571 Shares 6515 views

Nokia C2: specyfikacje, opinie

Nokia C2 – telefon 2010 release. Jest to kolejny przedstawiciel rodziny C z fińskiego producenta, który zawiera tanią, lecz wysoko modeli funkcjonalnych. Telefon komórkowy oferuje Nokia C2 i co klienci mówią o nim? Czytaj dalej i powiemy o wszystkie swoje wady i zalety.


projekt

Telefon Nokia C2 jest dostępny w trzech kolorach: czarnym, białym i złota. Zaokrąglona obudowa, wykonana z tworzywa sztucznego, ale nie wygląda tanio. Jego wymiary 11 x 4,7 x 1,5 cm, o masie 89 g – .. Re jest zwarty „pulchny”, ale raczej lekkie modelu. W związku z tym, że jest wygodny w obu dłoni i nawet pasuje do małych kieszeni.

W Nokia C2 2 cali TFT o rozdzielczości 240 na 320 pikseli i gęstości 220 pikseli na cal obsługuje 262K kolorów i ma dobre kąty widzenia.

Po prawej stronie znajduje się złącze miniUSB, po lewej stronie – slot na karty microSD, na górnym – gniazdo słuchawkowe, a na dole – mikrofonu.

«Napełnianie» Nokia C2

Charakterystyka modelu są dość standardowe w 2010-2011 roku.

Książka telefoniczna może pomieścić do 2000 kontaktów. Model posiada 43 MB pamięci nieulotnej i 64 MB RAM.

Odtwarzacz multimedialny, który odtwarza pliki audio i wideo najbardziej popularnych formatów, radio (wymaga zestawu słuchawkowego, działając jako antena), który przechowuje wybraną stację pomoże Ci nie przegapić podczas podróży lub w pracy. Aby lepiej cieszyć się dźwięk może być podłączony do zewnętrznego kolumny 3,5 mm.

I upewnij się, że masz wystarczająco dużo ciekawych plików do odtwarzania, telefon działa z kartami pamięci o pojemności do 16 GB.

Z pomocą microUSB oraz Bluetooth, można podłączyć do komputera w celu przeniesienia danych i Internetu i innych usług, można pracować z pomocą GPRS, EDGE lub 3G.

3,2 MP aparat fotograficzny wykonuje zdjęcia o rozdzielczości do 2048 x 1536 pikseli, o, i ma wideo jako 320 x 240 pikseli (15 klatek na sekundę). Ale ponieważ nie ma lampy błyskowej i autofokusa, zadowalające rezultaty można oczekiwać tylko w dobrym świetle.

interfejs

Nokia C2 – przedstawiciel telefonów na platformie Series 40, a mianowicie 6 edycji. Ten system operacyjny wyszło wiele gier, aplikacji i tematów. OperaMini preinstalowanym przeglądarki, aplikacja e-mail dla aplikacji Facebook, Windows Live i Nokia Messaging, obsługa Java i Flash Lite 3.0 poprawia tylko doświadczenia użytkownika.

Budzik, kalendarz, konwerter jednostek, zegar światowy, timer, a Ovi Mapy z fińskiej marki – ten telefon ma wszystkie niezbędne narzędzia.

A dzięki wsparciu użytkownika Nokia PC Suite można łatwo przenosić i edytować kontakty wgrać nowe mapy, zarządzanie zawartością karty pamięci, aby wyeksportować SMS i notatki kalendarza i wykonywać wiele innych przydatnych i niezbędnych operacji.

bateria

Na Nokia C2 pojemności baterii 1020mA. Należy dostarczyć do:

 • 396 h (16,5 dni) w trybie gotowości przy pracy z sieci 3G i 456 godzin (19 dni), podczas pracy z 2G;
 • 8,8 godziny przy użyciu rozmowy 2G lub 4,5 godziny za pomocą 3G;
 • 34 godzin odtwarzania muzyki.

Ładowanie odbywa się, kiedy łącznik 2 mm ładowarki lub łączenia przez microUSB (oba przewody w zestawie).

opinie klientów

Członkowie zauważyć plusy takiego modelu:

 • Nokia C2 jakościowo gromadzone nie pozostawia poczucie niestabilności i niepewności, jest ona dostępna za cenę;
 • Klucze wyraźnie podzielona i ma kształt wypukły, a tym samym szybko i dokładnie wciśnięty;
 • Telefon daje wyraźny, wystarczająco głośny i przyjemny dźwięk muzyki i połączeń;
 • szybko można zmienić kartę pamięci;
 • Battery długie przebiegi.

Ale co rozczarowany kupujących:

 • dźwięk podczas rozmowy jest znacznie zniekształcony w ostrych skoków głośności – śmiech lub kaszel, na przykład;
 • nie „rocker” knopki- dla przycisku głośności i migawki aparatu;
 • przeglądarka jest dość powolny, zwłaszcza w porównaniu do podobnych modeli innych producentów;
 • Jakość obrazu jest kulawy, z niewielkim wzrostem staje się natychmiast zauważalne ziarnistość, video zwykle patrzy tylko na małym ekranie urządzenia, na komputerze, to wygląda bardzo źle.

Reasumując

Grupa docelowa Nokia C2 – użytkowników, które są ważne rozrywki multimedialnej, zdolność do komunikowania się w sieci społecznych, jak i poprzez e-mail, niezależnie od ich lokalizacji, wsparcie 3G oraz rozsądnej cenie telefonu.

Jednak w rzeczywistości najlepiej pokazuje on sam nie z Internetu, a przy wykonywaniu podstawowych funkcji – połączeń, wiadomości SMS. Rzadkie zdjęcia i rzadkie oglądalności witryn – pogoda, wiadomości czy sprawdzanie poczty – to maksimum swoich możliwości.