675 Shares 2911 views

Jak Układanie kostki płyty? Na piasku własnymi rękami, można to zrobić łatwo

Co właściciel nie chce zobaczyć to było piękne w stoczni? Jak podnieść przyległego pomieszczenia? Od czego zacząć? I można zacząć w miejscu sadzenia i projektowania krajobrazu. A jeśli pracownicy będą kosztować zbyt drogie lub nie chcą pokazać swoją twórczą i pracy potencjał, nie będzie jakiś pokrycie – płyty chodnikowe, płyty chodnikowe. Układanie tych materiałów nie jest tak trudne. Najważniejsze jest to, aby zaopatrzyć się w cierpliwość i właściwą opieką. I na wczesnym etapie, w pierwszej kolejności należy wybrać samą płytkę.

Szeroki wybór płytek

Obecnie istnieje wiele odmian płyt chodnikowych. Masz prawo, aby wybrać kolor, kształt i fakturę, która przyjdzie do własnych upodobań. Jednak niebezpieczne polegać jedynie na kolorze. Nie powinniśmy zapominać o wydajności i trwałości płytek. Konieczne jest, aby zwrócić uwagę na formę. Zapytaj dostawcę ile waga będzie w stanie wytrzymać płytki. Konieczne jest, aby zwrócić uwagę na płytki Tekstura: nie czy będzie śliskie w zimie? Zastanowić się, czy w instalacji płytek spustowe w samolocie lub livnevki otwarte? W każdym przypadku konieczne jest rozważenie livnepriemniki urządzenia lub pojedynczych kratek odpływowych. Układanie kostki brukowej na piasku z rękami wykonanych z obliczania liczby elementów niezbędnych do montażu. Lepiej jest przenieść swoją witrynę do papieru. Innymi słowy, konieczne jest, aby odpowiedni rysunek. Także trzeba obliczyć rzeczywistą lokalizację na zdjęciach, jeśli nie wyprofilowane stylizacji. Mając na materiał i konstrukcję, Układanie kostki brukowej na piasku z rękami pójść bardziej efektywnie i szybko.

technologia piętro

Przygotować teren dla kostki brukowej nie jest trudne, jeśli masz niwelator (optycznego lub laserowego). Jednakże, jeśli nie jest ona pasować i normalny poziom wody. Prace na układanie płyt chodnikowych powinno być przeprowadzone po sprawdzeniu terenu na skarpie, i wyrównać go tak, że nachylenie od domu, a w każdym razie nie do niego. Młotkiem kołki na płaszczyźnie i umieścić znak na stoku. Po trzeba ciągnąć wątku na oznaczonej etykietą. Trzeba ustawić granice do żądanej wysokości. Top płytki chodnikowej odpowiada górnej części krawężnika. I pamiętaj o stoku! Płaszczyzna wyrównane projekcji i tłuczeń. W przypadku niewielkich różnic w wysokości odpowiedniego żwiru, piasku. pościel wysokość będzie zależała od jego podstawy. Wlać całą wodę po planu kosmicznego. Uszczelnić maszyny szkoleniowej lub innym narzędziem grzyba.

Co jest potrzebne?

Coś, czego nie można znaleźć, ale mają wirnika, kolejowe, kontener, pędzel, przewód, poziomu, młotek, łopatę i grabie pewien. Układanie kostki brukowej na piasku z rękami będzie również wymagać wody i cementu. Tutaj konieczne jest zastosowanie suchej mieszanki cementu i piasku. Grubość płytek zależy osiadania podczas pracy. Pozostaje sucha mieszanina musi być oznaczone za pomocą pędzla. Układanie kostki brukowej na piasku z rękami naturalnie wymaga czasu i wysiłku. Ale wynik jest pewny, aby cię zadowolić.