296 Shares 6758 views

„Jaskółka” – restauracja na wodzie

Chcesz zorganizować przyjęcie lub wesele w nietypowym miejscu? W tym celu, doskonałe restauracja-boat „Jaskółka”. Aby uzyskać więcej informacji na temat instytucji (jego lokalizacja, menu, wnętrz) znajdziesz w artykule.


lokalizacja

Dwupoziomowe restauracja statek – wybór tych, którzy chcą świętować w wielkim stylu tego lub innego zdarzenia. Opcja ta ma wiele zalet. Po pierwsze, ty i twoi goście mogli cieszyć się jednym z rzeki Moskwy. Po drugie, można znaleźć wyrafinowaną menu i doskonałą obsługę. Po trzecie, wynajem restauracji-łodzi jest dostępny dla osób o średnim dochodzie.

Chcesz osobiście odwiedzić uczelnię? Nie wiem, gdzie w restauracji „Jaskółka”? Moskwa, Luzhnetskaya promenada, molo w pobliżu USS „Przyjaźń”. Można się tam dostać taksówką lub własnym samochodem. Jeżeli jesteś obcy i boi się zgubić w Moskwie, należy wziąć metro. Endpoint – "Sparrow Hills". Następnie trzeba przejść kilka minut.

Mamy Spieszę ostrzec rezerwacje stolików i wynajem restauracji są wykonane z wyprzedzeniem. Więc można przyjść i stwierdzić, że instytucja zatrudnia. W celu uzyskania bardziej dokładnych informacji zadzwoń +7 (495) 788-06-00.

wnętrze

„Jaskółka” – restauracja jest przytulny i przestronny łódź. Na pierwszy rzut oka wygląda na brudny, jak zwykły statek. Ale warto wejść do środka, a wrażenie instytucji zmienia się dramatycznie. To stworzyło komfortowe środowisko, mając na odpoczynek.

Na pierwszym piętrze znajdują się dwa pokoje. Każdy z nich wyposażony jest w wygodne meble (sofy, niskie tabelach). Pokoje te są dobrze nadaje się na romantyczne kolacje, spotkania biznesowe, wesela i inne uroczystości rodzinne. W przypadku ścian, sufitu i podłogi użyto tylko naturalne materiały, które tworzą korzystną mikroklimat.

Drugi pokład zamontowany szkła werandą. Podczas gdy na nią, można podziwiać rzekę Moskwę i lokalnych atrakcji.

rozrywka

„Jaskółka” – restauracja, w której można nie tylko smaczne do jedzenia, ale także spędzić czas w przyjemnym otoczeniu. Odwiedzającym oferowane następujące programy rozrywkowe:

  • gra w szachy i backgammon;
  • Szisza;
  • scena;
  • Oglądania telewizji NTV +.

menu

Szef kuchni – prawdziwa włoska. W ciągu zaledwie kilku lat swojej kariery zawodowej pracował w szkołach Paryża i Florencji. A teraz jest mocno zakorzenione w Moskwie. Domenico Filippone przygotowuje dania według receptur włoskich, europejskich i japońskich kuchni.

W menu jest zawsze zupy, domowe makarony, różne przystawki, lekkie sałatki, zimne przekąski, owoce morza. Mięso i ryby przygotowywane na różne sposoby: w piecu, i popłynął na grillu. To sprawia, że możliwe, aby spełnić życzenia każdego klienta. Na przykład ludzie, którzy przestrzegają zasad zdrowej diety, zazwyczaj zamówić rybę lub mięso dla pary. Szczególną uwagę zwraca się dania kuchni azjatyckiej. Goście mogą korzystać z sashimi, sushi, bułki i gorące i zimne przekąski.

Lista win jest również imponująca instytucja swoją różnorodnością. Są białe i czerwone wino, rum, likier, tequila, i tak dalej. W sprzedaży jest kilka piw.

środki

„Jaskółka” – restauracja, w której chcesz uczcić wesele lub bankiet? Następnie trzeba wynająć łódź z góry. Zapotrzebowanie na nią jest bardzo duża. Tak spieszyć.

3 pokojowe udogodnienia oferty składać (do 160), cygara (80 osób) oraz weranda szkło. W zależności od rodzaju działalności prowadzonej dekoracji pomieszczeń. Jeśli jest to ślub, a na stołach pojawiają się białe obrusy, koszy ze świeżych kwiatów i dań piękne. Sufity są ozdobione balonami i okien – półprzezroczystych tkanin. Zainstalowaną najnowszą muzykę i lekkiego sprzętu.

Za opłatą następujące usługi:

  • sporządzanie ekskluzywne menu;
  • organizowanie pokazów pirotechnicznych;
  • prowadzenia zdjęcia i wideo;
  • wybór korzystnego wyniku.

Restauracja „Jaskółka” (Moskwa): Opinie

W stolicy wiele miejsc w wielkim stylu z okazji urodzin, ślubu lub imprezę firmową. Dlaczego więcej osób decyduje się „połknąć”? Aby to zrozumieć, wystarczy zbadać reakcje odwiedzających instytucji.

Większość opinie są pozytywne, a nawet entuzjastyczne. Ludzie zauważyć wysoki poziom organizacji imprez, uwagi ze strony personelu i rozsądnych cenach. Wielu uważa „połknąć” jeden z najlepszych lokali rozrywkowych w stolicy.

Jednak są też tacy, którzy są w pośpiechu, aby dodać łyżkę smoły w beczce miodu. Tacy ludzie są trochę, ale ich opinia ma prawo być. Oni wierzą, że ceny za wynajem jachtów restauracji zawyżone. Ktoś nie akceptuje poziomu usług.

Konkludując

„Jaskółka” – restauracja, w której wszystkie warunki dotyczące przyjmowania na najwyższym poziomie. Jego głównymi zaletami są urozmaicone menu i indywidualne podejście do klientów, przytulna atmosfera i rozsądną cenę.