120 Shares 8289 views

Wyszukiwarka „Sputnik”: Funkcje

Wyszukiwarka „Sputnik” została uruchomiona w tym roku, a wielu użytkowników doczekać, jak miała pokazać nam coś naprawdę nowego i wielofunkcyjny. W rzeczywistości, tak też się stało. Twórcą projektu jest znana wszystkim firma telekomunikacyjna OAO „Rostelecom”. Najciekawsze jest to, że silnik wyszukiwania rosyjskiego „Sputnik” jest w tej chwili dostępne tylko dla obywateli rosyjskich. Dokonano tego w celu ustalenia pewnych ograniczeń w celu zachowania i ochrony przestrzeni informacyjnej Federacji Rosyjskiej. Jak mamy wieloletnie doświadczenie pokazało, przestrzeń informacje o dużych stanów naprawdę mają coś do obrony, dlatego, ze i podejmowania takich decyzji. Ale w rzeczywistości, użytkownicy, którzy chcą zapoznać się z tym zasobem, od dawna odbywa się za pomocą różnych urządzeń. Ludzie, którzy mieszkają poza granicami Rosji, konieczne jest użycie specjalnych narzędzi, aby dostać się na łamach nowego projektu, ale na to zdecydowaliśmy się mówić trochę później.


„Sputnik.ru” – wyszukiwarka: innowacje

Więc zobaczmy co nowego, zapewniliśmy rozwój rosyjskiej. Projekt jest przeznaczony głównie dla użytkowników w poszukiwaniu wszelkich informacji, więc należy mówić o tej sprawie. Zacznijmy od „Yandex” wniosków i dowiedzieć się, jakie stanowisko jest nowa wyszukiwarka „Sputnik”. Ta strona znajduje się w pozycji XV, który w zasadzie nie jest zły, ale „Google” jest stale zaskakujące. Po wpisaniu taki wniosek na pierwszej stronie zasobu nie może być postrzegane. Jednak załóżmy, że udało nam się udać do miejsca interesujące dla nas. Tu kiedyś projekt jest uderzające, a to jest zrobione bardzo ładnie. Widać od razu, że twórcy wykonali świetną robotę w tym względzie. Upuszczenie trochę niżej na stronie głównej będzie można zobaczyć duży obraz, w którym wyświetlane są wszystkie piękne miejsca w Rosji. Obecnie usługa ta jest wciąż w fazie testów beta, więc zdjęcia będą dodawane do koncepcji projektu stopniowo, po pełnym biegu.

możliwe liderem

Wyszukiwarka „Sputnik” ma wszelkie szanse, aby stać się wiodącym usługa, chociaż to nastąpi tylko w przypadku, gdy będą otwarte dla wszystkich zwiedzających. Dla bardziej komfortowy od użytkowników domowych do nowej usługi został zainstalowany blok z prognozą pogody, najnowsze wiadomości, oraz listę programów telewizyjnych, gdzie człowiek sam może wybrać kanał i sprawdzić, które programy są do przewidzenia. Elementy te nie są tak dobre, wygląd, a obsługa byłaby o wiele ładniejsza bez nich, choć deweloperzy może po prostu zrobić je jako wzory. Tak więc, każda osoba będzie miała możliwość zarządzania uzupełnień, a także instalować je w miejscach, gdzie jest to najbardziej wygodne.

telewizja

Nie możemy ignorować faktu, że tutaj nie jest natychmiastowy dostęp do dużej liczby kanałów telewizyjnych. Oczywiście, możliwość ta zapewnia specjalną stronę internetową – Zabava.ru. Jednakże, jeśli chcesz, możesz oglądać programy, które są nadawane w czasie rzeczywistym. Jakość obrazu nie jest najgorszą rzeczą w tym przypadku istnieją dodatkowe możliwości, aby wyświetlić ustawienia.

soleness

„Sputnik.ru” – wyszukiwarka ma wyjątkową okazję. Tutaj użytkownik może wykonać filtrowania problem, ale raczej zadać zapytanie, a następnie wybrać te miejsca, które są bardzo przydatne. Jednak obecnie istnieją tylko trzy rodzaje sortowania – lub raczej łagodne, umiarkowane i ścisła kontrola. Naturalnie, jest rozliczanie obsceniczne. Projekt, podobnie jak wielu jego konkurentów, jest jej bardzo wygodne mapa, gdzie można od razu zadać pytania, na przykład, aby szukać klubów fitness, bary, apteka, notariusz firm, taksówek i tak dalej. Wyszukiwarka „Sputnik” w tym względzie, oczywiście, lepszy od innych analogów.

dostęp

Przyjrzyjmy się jak dostać się do tego ciekawego rozwoju, jeśli nie jesteś obywatelem Rosji. W rzeczywistości jest to bardzo proste, a najważniejszym narzędziem w tym przypadku będzie pełnomocnikiem. Server, można użyć zarówno płatne i darmowe, co najważniejsze, że ich adresy były rosyjski. Nadaje się również wyspecjalizowane oprogramowanie, aby odwiedzić miejsce interesujące dla nas.

Mamy nadzieję, że dla dalszego rozwoju projektu, w rzeczywistości bardzo dobry początek kulą. Dzięki twórców dla tego produktu. Dzisiaj bohaterem naszego materiału stała się wyszukiwarka „Sputnik”. „Rostelecom” jest jej najbardziej istotne. Muszę powiedzieć, że w tym przypadku mówimy o dużej firmy telekomunikacyjnej rosyjskie.