375 Shares 9380 views

Pisanka makaron: Master Class

Najlżejszy i kochany przez wielu ludzi religijnych wakacje – Wielkanoc. Z entuzjastycznym drżącym kochanki rodzić warzenia pachnące bułeczki ciasta. Dzieci z zainteresowaniem zaangażowany pisanki malowane w jasnych kolorach. Atmosferę grozy i pokój wypełnia każdy dom, gdzie w oczekiwaniu na Wielkanoc niedzielę.


Stworzyć nastrój, aby pomóc nie tylko główne atrybuty Wielkanocy, ale także rzemiosła wykonane własnymi rękami. Oryginalne i nietypowe mogą wyglądać najczęstsze elementy dostępne w każdym domu, w rękach człowieka o bogatej wyobraźni. Po przeczytaniu tego artykułu dowiesz się, jak zrobić bardzo ciekawy siekać – Pisanka z makaronem.

Materiały dla rzemiosła

Aby w domu oszałamiającym elementy wystroju, trzeba będzie te materiały:

  • Makaron. Dla bardziej efektywnego wyniku lepiej jest użyć różnych form makaronu Fusilli: kombinezon, spaghetti, koła z wstęg, przegrzebki, małże, rurki.

  • PVA klej. Stworzenie ram lepiej jest użyć zwykłego kleju PVA i przedmioty dekoracyjne, można użyć pistoletu do kleju lub bardziej trwały klej.

  • Balon. Z piłką można zrobić makaron pisanka dowolnej wielkości, w zależności od osobistych preferencji.

  • Spray farby. Farba w kasecie będzie musiał osiągnąć lepszy wynik. Najbardziej odpowiednie do takiego rzemiosła złota lub srebra.

  • Szkło głęboki półmisek. Można użyć plastikowego lub emalii miskę. Konieczne jest, aby pracownicy mieszania składników.

  • Karton. Z grubego papieru jest gotowa stanąć do komórki jajowej.

Aby przygotować niezbędny zestaw materiałów, trzeba wymyślić będzie wyglądać hack. Pisanka makaron musi być ucieleśnieniem własnej wyobraźni, aby jego produkcja może przyciągnąć wszystkie gospodarstwa domowe, tak, że każdy element jest umieszczany w wystroju ich duszy.

Proces tworzenia podstawy

Więc przystępujemy do opisu sposobu tworzenia makarony jajeczne Wielkanoc. on master class wykonanie pomoże Ci zrozumieć wszystkie szczegóły. Aby zacząć korzystać z przygotowanych potraw być klej PVA miesza się z makaronu, który posłuży jako podstawa do jaj. Balon nadmuchany do pożądanej wielkości, stopniowo tapetą makaron, pozostawiając niewielki otwór, przez który można później pęknięcie dostać piłkę.

Dla wygody pracy powinny być prowadzone w kilku etapach, tak, że członkowie mają czas, aby trzymać się bazy gumowej. Future pisanka makaron całkowicie klejone produkty ukształtowane w jednej warstwie. W tym procesie lepszego wykorzystania kół z membran wewnątrz. To daje gotowemu produktowi delikatny i łagodny wygląd.

Gdy jest całkowicie suchy, kula może być przebita przez igłę, a następnie wyciągnąć go na zewnątrz przez otwór w lewej. Podstawą który otrzymał makarony jajeczne Wielkanoc, gotowe. można przystąpić do kolejnego etapu prac.

elementy dekoracyjne

Nadchodzi długo oczekiwany moment – można przystąpić do projektowania ozdobne rzemiosła. Należy uważać, aby nie uszkodzić kruche podstawy na Pisanka etapach makaronu powinny być stosowane do różnych wyrobów mącznych. Muszli może kwiaty, łącząc ostre krawędzie w jednym punkcie. Do klejenia elementów dekoracyjnych łatwe w użyciu pistoletu do kleju.

Na szczycie makaronu spirala jaj może krzyż. Należy również być pięknie ozdobić otwór, przez który kula naciągane. Wklejony blisko siebie makaron w postaci wstążek lub gwiazdy będą wyglądać idealnie do gotowego produktu. Nie trzeba otwarcie można pięknie ozdobić za pomocą spaghetti, przekręcając je w formie plecionki. Dalsze szczegóły zostaną ozdobić wielkanocne jajko makaron i piłka może odzwierciedlać osobiste preferencje.

Stojak pod dekoracyjne jaja

Aby stand dekoracyjny jajko kartonowy arkusz, aby rzucić w formie plastikowej torbie z szerokim otworem na dnie. Zewnętrzna średnica pierścienia papierowej musi być identyczna ze średnicą produktu. Ponieważ drugi arkusz kartonu musi dokonać innego artykułu z dokładnym zgodnie z wielkością tych pierwszych. Krawędzie mogą być mocowane za pomocą kleju.

Dwa papier puste, aby być ze sobą połączone w taki sposób, aby uzyskać podobieństwa klepsydrę. Side „Kul'kov” mniejsza średnica powinna przylegać do siebie i tworzą szerszą stoiska gniazda stopy i łóżko pod jaj makaronu Wielkanocy. Mistrzowską klasę w dekoracji stoiska wymaga przestrzegania pewnych zasad:

  • Najstarsza wystrój stoiska powinny odzwierciedlać tematykę gotowego produktu. Elementy dekoracyjne muszą być takie same rodzaje makaronu, który jest ozdobione jajka.

  • Krawędzie podstawy powinna być urządzone stosując tę samą technikę, którą potraktowano z otworem. Następnie gotowy element dekoracyjny jest harmonijnie włączone do ogólnego zespołu.

  • Trzymać makaron lepszy niż przy użyciu pistoletu do kleju. Jeśli nie, można użyć kleju, takich jak „Moment”.

etap farbowania

Gotowe i suszonych części należy pomalować specjalną farbą. Ci, którzy przeprowadzają takie szczegóły wnętrza, zalecane jest użycie sprayu. Szczotka może zostawić niechciane smug i zacieków. Podczas malowania należy dbać o ochronę dróg oddechowych. Można nosić opatrunek z gazy lub respiratora.

Produkt należy umieścić na powierzchni uprzednio ustanowione przez gazetę. W odległości 20-30 cm od części równomiernie rozpylać farbę. Jajko i stojak należy zamalować dwukrotnie, aby zapobiec przeoczeń. Po zakończeniu podać szczegóły wyznaczonym czasie do wyschnięcia. Pisanka makaron korzystnie przyklejona do podłoża. Zapobiega to przypadkowemu spadek STRUKTURA i nadać większą wytrzymałość.

Dodatkowe elementy dekoracyjne

W razie potrzeby, pusta przestrzeń jaja można umieścić dodatkową dekorację. Dodać do nich mogą być tego samego makaronu lub grubego papieru. Jaki byłby element wewnętrzny, w zależności od preferencji mastera. Skutecznie wygląda mała kaplica z makaronu i malowane farbą innego koloru. Jeśli sama jaj odbywa się w złocie, będzie wyglądać harmonijnego wystroju srebra.

Posłowie

Jajko stworzony przez własnych rąk, będzie wspaniałym uzupełnieniem wnętrza. Zainwestował w to miłość, dusza i wyobraźnia pozwoli podziwiać prace nie tylko blisko, ale wszystkich gości przybywających do światła święta Wielkanocy. Po przeczytaniu tego artykułu, będziesz być w stanie łatwo zrobić makaron jajko wielkanocne. Zdjęcia, uzupełnienie tekstu – wielki wizualny przykład tego, co może się zdarzyć.