689 Shares 4893 views

Aplikacja „Przebiśnieg” w przedszkolu papieru i serwetek

W okresie wczesnego dzieciństwa jest najbardziej korzystny dla rozwoju wszelkiego rodzaju instynktu i zdolności. Ale nic nie jest tak dobre, nie rozwija twórcze myślenie dziecka, jako producent wszelkiego rodzaju rękodzieła z ich własnymi rękami. Zabarwienie może pracować z gliny rysunku, produkcji różnych produktów złomu, takie jak kwiaty, origami piór lub aplikacji. Istnieją również rzemiosło, łączenie różnych materiałów i rodzajów pracy. Na przykład aplikacje z elementami origami lub rysunku. Jednak ważne jest, aby dać wystarczająco dużo uwagi do kwestii wyboru dla kreatywności dzieci, bo dobra praca jest możliwa tylko, jeśli dziecko będzie interesująca. Tak, wszystkie dzieci w zachwycie z pierwszych wiosennych kwiatów, więc aplikacja „Przebiśnieg” na pewno będą odwołania. Zwłaszcza jeśli nauczyciel przedszkola przyniesie im bardziej kolorowe obrazy, które przedstawiają kwiaty i powiedz o osobliwości ich wzrostu, ciekawa historia, legenda, czy wysunięte zagadkę związaną z nimi.

Wytwarzanie materiałów

Aplikacja „Przebiśnieg” w przedszkolu, jak również wszelkie inne prace należy rozpocząć od przygotowania materiałów. Konieczne jest na dzień, i to lepiej dla nielicznych przed planowanym produkcji rzemiosła, dzieci proszą przynieść następujące narzędzia i materiały: nożyczki, klej, papier kolorowy standardowe białe prześcieradła i tektury. Uwaga dzieci jest ważne, aby fakt, że nożyczki były wygodne dla nich pracować – nie za duży i nie za mały. Co do kleju, dziecko jest najbardziej wygodny do pracy z „ołówkiem”, i byłoby wystarczające dla tej działalności.

Jeśli planujesz tej aplikacji „Przebiśnieg” powinna być bardziej niż oryginał, może potrzebować więcej i więcej elementów. Wśród nich, biały bibuły, kredki, markery lub farby, płatki kosmetyczne, Cerata, zszywacz i tektury falistej.

Przebiśniegi papieru: produkcja i kwiat łodyga

Ponieważ mówimy o aplikacjach, należy najpierw wybrać bazę, do której zamontowane są wszystkie elementy. Trzeba będzie karton niebieski lub niebieski. Okaże się to, aby trzymać się z łodygi, liście i kwiaty przebiśnieg, a także śnieg i chmury.

Aplikacja „Snowdrops” z papieru rozpoczyna się od wytworzenia pędy należy wyciąć z zielonego papieru i kleju do podłoża. Następnie z białego papieru trzeba wyciąć kwadrat 5×5 cm i złożyć go po przekątnej. Trójkąt, którego należy użyć nożyczek do cięcia wysokość w połowie. Wynik zostanie wydany trzy pióropusze – duże i dwa małe. Każdy z nich musi mieć zaokrąglony kształt. Obok trzpienia do klejenia dwa małe płata, tak aby narożniki zaokrąglone krawędzie razem w pewnej odległości od siebie, trzecia górna musi przenieść. Należy zauważyć, że konieczne jest, aby ustalić szczegóły tylko górnym rogu, a następnie aplikacja „Przebiśnieg” pojawi się głośność.

Produkcja liści i działkami

Teraz sepal, bo tylko z nim aplikacja „przebiśnieg” będzie wyglądać realistycznie. Do jego produkcji trzeba wyciąć z papieru polu zielonym o boku 1,5 cm, składany ukośnie, a na jednym z otwartych bokach otrzymanej liczby wyciąć trójkątny rowek. Powstały poz pasta na skrzyżowaniu z łodygi kwiatu.

Były liście. Potrzeba zielonej papieru cięte paskom 10-12 cm i szerokości 1-1,5 cm, co wyostrzyć po jednej stronie. Gotowy do przyklejania liście do dolnej części łodygi. Aplikacja „Przebiśniegi” papier będzie bardziej oryginalny, jeżeli górna część liści trochę skrętu z ostrymi nożycami ręcznych i skleić je tylko od dołu.

W końcowym etapie niezbędnej do produkcji śniegu. Aby to zrobić, trzeba wziąć dwa prostokąty o wymiarach 5×10 cm, wycięte z białym i niebieskim papierze. Umieścić je razem, należy użyć nożyczek dać górną krawędzią falistość. Następnie przykleja się do podstawy, niewielkie pokrycie trzpienia, niebieską część i 1-2 cm poniżej – bieli.

Przebiśniegi serwetek i papieru

Na plecach zielonego budownictwa papier za pomocą ołówka niezbędne do opracowania liści, łodyg i pokroić wzdłuż konturu. To właśnie z tego kroku należy rozpocząć aplikacji „Snowdrops” z serwetek i papieru. Następnie można przejść do liścia. Do tego należy dodać do białej tkaniny czterokrotnie, pokroić na równe kwadraty i trzymać je razem za pomocą nożyc do kształtu płatków, że dno wiązania się ze sobą za pomocą zszywacza. Następnie krotnie dolnej krawędzi tak, że nie było widać na wsporniku i górnej krawędzi spienionej za pomocą wentylatora, co daje kształt kwiatu przebiśnieg. Zamiast chusteczek może być również stosowany białego papieru falistego.

Kiedy wszystkie elementy aplikacji są gotowe, zostaną one wklejone tylko na tekturze koloru niebieskiego. Kompozycja może składać się z jednego kwiatu, oraz kilka. Aby uzyskać bardziej realistyczny obraz możliwych szarych lub czarnych papieru wyciętych drzew i krzewów, i trzymać je w tle, a na dolnej części podstawy, aby dołączyć prostokąt białego papieru, które będą naśladować podstawowych śnieg.

Zastosowanie papieru z elementami origami

Nie mniej interesujące dla dzieci może stać się aplikacja „Przebiśniegi” z elementami origami papier. Nie bój się tej techniki, ponieważ składanie pierwszy kwiat wiosny w nim jest bardzo prosta. Do wytwarzania śnieżyczki należy wziąć kwadratowy arkusz o wymiarach 10×10 cm papieru do zaginania po przekątnej, a następnie zginania uzyskanego wierzchołka trójkąta do tyłu. Po którym z kolei można złożyć na boki. Będzie to kwiat, bez którego niemożliwe jest aplikacja „Przebiśnieg” w przedszkolu.

Następnie z zielonego papieru do cięcia według schematu liści, łodygi i płatki opisano powyżej. Następnie przyklej wszystkie części do podstawy, a którego jest najlepiej wybrać niebieski karton. Należy również zauważyć, że kwiaty trzeba trzymać zakrzywionych trójkątów na zewnątrz.

Przebiśniegi w koszu

Kiedy dzieci są zaznajomieni ze wszystkimi odmianami przebiśniegi produkcyjnych, mogą zaprosić ich do uzupełnienia ich aplikacja kosz. W tym celu, podłoże musi najpierw trzymać wiele kolorów z liści i łodyg, a na nich – kosz, pre-cut z brązowego kartonu. Aby uzyskać efekt objętościowy uchwyt nie może zostać przyklejona.

Przebiśniegi aplikacja”w koszu„mogą być również wykonane w następujący sposób: wycięte z brązowego kartonu kosz z rączką, narysuj czarną lub szarą długopisem na jej dużych komórek, a następnie dokonać nacięcia na niektórych liniach w których można wstawić kwiaty. Aby przebiśniegi nie spadają, można wyciąć kolejny szablon w tym samym kolorze i przykleić ją do tyłu produktu.