417 Shares 2041 views

PageTester: Opinie o zarobki

Dziś będziemy mówić o tej stronie internetowej, aby zarabiać pieniądze jako PageTester. Opinie o nim są bardzo zróżnicowane, a więc jest godne uwagi. Po pierwsze, możemy opisać osobiste doświadczenie z witryny, a następnie oszacować, co inni myślą o nim.


definicja

Najczęściej nie Pagetester znaleźć pracy, ale zanim przyjrzymy się tej kwestii, możemy zauważyć, że jest to absolutnie unikalna wymiana. Witryna zaprojektowana przez profesjonalnych projektantów. Aby zalogować się do projektu, aby wykorzystać przeglądarkę opartą na Chromium. Po przeprowadzce specjalne okienko pop-up pojawi się na stronie. Następnie za pomocą specjalnej wtyczki do instalacji, dzięki którym życie zawodowe. Uruchom go. Pochodzi wniosek o podanie numeru telefonu komórkowego. Konieczne jest, aby być zarejestrowane. Na odebranych komunikatów z operacji kodem potwierdzenia. Musisz wpisać w odpowiednim polu. Ponadto, ze względu na rozpoczęcie wybór odpowiednich miejsc pracy. Po wykonaniu pracach pieniądze, według twórców, przejdź do telefonu, przez który przeszedł rejestrację. Do udziału przyjmowane są wyłącznie rosyjski operatorów telekomunikacyjnych klientom. Jeśli mówimy o projekcie w ogóle, to jest ustawiony jako system stron testowych.

ewaluacja

O Pagetester.ru opinie są bardzo zróżnicowane, ale aby zacząć dzielić się osobistymi doświadczeniami na temat projektu. Pierwszą rzeczą, która mile zaskoczony przy wejściu do projektu – jest jego wygląd. Przejdźmy teraz do czynienia z żądaniem «http // pagetester.ru, opinie„. Jest on wprowadzany w „Yandex” 500 osób miesięcznie. Przez zasób użytkownicy są zainteresowani w 2700. Nie zapominajmy, że mówimy o nowym projekcie. W tym przypadku, strona wyszukiwania jest w rankingu 68 th wśród projektów, aby zarobić pieniądze na telefon komórkowy rachunku. Udało nam się być zarejestrowane zgodnie z zasadami i dostać się do etapu wyboru zadań. Jednak po pół godziny pracy i to nie było dla nas. Co jest istotą projektu w praktyce trudne do znalezienia. Fakt, że strona ma tylko umowę użytkownika. Zasób składa się z trzech stron. W tym przypadku jeden z nich zaprosił przyjaciół do ataku hype w celu przyciągnięcia do systemu. Dla nas PageTester nie znaleźć pracy nadal. Możemy założyć, że ci, którzy chcą zarobić dużo, a praca nie wystarczy dla wszystkich.

pozytywna opinia

Jeśli jesteś zainteresowany PageTester, opinii innych ludzi na temat projektu są dostępne w obfitości. Następny postaramy się podsumować i omówić je. Niektórzy z użytkowników twierdził, że udało mu się dostać 8 rubli w ciągu zaledwie 4 zadania. Jednocześnie, aby uzyskać pieniądze potrzebne ponowne uruchomienie telefonu. Ponadto, środki mogą być dopisywane do rachunku bez odpowiednim komunikatem. Udało nam się również znaleźć kilka zrzutów ekranu, które pokazują płatności z systemu. Według niektórych opinii, średnie zarobki dziennie do 30-40 rubli. Wiele z nich zadowolony, że opis zadań krok po kroku. Najczęściej praca idzie na linki. Jednak niektóre zadania mogą być wykonywane wielokrotnie, za pomocą różnych przeglądarek. Niektóre opinie użytkowników zalecane przed wykonaniem zadania, aby wyłączyć system komputerowy antywirusowego.

negatywne aspekty?

O Pagetester znaleziono recenzji nie tylko pozytywne, ale również negatywne. Najczęściej skarżą się na małą liczbę zleceń. Również niektóre zadania wykonywane przez system rozpoznaje zarówno powiodło się. usługi wsparcia komunikować przychodzi rzadko. Wiele osób jest niezadowolonych, że tylko obywatele rosyjscy mogą uczestniczyć w projekcie. Wielu chciałoby otrzymać płatność za pomocą systemów płatności, a nie na telefon. Są zarzuty, że zapłata za drogie zadania nie przychodzi kosztem. W niektórych opiniach twierdził, że prace znajdują się w systemie tylko w nocy. Czasami wywala program, w którym to przypadku należy usunąć i ponownie pobrać. Liczne skargi dotyczą źle funkcjonujący system automatycznego ostrzegania. Czasami nie jest zbyt długa praca, ze cena jest standardem – 2 ruble. Jeśli w momencie rejestracji, aby nie wprowadzić kod weryfikacyjny z wiadomości, system może odmówić wysyłać go ponownie w przyszłości.

Są narzekania na brak płatności dla pojedynczego zadania. W niektórych przypadkach, użytkownik może zostać zablokowany przez adres IP. Niektóre opinie mówią, że sankcje te są stosowane do uczestników systemu niesprawiedliwie. Czasami liczba miejsc pracy przychodzi do jednego w ciągu dwóch dni. Wielu komentatorów zauważył, że można zarobić tylko przez system partnerski, ponieważ zadania nie są wystarczające. Są to komentarze od sfrustrowanych mieszkańców Białorusi, ponieważ nie mają one możliwość uczestniczenia w projekcie. Pewna liczba użytkowników na jednym zadaniu kosztuje 2 ruble trwa dłużej niż pół godziny czasu.

wniosek

Jest oczywiste, że projekt opinii PageTester są różne. Każdy może zapoznać się z pracy nad projektem na własną rękę, w każdym razie, nie ma ryzyka, jednak i zdobywając większość też.