226 Shares 1563 views

Jaki jest pseudonim na forum? Jak wybrać pseudonimów dla chłopców i dziewczynek

Każdego roku, Internet odgrywa coraz ważniejszą rolę w życiu ludzi. W sieci komunikowania się, uczyć się, bawić, dać początek romantycznej miłości i znaleźć ludzi podobnie myślących. Jednak każdy, kto pierwszy odkrył uroki World Wide Web, pojawia się pytanie, jak się nazywa? Oczywiście, zawsze można używać swojego prawdziwego imienia. Niemniej jednak taki wybór ma kilka poważnych wad.


Nick: dlaczego jest to potrzebne?

Jednym z najpoważniejszych mankamentów rzeczywistej nazwy jest jej standaryzacja. Po tym wszystkim, co jest nick na forum? Jest to symbol, w którym dowiesz się. A zatem mniej jak inni to będzie, tym bardziej prawdopodobne, że będzie zwrócić uwagę. Na przykład nazwa „Iwan”, według statystyk, jest najczęstszą na świecie, a tym samym źle dostosowane do wirtualnej „paszportów”.

Jednocześnie, nie każdy chce informować swoich rozmówców danych paszportowych. Nie może być wiele wyjaśnień od przesądów i niechęci do stawienia się w bazie danych aż do obaw są ujmowane w prawdziwym życiu. Internet daje nam pełną swobodę działania, pozwala wymyślić życia, która jest zupełnie inna od życia po drugiej stronie monitora … i to zmusza nas do starają się zachować swoje incognito, gdzie pełnią rolę przykładowej rodziny mężczyzny, pokornego sługi, grzecznego studenta.

Są też powody bardziej prozaiczne. Na przykład, wiele zasoby są wymagane imię, składa się wyłącznie z liter łacińskich. Albo, co często zdarza się, twoja prawdziwa nazwa jest już używana przez kogoś. Najważniejsze – nie ponoszą inicjały paszport semantycznej obciążenia. Każdy wie, że „Victor” jest zwycięzcą. Ale kto spotkał taki pseudonim w internecie, będzie odzwierciedlać w rozumieniu łacinie?

Więc co to przezwisko? Na forum, blog i portal gra nie jest tylko zbiór listów, które odróżniają jednego użytkownika z innego. Jest to również świetny sposób, aby podkreślić swoją indywidualność, koncentrują rozmówców na linii jego osobowości i wyglądu, który najdokładniej opisuje ciebie. Na przykład, „Mechaniczna Cricket”. Co nie jest pseudonim dla faceta z ostrym umyśle i wielkim poczuciem humoru? Jak sama nazwa przyciąga uwagę i wzbudza zainteresowanie, a średnia z Ivana Nikołaj i Siergiej, co do zasady, nie cieszy się dużą popularnością.

Jak wybrać dobre imię

Pomimo pozornej łatwości zadania, aby podnieść ciekawy pseudonim nie jest tak łatwe dla siebie. Imię, którym dowiesz się na stronie internetowej, musi spełniać kilka wymagań niepisane:

  1. Niezwykłość. Egzotyczne dźwięki swój nick, tym łatwiej twoi przyszli przyjaciele przydzieli cię z tłumu.

  2. Prostota. Nie należy przeciążać swoje numery, symbole i znaki interpunkcyjne. Przybysze nie zawsze rozumieją, co pseudonim na forum, w wyniku czego nazwa wirtualnego jest konwertowany do długiego szeregu liter i symboli, które są trudne do zapamiętania.

  3. Semantyczne obciążenia. Po spotkaniu większość ludzi nieświadomie szukać związku między nazwą rozmówcy i jego cech osobowych. Pisarze od dawna zdaje sobie sprawę z tej funkcji i często dają swoich bohaterów „mówienia” nazwy: Duremar, Snow White, Sataneev.

Najprostszym sposobem, aby wybrać piękne imię jest tłumaczone na język obcy. Tak, Marina zamienia się Denise i codziennym Alexander – stałej bieżnika.

Jeśli tłumaczenie prosta nie daje pożądanego efektu, można odwołać się do książki. literatury światowej, zarówno fiction i klasyczne, bogate i niezwykłe imiona brzmiące, z których można łatwo wybrać odpowiednią. Najważniejsze w tej metodzie – aby upewnić się, że nazwa została wybrana przez znak nie należy do ciebie z nieprzyjemnych cech. Innym popularnym źródłem spektakularnych pseudonimów jest mitologia. Jupiter i Artemis jest niczym nowym, ale mniej badanych religie i filozofie są nadal świetny sposób, aby znaleźć piękne i znaczące nazwisko.

Jeśli opcje te nie są odpowiednie, możliwe jest, aby pokazać wyobraźnię. Bardzo reprezentacyjne pseudonimy szukać chłopaków i dziewcząt, wybudowany na popularnej analogii, znany phraseologisms lub sprzeczności logicznych. Na przykład, „Potwór Sen” lub „Fierce czułością.”

Wreszcie, można po prostu stworzyć anagram swojego prawdziwego imienia i nazwiska, lub ograniczyć je do krótkiego, ale pojemny brzmiącym pseudonimem. Więc, kto będzie w stanie zidentyfikować tajemniczy Len zwyczajny Elena?

Ksywka dla facetów

Nie na wszystkich forach znajduje się kolumna „seks”, jak i użytkowników, którzy zdecydowali się „neutralny” imię, twarz ryzyko niewłaściwego leczenia. Dlatego młodzi ludzie w rejestracji to lepiej, aby uzyskać dźwięczny i niezapomniany pseudonim.

Ksywka dla facetów powinna podkreślać męskich cech, wcielać swoje umiejętności w tych obszarach, które są niedostępne dla kobiet. Warunki techniczne, nazwy klęsk żywiołowych, broni i wspaniałych obiektów architektonicznych – źródła, aby wybrać męski pseudonim to naprawdę niewyczerpane.

Tak więc lepiej jest unikać zdrobnienie przyrostków. „Pretty Boy», «Kosmonavtik», «Opasnaya_igrushechka” – słowa te wywołują uczucie czułości, niepewności i są bardziej dostosowane do dziewcząt niż chłopców. Z tego samego powodu nie należy wybrać pseudonim, wskazując na negatywne cechy charakteru lub ponury nastrój. Zazwyczaj wirtualne Nazwy takie jak „Gadkiy_Ya” lub „smutny klaun” zniechęcać pragnienie płci przeciwnej zapoznać. Nie jest dobrym wyborem byłby i pseudonimy z podtekstami seksualnymi.

Nie zapominaj, że każda wybrana nazwa może być zapisany jako rosyjskich i łacińskich liter, znaków interpunkcyjnych rozcieńczyć. Zwraca również uwagę i sprawia, że różni się od innych. Na przykład, «Yarrostniy_ $ Kval», być może, trudne do odczytania ich rosyjskich odpowiedników, ale gwarancją nie pozostają niezauważone.

Przezwisko «Warface»

Oczywiście, dla tych, którzy mają zarejestrowane «» Warface, kwestia odpowiedniej nazwy jest szczególnie dotkliwy. Zrozumieć, co nick na forum «Warface», to jest możliwe, po prostu patrząc na nazwę portalu i zapoznania się z jego zasadami. Tu, w sile premii, pewność siebie i innych czysto męskich cech. Zabawne i dowcipne nazwy podmiotów pozamilitarnych są mało prawdopodobne, aby być odpowiednie tutaj.

Nick na forum «» Warface powinien natychmiast przywołuje skojarzenia z męskości i ducha walki odtwarzacza. Na przykład, pierwotna decyzja będzie nick związane z bronią. Idealny dla tych nazw portali pobranych z popularnych hitów. Oczywiście, nie może być pierwszym, który myślał o takiej decyzji, w tym przypadku dobrym rozwiązaniem byłoby wspomnieć nazwę rozcieńczeniu ramion lub jakichkolwiek cech charakteru.

Imponujące pseudonimy dźwiękowe budowane na sprzeczności lub niespójności zabawnych: «Korol'_bez_korolevstva», «Halk Vasilyevich». Można również użyć nazwy różnych symbologii, powodując skojarzenia z wojną, takich jak „Schit_na_rukave”.

Nie należy również zapomnieć o fikcji. Ten gatunek jest naprawdę niewyczerpane źródło nazw rzeczowych i niezapomniany.

Forum "Para pa": wybrać pseudonim

Kilka innych pozycjach jest zacząć wybierając imię dla forum „Para pas”. Tutaj najcenniejszym jakość jest nie tyle siła człowieka, ile kreatywność, dowcip, stały witalność. I pseudonimy dla tego portalu jest konieczne, aby wybrać właściwe. Na przykład, «Szalona tancerka».

Na „Para NA” nie istnieją żadne ograniczenia dotyczące ładunku semantycznego. Najważniejsze jest to, że Twój nick był spektakularny i niezapomniany. Wszystkie możliwe nazwy, które zachęca nas do literatury, historii lub wyobraźni, może być stosowany do rejestracji. Najważniejsze, aby pamiętać, że skróty i długo cyfrowego projektowania mocno zapisywane i może udzielić ci krzywdę.

Te same użytkownicy, którzy nie są pewni, zawsze przyjść z pomocą różnych generatorów, wgnieceń i innych zabawek internetowych za pomocą którego można uzyskać niezwykły i niezapomniany pseudonim. Na wielu forach można ustawić parametry ważne dla Ciebie: płeć, wiek, rasę, kolor włosów – i otrzyma nazwę, prawo do tych wymogów.

Wybór pseudonimu – ważnym zadaniem dla każdego, kto jest zarejestrowany po raz pierwszy na forum lub czacie. Po tym wszystkim, dla niego dowiesz się w sieci. Ponadto, raz przyjmując imię, przypadkowo stworzyć reputację, pozbyć się, że nie będzie to łatwe, nawet zmianę nazwy. Sposobów, aby wymyślić oryginalne oznaczenia dla siebie dużo, nie ograniczają swojej wyobraźni w tej ważnej sprawie.