289 Shares 2764 views

Blokada (tkaniny), co to jest?

Blokada – dzianina jest, innymi słowy nazywa dvulastik. Więc to jest nazwany, ponieważ ma takie samo prawo wygląd i złe strony. Jaki rodzaj blokady szmatką, co to jest? Jest gęsta i gładka po obu bokach C. Dostępne monochromatyczne, drukowane lub melange. Jest on powszechnie stosowany do szycia ciepłe garnitury jogging, a także w domu i odzież dla dzieci.


Kluczowe właściwości

Blokada (tkaniny), co to jest, co jest takiego specjalnego? Z innych typów tkanek charakterystycznych złożonych pętli przeplatania, w wyniku silnego, nieco elastycznej struktury tkaniny. Wykonana z bawełny, a wykonana jest z włókien syntetycznych i mieszanek. Blokada (tkaniny), co to jest, jakie korzyści? Łączy w sobie wszystkie pozytywne właściwości tkanin bawełnianych :

  • higroskopijny (chłonie przydział skóry zatem higieniczny);
  • dobry zatrzymywania ciepła;
  • poddane praniu, dobrze prasować;
  • produkty nie przyczyniają się do powstawania i rozwoju alergii;
  • ma dobrą stabilność wymiarową, nie pomarszczona pozostawia żadnych załamań, gdy zgnieciony;
  • Artykuły nie kurczą po czyszczeniu;
  • dobre do noszenia;
  • Jest on odporny na otarcia w produkcie, obierania;
  • gęstość materiału odpowiada jej dobrej odporności na ścieranie.

Blokada (tkaniny), co to jest, jak się tym zająć? Wśród korzyści wynikających z jej gęstość, zdolność nie rozciągają się i nie kwiat. Należy zauważyć, że w celu zapewnienia, że jasna tkanina bawełniana lub ciemne kolory zachowują swoją urodę i nie zmieniają koloru (nie blakną), wymagane jest, aby dbać o materiale. Pozostawiono do wyschnięcia w pralce w odpowiednich warunkach temperatury niższej niż 40 ° C lub ręcznie. Takie produkty muszą być starannie prasowaniem.

aplikacja

Wszystkie dobre właściwości tkaniny nie pozostało niezauważone przez przedsiębiorstwa przemysłu lekkiego. Wytwarzanych produktów dvulastika naturalne i cętkowane kolorowych rysunków. Ta popularna tkanina jest szeroko stosowany do szycia odzież sportowa (garnitury, bluzy, spodnie, wiatrówki, koszulki), ciepły dom ubrania (sukienki, trykoty, płaszcze, swetry, piżamy, koszule nocne), ubrania dla dzieci (Golfy, garnitury dla niemowląt, ciepłe suwaków , bluzki, spodnie, czapki, bootees).

Oprócz głównych właściwości (gęstość i doskonałe zabezpieczenie termiczne) blokady (tkaniny) różną przenikalność powietrza, co jest ważne w sportach, w intensywnej wymiany energii. Ta właściwość została wykorzystana do szycia odzieży sportowej. W taki miły ubrania robić w każdych warunkach pogodowych, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Jest wytrzymały, nie nadaje się na ścieranie, dobre do noszenia, nie rozciągają, który pasuje do konsumentów preferujących produkty z powodu takiego materiału.

Szczególnie dobrze nadaje się do blokady tkanina Szycie ubrań dziecięcych – praktyczny, elegancki, wygodny. Są antyalergiczne, który pasuje do wszystkich. Zakres jest szeroki i zróżnicowany wybór dla wszystkich smaków, od tej tkanki zawsze jest coś dla każdego.