739 Shares 3936 views

Jak zrobić stolcu z rękami

W naszych apartamentach każdego roku staje się coraz bardziej meble, bez których nie możemy zrobić. Są, oczywiście, odnosi się do stołka. Z rękami, zostanie wykonane lub zakupione w sklepie, nie jest wielka sprawa. Nie wpłynie to jego główne funkcje. Nowoczesne stolce są doskonałe tematy mebelestroeniya, ale staramy się dać do obudowy szczególny urok i niepowtarzalne piękno. Dlatego będziemy się stolec z rękami. Zacznijmy od najprostszych modeli.

Rybak składany stołek z rękami

Atrakcyjne i mobilnego modelu niezbędny mebel. Mogą być wykonane z różnych materiałów pod ręką. W przypadku podstaw stosowane rury metalowe lub drewniane pręty, a gniazdo jest wykonana z grubej tkaniny lub z przewodem. Weźmy, na przykład, drewnianą konstrukcję z siedzibą rag.

Musimy paski, długie śruby i nakrętki, śruby, zwarta tkanina, cienka piany. Aby rozpocząć ten dwóch półfabrykatów, w kształcie litery U z drewnianych elementów o wymaganych wymiarach, połączenia między sody długich śrub. Kiedy nasze główne części są gotowe, możemy zebrać je w podstawami budowy. Aby to zrobić, należy podzielić długość nóg w połowie, umieścić znak. Kolejne dwa określone wykroje, pozycjonowanie nogi stolca siebie oraz wiercenia, kierując oznaczeń. Umieszczenie części za pomocą śruby i nakrętki tak, aby łatwo zaprojektować może być złożona albo odsunięte od siebie.

Teraz do produkcji krzeseł. Jego szerokość zależy od długości belek na rdzeniu drewnianych elementów, a długość jest podejmowane arbitralnie. Ale należy pamiętać, że im bardziej nasza płyta, tym silniejszy będzie rozsuwa nogi i, odpowiednio, stolec będzie niższa. Na przykład, należy do wymiarów 25×35 cm siedzenia. Musimy kawałek tkaniny 52h55 centymetrów i cienki kawałek pianki gumy 25×30 centymetrów.

Fold kawałek tkaniny na pół wzdłuż. Torując jej piankę, umieszczając kawałek w środku. Zapięta do wewnątrz krawędzi tkaniny, mocując je z igłami. Torując prostą całej długości siedziska. Pianka naprawić kilka szwów dekoracyjnych. Poprzeczne krawędzie łączenia i potraktowano owerlokowych. Kęs gotowy siedziska.

Lekko przesuwając nogi kału, umieszczając je w górnej części siedziska. Owinąć jeden boczny rag puste wokół baru i zamocować go w gwoździ tapicerskich. Podobnie kotwienia drugich miejsc ubocznych. Zrobiliśmy wygodny stołek z rękami. Teraz możemy zabrać ze sobą na piknik lub wędkowania.

Jeśli potrzebujesz dostać się na antresoli, lub uzyskać słoik dżemu z górnej półki szafy, będzie pochodzić z pomocą stolcu drabinie. Ich własne ręce, że mebel jest łatwe. Jego struktura składa się z dwóch stolce o różnych wysokościach połączonych ze sobą. Ale jesteśmy jeszcze prostsze. Cięcie części boczne siedzenia i etapie z pojedynczej blachy grubej sklejki. Aby rozpocząć, należy narysować wzór na papierze. Panele boczne wyglądać drabiny z dwóch lub trzech etapach. Zewnętrzny panel boczny samolot będzie służyć jako wsparcie dla siedziby stolcu. W związku z tym, że jest odpowiednia szerokość. Schodowych wystarczająco 15-18 centymetrów. Poza miejscami, etapów i elementów bocznych musimy dwa mosty, które dadzą naszą stabilność strukturalną.

Scrollsaw wszystkie części sklejki, stosując wzór papieru. Kładziemy pionowe ściany boczne i nałożyć na nich siedzibę stolcu. Części mocujące ze śrubami samogwintującymi i części metalowych. Następnie rozwiązać te same etapy sposobu.

Po tym zapiąć zworki. Jeden znajduje się pod dolną kroku, a drugi – z fotela. Gotowy stołek z rękami pokrytych lakierem lub farbą odpowiedniego tonu, dać do całkowitego wyschnięcia i używać go z przyjemnością.