398 Shares 1207 views

Płatna subskrypcja Youtube: mit czy rzeczywistość?

Dziś postaramy się dowiedzieć, czy jest płatna subskrypcja na Youtube. Nie tak dawno temu, mniej więcej w połowie 2015 roku, w Internecie nie było pierwsze wiadomości o tym wydarzeniu. Pozornie głównym video hosting „YouTube”, aby dokonać subskrypcji zapłacić. Do tego czasu, to było jasne dla wszystkich, że są wolni. Niektórzy użytkownicy zareagował na oświadczenie sceptycyzmu. Nie może być największy portal wideo stają się płatne tutaj tak szybko? Jak rzeczy wyróżnia się tym zagadnieniem?


Płacić czy nie?

Początkujący użytkownicy po wiadomości zainteresował – Zapisz się na kanałach YouTube zapłacone czy nie? Wcześniej można było odpowiedzieć jednoznacznie – nie kosztuje cię za oglądanie filmów nie będzie. Ale po zarzutami, trudno jest udzielić odpowiedzi.

Obecnie istnieje kilka punktów, które powinny być brane pod uwagę. To jest – płatna subskrypcja na Youtube. Innymi słowy, ta strona ma teraz dwie opcje – płatne i bezpłatne. Można wybrać dla siebie – pay-per-view, czy nie. Oczywiście, aby „Yutuba” bezpłatne korzystanie z zasobów, będzie miał tylko zapisać się do odpowiednich kanałów. Ogólnie rzecz biorąc, strona nie wymaga opłaty za oglądanie wszystkich filmów.

z tego powodu

Ale dlaczego Youtube abonamenty zostały wymyślone? W rzeczywistości, to jest – możliwość zarabiania pieniędzy dla użytkowników. Internet jest pełen ludzi, którzy tworzą niektóre z jego oryginalnych samouczków wideo i kursów, opinii i przewodników. Niektóre z zasobów wyróżniają się jakością. I, oczywiście, chcę, żeby coś dla nich.

Dla tych celów Youtube płatne subskrypcje zostały wymyślone. Nie jest tajemnicą, że w tej chwili strona jest używana dla życia. To prawda, że nie jest aktywny. Po obejrzeniu „odkręcane” kanały użytkownicy posiadają dodatkowo do oglądania reklam. Na tym filmie właściciel otrzymuje zapłatę, choć niewielki. Rodzaj dochodu pasywnego.

To przyszła wiadomość, że YouTube będzie wprowadzenie płatnej subskrypcji w październiku 2015 r. Ludzie zarabiają w Internecie, zaczął aktywnie tworzyć własne oryginalne filmy. Bo teraz każdy jest w stanie uruchomić swój własny kanał lub wideo strzelać. Na Jego zdaniem, użytkownicy będą musieli zapłacić. Więc jest to dobry sposób na zysk. Oczywiście, Youtube założycieli w lewej. Otrzymują oni również swoje zalety. Jednakże, istnieje wiele ograniczeń, które nie pozwalają nikomu zrobić płatną subskrypcję na inny kanał.

Ograniczenia i warunki

Co trzeba zrobić, aby dostać taki wspaniały nowy sposób na zarabianie pieniędzy na „YouTube”? Aby rozpocząć, trzeba być „promowane” kanał o dobrej reputacji. Inaczej płatna subskrypcja na Youtube będą dostępne dla Ciebie. Ponadto, liczba abonentów na kanale powinna być większa niż 1 000 konto, potwierdzone przez numer telefonu, jak również zgodności z programu partnerskiego „YouTube” – ważne jest również warunki. Nawiasem mówiąc, płatnych filmów muszą być wykonane osobiście, a także różnią się oryginalność. Niestety, różne letsplei i nie nadają się do przekazywania płatnych kanałów. W taki sam sposób, jak również prowadnice dla aplikacji. Chyba że umowa licencyjna nie oznacza, że masz prawo do tworzenia ankiet.

Dodatkowo płatną subskrypcję do serwisu YouTube nie są dostępne dla wszystkich krajów. Niestety, w Rosji, aby zrobić sobie źródło zysków nie będzie działać. Zapisz się do kanałów i płatne filmy podgląd – łatwo, ale stworzyć własną – nie. Jeśli jesteś na terytorium tych państw, istnieje taka możliwość:

 • USA;
 • Włochy;
 • Hong Kong;
 • Japonia;
 • Polska;
 • kanada;
 • Meksyk;
 • Indie;
 • Australia;
 • Brazylia;
 • Francja;
 • Filipiny;
 • Portugalia;
 • Włochy;
 • Nowa Zelandia;
 • Korea Południowa;
 • Szwecja;
 • Tajwan;
 • Uganda.

Ponadto warto zauważyć, że użytkownicy muszą mieć konto AdSense i potwierdził związane z „YouTube”. Bez niej tłumaczyć idee na język praktyki nie będą działać.

Jak włączyć

Załóżmy, że wszystkie wymagania są spełnione. A teraz może pojawić płatnej subskrypcji na YouTube. Będzie on musiał go włączyć. Jak to zrobić?

Nic skomplikowanego. Na początek będzie musiał spojrzeć w „Status i funkcje” na „YouTube”, a następnie wybierz ją „Paid Content”. Jeśli Twoje konto kwalifikuje, zobaczysz tam jest przycisk „Włącz”. Teraz można zgodzić się z wiadomości, a następnie w sposób ciągły nacisnąć przycisk „OK” lub „Dalej”. Po umowie licencyjnej , zaznacz pola-wskaźniki we właściwych miejscach i kliknij „Akceptuj”.

Teraz po lewej stronie ekranu będzie pop-up nową etykietę – „abonamenty”. W „zarabianie” pojawi się nowa pozycja w menu – sprawdź. To się nazywa „Aby obejrzeć film, trzeba go kupić lub wynająć”. Po ustawieniu tego parametru w filmie, zostanie ona wypłacona. To wszystko. Jak widać, nic skomplikowanego.