455 Shares 2210 views

Penny aukcji, czyli jak kupić iPhone za 1800 rubli?

Są szanse, że już wiedzą o różnych aukcjach internetowych, takich jak eBay, – pracują w systemie klasycznym, gdzie sprzedający stawia towar po określonej cenie, a zwycięzcą jest ten, który oferuje najwyższą cenę.


Jednakże istnieją aukcje zupełnie inny format, jeden z nich, tzw grosza aukcja gdzie stawki dla towarów, rzeczywista wartość, która, na przykład, 25-30 tysięcy rubli, można zacząć od 50 rubli rosnąć po każdych uczestników aukcji ofert. W tym przypadku stawka jest zawsze stała i wynosi zazwyczaj 5-10 kopiejek. Po każdej ofercie aukcja restartuje zegar i zwycięzcą jest herbata będzie ostatni kurs.

Aukcja internetowa „SitiLot”

W rosyjskim Internecie od kilku lat z powodzeniem działa na aukcji takiego systemu, a ostatnio nie ma innej aukcji w Internecie – SitiLot. Grał wszystko z najbardziej popularnych technik w tej chwili: iPhone, iPad, kamera GoPro, dobre laptopy i telewizory z funkcją 3D. W rezultacie można uzyskać towarów ze zniżką do 98%.

Dlaczego aukcja win-win?

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że jest to nonsens i nierealne. Jednak wszystko jest bardzo przejrzyste i jasne. Aby wygrać tę aukcję, raczej ważne, nie szczęścia, ale zdecydowaną strategię zwycięstwa potrzebne tylko pokonać innych uczestników. Ważne jest, aby pamiętać, że jeśli nie można po prostu wygrać, można jeszcze dostać towar, kupując je w wartości rynkowej, ale najważniejsze, mniej pieniędzy na zakłady. Na przykład, spędził 700 rubli, zakłady na gracz AppleiPod, rynkowej wartości 4500 rubli, ale wygrać i nie działa. Dlatego, aby nie stracić pieniędzy, gracz może kupić już za 3800 rubli.

Apple iPhone 6S do 1800 rubli

Wysoki popyt na „SitiLote” wykorzystuje produkty Apple są dość logicznie, niewiele osób będzie odmówić stać się właścicielem iPhone 6S 64GB za 1800 rubli, iPad Mini 4 do 1355 rubli lub MacBooka Air do 2730 rubli. Na pierwszy rzut oka, wydaje się nierealne, ale elementy te są rozgrywane codziennie. Jednocześnie, wszystkie produkty są certyfikowane i mają gwarancję na oficjalną stronę producenta.

Jak wziąć udział w aukcji?

Aby wziąć udział należy zarejestrować i kupić dowolny zestaw kursów, jak przy rejestracji można uzyskać do 30 ceny w teraźniejszości. Następnie wybierz partii, która ma ciekawy i postawić. Jeżeli zakład będzie ostatnim, ty – jesteś zwycięzcą. Jeśli wygrana nie działa, można kupić towary po cenie rynkowej pomniejszonej o pieniądze wydane na zakłady w razie potrzeby.

Na SitiLote każdy zwycięzca otrzyma pozycję za darmo, korzystając z usługi dostawy „door to door”. Jeśli po prostu kupić produkt, koszt wysyłki jest obliczany automatycznie w zależności od lokalizacji i wielkości towarów, innymi słowy – tak jak w klasycznym sklepie internetowym.