712 Shares 9574 views

Topiary „Soaring cup” własnymi rękami

Do tej pory istnieje wiele różnych sposobów, aby udekorować wnętrze domu. Szczególnie niezwykłe i oryginalne rzemiosło wygląd wykonany własnymi rękami z materiałów złomu.


sztuka ozdobnego strzyżenia krzewów

Dość ciekawe i powszechne dzisiaj rodzaj Decoration – Topiary. Prehistoria zmniejszone występowanie drzew ozdobnych jest starożytną sztuką ścinania drzew i krzewów, a następnie dostali ciekawy kształt. Wybór takich gadżetów będzie najlepszym rozwiązaniem dla tych, którzy nie mogą lub nie chcą dbać o rośliny i kwiaty.

Fani Feng Shui kultury docenią kuliste drzewa, ponieważ jest to forma – źródło pozytywnej energii.

Topiary jest miniaturowym drzewa z dość wszystkich materiałów. Wielu wierzy, drzewa Topiary szczęścia. Dlatego większość woli dać przyjaciół i krewnych z pamiątkami. Rosnących Cup – produkt, który jest podgatunkiem drzew.

pływające puchar

W celu wytworzenia takiego produktu, jako pływające kubka swoje ręce, nie koniecznie nabyć coś specjalnego. Nadają się do tego prawie każdy materiał dostępny dla każdej osoby w domu.

Rosnących kielich w swoje ręce i kocham robić – to świetny prezent dla każdej uroczystości lub po prostu znak współczucia. Po tym wszystkim, to jest rzecz, którą mistrz wkłada jego duszę.

Materiały do tworzenia topiary „Soaring Cup”

własne ręce, aby stworzyć mały cud dekoracyjny łatwiejsze niż kiedykolwiek, trzeba zrobić zarówno materiały naturalne i nienaturalne. Ale lepiej, oczywiście, to jest naturalne w obsłudze, że wyglądają bardziej harmonijny i ciekawe. Oryginalne drzewa zwykle wytwarzane w postaci kuli lub stożka.

Obfitość różnych materiałów igła kobiety stworzy swój niepowtarzalny wystrój drzewa. Najlepiej nadaje się kolorowy papier budowlany, kamienie, wstążki, z którego możliwe jest, aby kwiaty, zboża, szyszki, pióra, muszle i inne. To wszystko zależy od indywidualnej wyobraźni każdego człowieka.

Różnorodność gatunkowa Topiary

W produkcji pamiątkę zbadać wnętrze, do których jest coś takiego, i preferencje, upodobania, człowieku. Miłośnicy kawy z pewnością zatwierdzić pływający drzewo lub kubek ziaren kawy. Taka ozdoba nie tylko udekorować pokój, lecz także do wypełnienia przyjemny aromat będzie stworzyć ciepłą domową atmosferę. W biurze, na przykład, jest odpowiednie monety pamiątkowe, które przyciąga zysku.

Bardzo oryginalny rozwiązaniem byłoby wszystkie rodzaje rzemiosła: pływający kubek wykonany własnymi rękami, w postaci kawy wodospad lub bukiet kwiatów. Taki element wystroju można zawsze znaleźć ustronne miejsce w kuchni, a nawet w salonie. Można również umieścić kubek na stole fotela, a potem zapach kawy zachwyci cię przez cały dzień.

Topiary „Soaring cup”: jak zrobić własne ręce?

Przed dostać się do pracy, należy upewnić się, że wszystkie niezbędne materiały masz. Oto, co trzeba:

– filiżanki kawy i talerzykiem (korzystnie od jednego do usługi);

– grubość drutu (izolowane) długość 20-25 cm;

– ciepła pistoletu (klej) ;

Nożyczki – papiernicze;

– Szczypce;

– materiały (kwiaty, koraliki, koraliki, muszle, ziaren kawy, wstążki, itp).

Wykonanie rozpoczyna współpracę z drutu. Struktura może być wystarczająco stabilny, jeśli długość jest zbyt duża. Drut jest wymagane zginać, aż staje się jak litera S. pistolet jeden gorący klej kres spodek, a drugi – na dnie miski, przechylając ją lekko do przodu.

Następny w kolejce, kwiatów sztucznych lub innych materiałów. Pasta dekoracja jest konieczne, ponieważ kubka, a następnie stopniowo na powierzchni drutu. Kwiaty wydają szklanki spadają fontannę.

Po pracy z kubka będzie musiał rozłożyć i przyklej również kwiaty na spodek. Dodaj do powstałej kompozycji coś bardziej interesującego, takich jak sztuczne motyle, serca.

Ten produkt produkcji urządzeń „Soaring cup” własnymi rękami można zastosować do innych typów topiary. Może to być małe drzewa kawowe, z monet, wstążki satynowe, kolorowy papier, a nawet kolorowe jaja.

Symbole walut

Uważa się, że monety srebra i złota, które są obecne w różnych pamiątek, przyciągnąć do domu dobrobyt, pomyślność. Wydaje się, że aby moneta spada nie jest tak łatwe, ale tak nie jest. Technologia produkcji jest dość prosta.

Wymaga to takie materiały:

– kubek i spodek dla niej;

– widelec lub łyżeczki;

– monety;

– taśma lub taśmy elektrycznego;

– Szczypce;

– Pistolet do klejenia (jak również do mocowania monety Melt).

Szczypce do zginania widełki (łyżeczką). Zakończenia mogą być wygięte na przeciwległych stronach względem siebie. Będzie to dekoracje szkielet. Następnie zagięta owijki papierosowej (łyżeczka) z taśmy (taśm). Ponadto, taśmę izolacyjną (klejąca) Dołączanie górnej ramy na dnie kubka, dolny – do spodka. Należy zwrócić szczególną uwagę, że ramy muszą być stabilne.

Na wysmarowanej naczynia wlać kleju stos monet, to samo zrobić z kubka. Ramy muszą być wklejone monety. W ten sposób można uzyskać wspaniałą piosenkę – strzelistą wodospad kubek, wykonany własnymi rękami.

Jeśli twoim celem – aby zrobić Feng Shui, to bez tej chińskich monet nie zrobił, jak również na okręgu powinien być obraz wyznań. Udekoruj spodek pożądany prawdziwe pieniądze.

W ten sam sposób jest produkcja wewnętrznego członu jako pływający filiżankę kawy. Jego dłonie wykonane rzeczy każdy projekt będzie wyglądać spektakularne.

Engage Topiary naprawdę ciekawe! Każdy szwaczka i po prostu zaczyna fachowiec może stworzyć unikalne dzieło ze złomu. Wszystko zależy przede wszystkim od pożądania. Wyobraźnia i kreatywność zawsze pomoże w doborze form i materiałów.