425 Shares 4789 views

Krzyż rowery – to prędkość na drogach

Jeden rodzaj sportu motocyklowego jest motocross. Ten spektakularny wyścig na rowerach sportowych specjalnych. Wyścig odbywa się w trudnym terenie. Na polu, obieg zamknięty jest skonstruowane i zainstalowane bariery. Zabezpieczenie stosowane zarówno sztuczne lub naturalne.

Pierwszy udział w zawodach motocrossowych jeźdźców na zwykłych rowerach drogowych. Ale te historie są przystosowany do przemieszczania się w trudnym terenie na własną rękę. Miały na celu ułatwienie motocykli. Ulubione bezużyteczny dla części konkurencji, regały, oświetlenie, podnóżki pasażera i tak dalej. Jednocześnie zawieszenie zostało udoskonalone i zwiększenie siły ciągu silnika.

A było krzyżowe rowery. Ewolucyjne zmiany zaszły w projekcie. Początkowo kierownica była bardzo szeroka, ale spadła, a przebieg wahadła i widelec jest nieznacznie zwiększone. Bottom-umieszczone rury wydechowe biegacze musieli podnieść. Mimo wszystko, w taki sposób, aby zapobiec ich pękaniu przy upadku.

Oczywiście, krzyżowe motocykle dość podobne do rowerów szosowych. Ciężar silnika została zmniejszona, a jego nacisk jest zwiększony. Ciężkie silniki 4-suwowe zmieniły zaradny, łatwe w montażu i prosty 2-suw. Produkowany wyłącznie silniki pojedynczego cylindra. Cross-punkt guma pojawiła wtedy. Ten niuans pozwoliło radykalnie poprawiły obsługę roweru. rozrusznik elektryczny zastępuje kick, i zniósł baterię.

Więc, jaki rodzaj systemu zaprojektowany krzyżowych motocykli? Innowacja pojawiła się w latach 80-tych:

  • Obecnie siedziba gdyż ślizga się zbiornika. Ten niuans umożliwić rider na rowerze wygodnie wykonywać różne ruchy.
  • Stary bęben hamulcowy był ciężki i nieskuteczny. Został on zastąpiony przez hamulcami tarczowymi przychodzą.
  • Było postępującą zawiesinę monoshock. Dzięki jej pracy jest amortyzator jest odpowiednia w dowolnym trybie.
  • Zamiast wody chłodzącej powietrza chłodzi.

Obecne krzyżowe motocykle mają silną ramę silnika i łatwy imponujący skok zawieszenia – 300 mm i więcej. Oni nie mają odcinający po stronie, lustra, deski rozdzielczej i sprzętu oświetleniowego. Bardzo często nie elektrostartor. Silniki mogą być zarówno dwusuwowy i czterosuwowy.

rowery motocross w policji drogowej nie zarejestrować. Po tym wszystkim, nie mają certyfikatu wymaganego do poruszania się po drogach publicznych. Oni nie mają tablic rejestracyjnych i TCP. Aby poradzić sobie z tym rowerem mieć prawo jazdy nie jest konieczne, ponieważ jest to sprzęt sportowy.

Zastanawiam się, co to jest motocykl „Krzyż Potwór 250” (TTR 250)? On „YAMAHA TTR 250R”, a to jest bardzo popularne w Rosji jako „IRBIS TTR 250”. On nie potrzebuje rejestracji i prawa jazdy. Z optyką to ma tylko reflektor. Wyposażona w silnik pionowego 250 metrów sześciennych. cm. Ten dwukołowy quad na każdą okazję, dla wszystkich rowerze szosowym.

Ale motocyklowych miłość nie tylko dorośli, ale także dzieci! Specjalnie dla dzieci białoruskiej firmy „Polesye” produkowany motocykl „Malt Krzyż Polesie”.

Jest to spektakularny rower dla dziecka, które chce się czuć jak zawodnik! rower dziecięcy posiada:

  • Komfort siedzenia.
  • Mocne koła.
  • W przedniej części roweru jest zderzak i kolorowe naklejki.
  • Rower jest przeznaczony dla energicznych gry na ulicy.
  • Jego maksymalne obciążenie wynosi 20 kg.

Ta zabawka jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Ogólnie rzecz biorąc, firma „Polesia” wszystkie zabawki produkowane wyłącznie z materiałów przyjaznych środowisku.