzeba zabrać ze sobą dowód osobisty, kserokopię paszportu i 2 kopie drukowanej instrukcji. W wyznaczonym czasie powinna przyjść do biura. Rejestrator zapyta dlaczego zajęło certyfikat systemu partyjnego. Użytkownik musi również znać datę rejestracji na stronie, pseudonim i wersji „posiadacz”.

Oświadczenie jest wypełniona w momencie przekazania kserokopii paszportów. Następnie umieścić podpis i datę. Po wywiadzie, sprawdzenie danych pod warunkiem. Czas przetwarzania informacji wynosi 2 dni. Po potwierdzeniu wmId informacje będą certyfikowane.

Należy skupić się na tym, że małoletnie dziecko może również odnosić się do sekretarza oświadczenie. Na posiedzeniu muszą być w towarzystwie rodzica lub opiekuna prawnego. W przypadku wykrycia błędów i nieścisłości w systemie kwestionariusza wypełnionego wyśle wiadomość za pośrednictwem poczty wewnętrznej z propozycją zmiany. Po zmianie danych, należy skontaktować się z rejestratorem.

Administracja aplikacji za pośrednictwem poczty

Aby uzyskać certyfikat osobisty Webmoney bez osobistego spotkania, trzeba znaleźć się na liście oznaczonej rejestratora „kopercie”. Ta ikona wskazuje, że istnieje możliwość wysyłania danych pocztowych. Następnie należy wydrukować i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Należy podać dane paszportowe i WM-identyfikator. Następnie konieczne do podpisania i poświadczenia go u notariusza.

Następnie należy wysłać dokumenty do rejestratora za pośrednictwem poczty. Do wniosku należy dołączyć kartę u notariusza kontaktów. można po prostu napisać na papierze swojego telefonu biurowego. Oczekiwanie na decyzję „Weryfikacja Center” zależy nie tylko od terminów badań, ale również od szybkości dostarczenia list. Zaleca się, aby zapłacić usługi DHL, aby uzyskać odpowiedź jak najszybciej.

W tym przypadku użytkownik nie będzie musiał martwić się o utratę dokumentów. W kolumnie „odbiorcy” należy wpisać ciąg „Webmoney, ul. Wał krowa, d. 7, budynek 1, Moskwa, Rosja, 119049”. Po potwierdzeniu zgodności informacji przekazanych użytkownik otrzyma wiadomość e-mail.

pomocnych wskazówek

Wielu właścicieli certyfikatów osobistych zastanawiają się, co zrobić ze zmianą paszportu lub nazwiska. Konieczne jest, aby przejść do „Panelu sterowania” i dokonać zmian w kwestionariuszu. Następnie ponownej certyfikacji i przejść przez 1 miesiąc w celu uzyskania certyfikatu cyfrowego. Jego ekstradycja wypłacane członkowi systemu pełnią życia. At Last updated adres, numer telefonu oraz inne informacje, które nie wymagają certyfikacji, ponownej certyfikacji nie muszą się odbyć.

użycie Właściwości

Dla posiadaczy certyfikatów osobistych są usuwane praktycznie cały układ ograniczeń. Mogą wyświetlać codziennie za pośrednictwem programu „posiadacz” 3 mln rubli. Miesięczny limit certyfikatów osobistych sięga 9 mln., Co zapewnia szerokie możliwości wykorzystania takiego dostępu do celów biznesowych.