564 Shares 6504 views

Smartphone THL W200: Cechy i opinie

Do tej pory rynku inteligentnych telefonów jest zatłoczone, a nie tylko produkty z wiodących producentów takich jak Samsung i LG, ale również wyniki mniej znanych twórców, którzy biorą się ich udział w sprzedaży.

W tym artykule będziemy mówić o jednym z tych producentów. Spełnienia tego THL, high-tech z Chin. Równie dobrze może być to, że nie słyszałem o nim, a to nie dziwi: marka powstała stosunkowo niedawno – w 2013 r. I od tego czasu, pomimo jego nowości, chiński deweloper był w stanie dosłownie podbić świat, sprzedając swoją technikę w internecie do kilkudziesięciu krajów. Jakość smartfony firmowe doceniane przez tysiące klientów, a firma rozpoczęła modernizację jego lineup, uwolnienie nowych urządzeń i tak dalej.

Obecnie istnieje więcej niż jeden telefon THL skierowane swoją uwagę. Ale mówimy o modelu THL W200, przeprowadzi szczegółową analizę jego wydajność i dowiedzieć się, jakie zalety i wady, które oferuje.

Zawartość opakowania

Dodaj opinię pożądane byłoby z tym, co znajduje się w pudełku z urządzeniem. Nie jest tajemnicą, że chińscy producenci są na tyle hojny, aby wydać komplet – bardzo często wraz z smartphone z zakupem, można uzyskać również zestaw dodatkowych akcesoriów. Jak mówią, drobnostka, ale ładne.

Tak więc, w przypadku THL W200 użytkownik otrzyma dwie baterie, co jest bardzo wygodne, trwałe, jeśli to konieczne, telefon (na przykład na drogach). Ponadto, producent podjął opiekę i ochronę – w zestawie znajdują się proste, ale skuteczne sprawę, a film na ekranie. Naturalnie, komplementarny zestaw przewód ładowarki do podłączenia USB i sam telefon.

Smartphone, jak jesteśmy pewni, opinie klientów, solidnie zapakowany – jest otoczona twardej tektury pudełka i specjalną folią ( „stłuczki”). Więc nie bój się zamówić urządzenie bezpośrednio do aukcji chińskiej – czy wybrać odpowiedniego dostawcy, to zajmie solidną modelu bez potrzeby przepłacać pośrednikom.

projekt

Wiadomym jest, że chińscy producenci nie przejmuj się zbytnio, jak stworzyć niepowtarzalny wizerunek dla swoich modeli. Co do zasady, wraz z wydaniem nowego urządzenia jest po prostu skopiowane już obecne na rynku urządzenia, zaprojektowane, na przykład, z drugiej strony, top producent.

W przypadku THL W200 chińskim nie wymyślił niczego nowego, a jako podstawę miały klasyczny design „Brick”. Urządzenie okazało się zatem z tworzywa sztucznego, reprezentowane w zwykłej postaci na większość użytkowników, ale z niewielkim dekoracji elementu w stronie stalowej płyty rozciągającego się na obwodzie urządzenia. Jako użytkowników w ich opinii, rozwiązanie jest bardzo skuteczne, ponieważ kontakt z metalem tworzy poczucie wysokie koszty urządzenia.

Jakość wykonania jest bardzo dobra – o wszelkich luzów czy skrzypienia informacji byliśmy w stanie znaleźć prawie wszystkie zalecenia kupujących poinformował, że tylna pokrywa siedzi jak ulał. Jest to dobry wskaźnik, głośnik z Responsible Care. W tym przypadku problemy z otwarciem tylnej okładki, które są tak często mówią (szczególnie na nowych urządzeń) na THL W200 również nie obserwowano.

sterownica

Wraz z prostym klasycznym wystroju, urządzenie posiada również zwykły schemat rozmieszczenia elementów nawigacyjnych, które można zaobserwować na wielu urządzeniach. Na bocznych końcach, innych niż opisane powyżej taśmy metalowej klucza mieści zasilania, jak również „zaworowej” zmiany objętości. Tylna okładka telefon THL W200 ma obiektyw i lampę błyskową.

Kolejna niezwykła decyzja (co widać na poprzedniej wersji devaysa) jest umieszczenie portu ładowania. On, w przeciwieństwie do wielu modeli, nie znajduje się na dole, a na górnym końcu. Ta na pierwszy rzut oka może wydawać się nie praktyczne. Niemniej jednak, taka decyzja jest uzasadniona, ponieważ praca z smartfonie podczas jego ładowania jest teraz znacznie łatwiejsze – przewód nie przeszkadza.

pokaz

Jesteśmy opisując telefon – smartphone, więc nie ma nic dziwnego w duży ekran o przekątnej z czego do 5 cali. Rozdzielczość jest wystarczająco duża i wynosi 1280 x 720 pikseli. Ten stosunek gęstości na ekranie jest wystarczająco duża – 294 dpi – parametr ten wskazuje na wysokie rozdzielczości obrazu. A fakt, że wyświetlacz działa w oparciu o technologię IPS-udowadnia swój wyjątkowy blask.

To miłe, że producent zadbał o kilka innych rzeczy, tak ważny w praktycznym zastosowaniu urządzenia. W szczególności, ekran THL W200 pokryta specjalną szkła hartowanego, które nie tylko chroni urządzenia podczas pracy, a także sprawia, że model wizualnie cieńsze.

Wyświetlacz W200 może obsługiwać do 5 jednoczesnych dotknięć, co jest wystarczające dla większości gier.

kamera

Według podanych cech, ustalone w modelu dwie komory – przedni (rozdzielczość megapikselowy 5) i główne (8 m). jakość nagrania, jak zauważono przez nabywców jest wystarczająco dobre, i na obu kamer. W praktyce wyniki są jeszcze lepsze, jeśli używać specjalnych aplikacji stabilizacyjnych (znaleźć je bez trudu można w Google Play). Jednak nawet bez inteligentny telefon oferuje kilka trybów pracy.

wypełnienie funkcjonalna

Ważne w każdym urządzeniu jest procesor. To określa, jak szybko interakcję smartphone, jak reaguje na polecenia użytkownika, a ogólnie żadnego wrażenia na modelu.

Według opisu technicznego danej sieci smartphone THL W200 wyposażonego MTK 6589T, który ma częstotliwość 1,5 GHz. Ponadto, urządzenie ma pamięć o pojemności 1 GB, co wskazuje na jego sprawne działanie. Testy wykazały, że jego Antutu wydajność smartphone wyprzedził Google potężny tablet Nexus 7.

Rdzeń graficzny VR SGX544 umożliwia odtwarzanie kolorowa gra bez większych trudności, o wysokiej jakości i bez opóźnień.

powiązanie

Nie mieliśmy czasu, aby pamiętać, że model ma poparcie dwóch kart SIM. Rozwiązanie jest bardzo łatwy w obsłudze i, w praktyce dość powszechne wśród wielu producentów oprogramowania. Dwie karty SIM pozwalają łączyć rentowne plany taryfowe dla połączeń i połączenia internetowego, który otwiera zupełnie nowe możliwości dla kupujących.

Oprócz GSM, model obsługuje Wi-Fi połączenie. Jeżeli którykolwiek z smartphone okazuje prawdziwe centrum multimedialne. tutaj jest moduł Bluetooth do przesyłania plików i żeglugi na terenie spotyka systemu GPS. opinie klientów pokazują, że jej prace można zauważyć godnej oszacowania.

pamięć

Ze względu na szerokie możliwości urządzenia, które wspomniano, nie jest zaskakujące, że model wymaga dużej ilości pamięci, która może być tyle, aby załadować materiały (filmy, aplikacje, zdjęcia i nagrania audio). Wszystko to deweloper zadbał łącząc obsługę kart pamięci o pojemności do 32 GB. Opinie mówią, że to wystarczy nawet dla najbardziej aktywnych użytkowników. Oprócz map w telefonie, nie są „native” z pamięcią 8 GB.

System operacyjny

Ponieważ smartfon został zwolniony z powrotem w 2013 roku, ma on kilka przestarzałego oprogramowania. THL W200 działa na Android 4.2.1 podstawy. Ta wersja OS radzi sobie z jego zadań, chociaż użytkownik może uaktualnić do bardziej pilnych modyfikacji (najprawdopodobniej jest to 4.2.2).

Należy zauważyć, że THL wykorzystuje przy gadżety nie są czyste Android, a jego własna wersja, która przeszła kilka grafiki. Ponadto dołączone oprogramowanie, można znaleźć jakieś dodatkowe oprogramowanie, które będą przydatne w ich pracy.

opinie

W trakcie pisania byliśmy w stanie znaleźć wiele zaleceń dotyczących W200. Uczestnicy chwalili zalety, że mamy Wystawione: atrakcyjny design, mocny procesor, wysokiej wydajności urządzenia, funkcjonalny THL W200, z ekranem dotykowym i inne przedmioty. Zazwyczaj takie opinie są pozytywne.

Chociaż wszystkie z nich można przydzielić jeszcze i negatywne komentarze. W tych ludzi opisują problemy, jakie napotykają w pracy urządzenia. Mogą być wymienione problemy, takie jak uszkodzenie otwór wsadowy, uszkodzony mechanizm wibracyjny, nadmierne ogrzewanie (w wyniku której część obudowy może stopić ani uszkodzić wyświetlacza). Wszystko to świadczy o tym, że model długoterminowy, najprawdopodobniej, nie obliczone. Niestety, jest to potwierdzone przez dużą liczbę takich uwag, napisanych w różnych miejscach, gdzie urządzenie pod dyskusję.

odkrycia

Co możemy powiedzieć o telefon w wyniku? Musimy zacząć jak wszechstronny modelu THL W200. jego cena to tylko 165 $, podczas gdy możliwości urządzenia są niesamowite. Modelu, wydaje się, że to nic innego jak silną ręką, podczas gdy pozostały potężne, szybkie i niezawodne. Jednakże istnieje szereg zaleceń, które mogłyby zakwestionować najnowsze funkcje. Kupujący podkreślić, że w ciągu kilku miesiącach użytkowania w telefonie może powodować problemy. Na nich możemy stwierdzić, że działanie długotrwałe smartphone – wyraźnie nie jest najsilniejszym z jego partii.