264 Shares 9462 views

Koshevoy Evgeny – komik i szczęśliwa rodzina człowiek

Koshevoy Evgeny – znany komik i uczestniczył w licznych wystawach. Ten człowiek kochany przez miliony, ale że musiał przejść przed osiągnięciem takie wyżyny, nie wiedzą wiele.


dzieciństwo

„Łysy”, zwany także Eugene, urodził się 7 kwietnia 1983 roku w małej miejscowości (regionie Charkowa) Kovsharovka. Papież Victor Y., zazwyczaj działają jako inżynier w fabryce, a matka, Nadieżda, była nauczycielką w przedszkolu. Jak widać, nie ma kapitał i możliwości rodziców do jego syn dobry start, to nie było, więc Jack osiągnął całą swoją pracę. Jako dziecko, chłopiec marzył o zostaniu piosenkarką, ale to nigdy nie zdarzyło.

Mishka i pić

Po 6 lat, rodzina przeniosła się do Alczewsk w regionie Ługańsku. Nie Eugene ukończył normalnej szkoły, gdzie uczęszczał na warsztaty teatralne. W 2000 roku rozpoczął studia w Wyższej Szkole Kultury, znajduje się w tym samym Ługańsku. To właśnie tam Mishka znaleźć swoje powołanie – KVN. Absentia facet ukończył także wydział reżyserski. Od tamtej pory, biografia Evgeniya Koshevogo stało się bardziej kolorowe i ciekawe.

Po raz pierwszy w telewizji facet zapalił się zespół „Va-Bank” podczas gry w Premier League KVN. Jego obraz, w którym Eugeniusz uczyć wszędzie (łysinę), nabył w 2001 roku, kiedy parodia Aleksandra Rozembauma. W rzeczywistości, włosy Koshevogo brązowy.

"Studio Kvartal-95"

Biografia Evgeniya Koshevogo dramatycznie zmieniło od tego czasu, w 2004 roku jego zespół KVN zaproszeni do udziału w projekcie „Kvartal-95.” Vladimir Zelensky nie mogło zabraknąć gościa z taką charyzmą i talentem, więc Koshevoy Evgeny dostał propozycję dołączenia do zespołu. Dosłownie od pierwszych pokazów facet stał się bardzo popularny i rozpoznawalny.

Rola Eugene jest zawsze ciekawe i zróżnicowane. Z wielkim sukcesem, że parodie znanych polityków: byłego mera Kijowa i Jurij Łucenko. Oczywiście, w arsenale roli Eugene popularnej „łysy”, na przykład Vlad Yama i inni. Według Mishka, kocha swoją pracę, ponieważ może spróbować na ogromną liczbę ról i zdjęć, a wszystkie one są bardzo ciekawe.

Pozostałe projekty

Ze względu na sukces „Quarter-95” Eugene zaangażował się w liczne projekty i działania w filmach. Na przykład, razem z kolegą Lena Kravets Koshevoy prowadzącej poranny program. Ponadto brał udział w „Tańcu z gwiazdami”, grał wiele ról w przekazywaniu „Porobleno na Ukrainie.”

Nawet Eugene udział w pokazie intelektualnego „Co? Gdzie? Kiedy? „I jest to sędzia z serialu” rozśmieszaj mnie”. Eugene uczestniczył także w musicalach, które organizuje „Kwartał” w Sylwestra.

Zainteresowania

Koshevoy Evgeny kocha samochody, zwłaszcza prędkość, a kiedy miał szansę, nigdy nie traci okazję do jazdy z wiatrem. Co do filmu, para ulubiony Mishka – Anzhelina Dzholi i Brada Pitta. Nie Żenia i złe nawyki: pali, a podczas oglądania piłki nożnej, ponieważ z doświadczenia gryzie paznokcie.

Eugene przyznaje, że jest dom bardziej męski, a jeśli zostanie on zaproponował, aby przejść do klubu, a przede wszystkim, po prostu zostać w domu i oglądać telewizję. Według komik, dostaje prawdziwą przyjemność, kiedy na scenie i na widowni słychać serdeczny śmiech. Ponadto, Eugene zbiera modeli samochodów.

rodzina

Ze statusem kawalera popularnego w tym czasie, „Łysy” pożegnanie w 2007 roku, a jego serce stonowane blond Ksenia. żona Koshevogo Eugeniusza w tym czasie pracował w popularnym show-ballet Freedom. Teraz Xenia jest zaangażowany w innym projekcie i obraca się z przyjaciółmi w klubach muzycznych. Co ciekawe, chłopaki z kwartału dał para kamerę wideo i lodówkę. Już w przyszłym roku para miała córkę, która została nazwana Warwara. Nawiasem mówiąc, kiedy Xenia rodziła, mój mąż był tam, ale przed najbardziej krytycznym momencie lekarzy poprosił go opuścić. Według Koshevogo, w tym czasie siedział w samochodzie, paliłem dużo i płakała, bo to jest bardzo martwi się o swoich dziewczyn.

W wywiadzie, Eugene opowiada, jak strzela córkę, gdy „Quarters” długo zostawić na trasie. Mishka powiedział, że nie śpiewa i nie opowiadać snem Varvara w związku z tym jest to bardziej rygorystyczne, ale bardzo kochającego ojca. Cały swój czas wolny Jack stara się spędzać z Varvara, grają, oglądać bajki, i chodzić na ulicy. W swoim rodzinnym człowieka odgrywa rolę „złego policjanta”, a może nawet podnieść córkę przez telefon.

Jewgienij Koshevoy, rodzina, dla których na pierwszym miejscu, zawsze chciałem mieć dużo dzieci. Ostatnio szczęśliwy wiadomości dowiedziałem się dzięki Barbara, który przyznał, że jej matka jest w ciąży i że dziewczyna wkrótce będzie siostra. Nawiasem mówiąc, para już wymyślić nazwy innego córeczką – Serafinów. Jenny i Xenia jest, oczywiście, było zaskoczeniem, ponieważ nie chcą zgłosić publicznej wiadomości od czasu do czasu, ale po tym fakt, że nie miał wyboru, aby wyznać. Koshevoy Evgeny w innym wywiadzie powiedział, że teraz Xenia jest na 3 miesiącu ciąży, co oznacza, że wkrótce jego „żeński królestwo” będzie więcej.