788 Shares 5400 views

Kampania Literacy: jak „In Touch”, aby uczynić stronę

Jako „In Touch”, aby zrobić stronę? To będzie szczegółowo omówione w tym artykule, a także zwrócić uwagę na podstawowe subtelności i niuanse, które jest pożądane do wykonania tej procedury. Zaczynajmy.

Jak „w kontakcie” strona zrobić?

Jeśli nigdy nie stosować tej sieci społecznych, zgodnie z poniższymi instrukcjami, a proces rejestracji zabierze Cię na siłę pięć lub dziesięć minut.

Instrukcja: jak „In Touch” , aby strona

  1. Przejdź do witryny Vkontakte.
  2. Po lewej stronie ekranu znajduje się niebieski przycisk „w kontakcie” – „Register” – i kliknij na nią.
  3. Zanim otworzysz okno, które się monit o wprowadzenie swoich danych, a mianowicie imię i nazwisko. Określ tylko prawdziwe informacje, bo przy wejściu do podejrzanego podawanie danych ma prawo do zablokowania strony.
  4. Po wprowadzeniu wymaganych informacji wskazują na podłogę i kliknij na przycisk „Zapisz”.
  5. Jeżeli uważasz, że ta pozycja danych jest kompletna, mylisz się – wszystko przed nami. System poprosi, aby oznaczyć swoje miasto i kraj rezydencja. Określ, jak najdokładniejsze i wtedy masz większe szanse na znalezienie przyjaciół i znajomych w popularnej sieci społecznej.
  6. Wprowadź numer szkoły. Po tym, zostaniesz poproszony, aby szukać kolegów. Ten etap jest opcjonalny i może zostać pominięty, jeżeli to pożądane.
  7. Następną rzeczą, która wymaga systemu strony – jest określenie uczelni, w której studiował lub kontynuować naukę.
  8. Kończąc krokiem będzie wprowadzenie numerów telefonów komórkowych. Jest to konieczne, aby potwierdzić, że jesteś prawdziwą osobą, a nie inny fakie. Uwaga: Jeśli numer telefonu został już zarejestrowany jako konto „w kontakcie”, nie może być ponownie użyty. W tym przypadku trzeba będzie kupić inną kartę SIM, jeśli nie masz. Po określeniu cyfry oczekiwać SMS do telefonu z kodem potwierdzenia. Należy umieścić w specjalnym polu na stronie.
  9. Następnie można przypisać hasło dostępu do strony i zacząć korzystać z witryny. Zaleca się również, aby związać i adres e-mail. Ten system przypomni Ci od pierwszego dnia użytkowania.

Jak zrobić nową stronę „In Touch”?

Jeśli masz już stronę w społecznej. sieć i trzeba jedną, a potem do tego trzeba nowy numer telefonu (to jest powiedziane wcześniej). Procedura ta jest identyczna. I dostarczenie nowego adresu e-mail, jak poprzedni, jesteś przywiązany do swojej starej strony, nie jest dobre.

odzyskiwanie strona

Jak „w kontakcie” strona zrobić? Jeśli zapomniałeś o loginu konta i hasło, trzeba utworzyć nowy profil no. Można po prostu skorzystać z formularza do odzyskiwania danych. Znajduje się na stronie głównej serwisu. Procedura zajmie Ci zaledwie kilka minut, jeśli strona została powiązana z telefonem komórkowym.

Że dobiegła końca nasz artykuł na temat „In Touch” stworzyć stronę. Mamy nadzieję, że znalazłeś sobie wszystkie niezbędne informacje, a to na pewno się przyda.