698 Shares 1065 views

Mercedes W213 – cała zabawa na długo oczekiwany nowy 2016

Mercedes W213 – to piąta generacja wykonawczej produkcji samochodów klasy E słynnej marki w Stuttgarcie. Mianowicie, zastąpił model W212. Generacja zaprezentowane w 2016 roku, w dniu 11 stycznia w Detroit. Plan sprzedaży rozpocznie się w lecie. Ogólnie rzecz biorąc, wszystko jest jeszcze przed nami. W międzyczasie powinniśmy również mówić o najbardziej interesujących cech tego modelu.


Krótko o samochodzie

Mercedes W213 powinna być najbardziej zaawansowana pod względem technologicznym, „Mercedes”. Nowością MRA zebrano na modułowej platformie, i jest używany coraz ostatnie samochody C- i S-klas (które również zyskały na popularności. Nowością stało się większe rozmiary w porównaniu z jego poprzednikami. Ale waga, jednak stał się mniej. A wszystko dzięki zastosowaniu w produkcji określonych materiałów ciała – aluminium i stali o wysokiej wytrzymałości.

Skład zyskał wiele aktualizacji. Najbardziej znaczące jest pojawienie się nowych silników 6-rzędowy. Plus, nowe silniki wysokoprężne, kryptonim których – OM654. Ale 4-cylindrowe jednostki benzynowe z W212 zachowane.

Projekt, jak zawsze, na najwyższym poziomie – coś z nowości przypomina nową „C” -class. Długość modelu będzie prawie pięć metrów. Rozstaw osi jest prawie trzy metry. Wysokość nieco zmniejszona – 6 mm; szerokość – 2 mm. Dzięki tym zmianom organizm zaczął wyglądać bardzo dynamicznie i skutecznie.

Czego można się spodziewać?

Mercedes W213 w najdroższych wersjach zadowoli ich potencjalnych właścicieli desce rozdzielczej cyfrowego, który twórcy zdecydowali się połączyć z wyświetlaczem multimedialnym. Uderzające przekątnej – to aż 12,3 cala. W wersji podstawowej, to wygląda trochę inaczej. Przekątna ekranu to zaledwie 8,4 cala. Ale to w zasadzie tyle. Urządzenia w podstawowych modelach analogowych. Sprzęt jest bardzo różnorodna – bezprzewodowe ładowanie telefonu, w różnych systemach zabezpieczeń, tempomat, a także inne potrzeby i przyjemności, które kiedyś zadowolić „Mercedes”.

W momencie rozpoczęcia sprzedaży szeregu bloków będą tylko dwie nazwy. Będzie to silnik benzynowy 184 KM (przy E200) oraz silnik wysokoprężny przy 195 KM (T e 220 d). Każdy z tych silników pracujących devyatidiapazonnogo „Maszyna”. Model E200 jest w stanie dotrzeć do znaku 100 km / hw 7,7 sekundy, a wersji diesel – szybko, w ciągu 7,3 sekundy.

Inne funkcje

Mercedes W213 będzie dostępny najpierw w wersji sedan. Następnie rynek pójdzie i wagony z bagażem, który wyniósł 695 litrów. Rok później planowane jest rozpoczęcie sprzedaży wersji coupe. Pod koniec 2017 roku, „Mercedes” planuje rozpocząć produkcję w świetle i kabrioletów.

Dla wielu jest to standardowe pytanie: „A co z kosztami”. Ile trzeba zapłacić za tak atrakcyjną Mercedes W213? Cena samochodu będzie dość duży, ale nie bardzo wygórowane. Podstawowy model E200 będzie kosztować około 45.305 euro. Modyfikacje wysokoprężne będą droższe niż – cena wynosi 47 220 125 euro, E i E 320 – 55 605 €.

Standardowe wyposażenie zadowoli potencjalnych nabywców aktywny system Brake Assist i PRE-SAFE, jak również kontroli klimatu THERMATIC, pracuje w trybie automatycznym. Kolejna maszyna będzie wyposażona w wyłącznik DYNAMIC SELECT (PPC pięć trybów operacyjnych) oraz systemu infotainment „Audio 20”. Siedzenia w samochodzie są zasilane.

Zewnętrzne i wewnętrzne

Mercedes-Benz W213 różni spektakularne czołowe optyki z diod LED i tylne „pyłu Gwiaździsta”. Projekt był bardzo elegancki i gładki – dużo bardziej elegancki, w przeciwieństwie do swojego poprzednika W212. wygląda bardzo ciekawy do dolnej części zderzaka samochodu – jego eksperci-developers postanowił wyposażyć dyfuzor, chromowana. To same dwie rury wydechowe zintegrowane.

Wnętrze Mercedes-Benz W213 jest w najlepszych tradycji firmy w Stuttgarcie. Wszystko elegancki, piękny, elegancki – Niemiecki rygorystycznie iz najwyższej smaku. Szczególnie zadowoleni z deweloperów oferuje wyposażyć model 23 potężne głośniki z dźwiękiem 3D (!) – oczywiście za dodatkową opłatą. Kierownica posiada touchpad – reagują natychmiast i za pomocą nich można kontrolować model systemu infotainment.

Nawiasem mówiąc, fotel wyposażony podparcie boczne i 14 tew Pneumoelements masażu. Jest nawet podgrzewane podłokietniki (dostępne jako opcja).

cechy techniczne

Zawiesinę Mercedes-Benz klasy E W213 dostępny w trzech (wygodne, sportowym i bardziej sztywny). Top wersje proponowane adaptacyjne powietrze.

A co z silnikami? Jak już wspomniano, modele będą oferowane początkowo tylko z dwoma silnikami. Ale były również silnik 150- i 258-hp. Pochodzenie – 4, a drugi – na cylindrach 6. To – warianty wysokoprężne. Nadal oczekuje się uwolnienia modele z benzyną, 330 i 240 „koni”. Ale oprócz nich w składzie powinna być wersja hybrydowa z silnikiem 4-cylindrowy i silnik elektryczny, który w tandemie będzie rozwijać 286 KM

Ogólnie rzecz biorąc, nowy produkt był bardziej niż mocny i spektakularny. Posiada mnóstwo funkcji – od autonomicznych systemów napędowych i wykończeniowych, aby zapobiec kolizji. Ale wszystko bardziej szczegółowo będzie dostępna dopiero po pełnych jazd testowych, ale nadal jest tylko oczekuje na rozpoczęcie sprzedaży.