718 Shares 8228 views

Jak narysować martwą naturę. malowanie i akwarele olej

Artysta wyjaśniająca wie, że życie ciągle rodzi się długo przed momentem szczotka dotyka ręce. W tym gatunku, to wszystko zaczyna się od pomysłu, a mianowicie zdolność do składu elementów, które mogą skutecznie uzupełniają się nawzajem.

Wielu postrzega sztukę rysunku, próbując napisać martwej natury. Malarstwo – o wiele bardziej dokładne niż rzemiosło to może wydawać się na pierwszy rzut oka, więc weźmy pod uwagę podstawowe postulaty do pracy w tym gatunku.

Wzór Budowa składu

Decydując napisać martwa natura, kilka zasad należy uznać:

 • wymyślić pomysł, który byłby w stanie połączyć wszystkie składniki kompozycji w jednym wątku;
 • odebrać przedmioty, różne rozmiary i kształty, które mogłyby zrównoważyć martwa. Malowanie może sprawić, że nastrój w nudny ołówkiem, ale nie kolor jest w stanie zapisać pracę, jeśli wszystkie elementy kompozytowe mają taką samą formę;
 • pożądane jest, aby wybrać wszystkie elementy w odpowiednich kolorach, aby uniknąć nieporozumień później w mieszanie kolorów z odruchów;
 • Doświadczenia wielu artystów, prowadzi do wniosku, że o wiele bardziej spektakularny wygląd obrazu, której elementy różnią się tekstur i materiałów, takich jak drewno, ceramika;
 • Szczególną uwagę należy zwrócić na tle. Draperia powinno integrować się harmonijnie w ogólnej przedsięwzięcia życia i jeszcze nie przyciągać uwagi. Jest to szczególnie ważne w przypadku, gdy kolory wszystkich obiektów jest w pastelowych kolorach;
 • nie przeciążać przestrzeń obfitości pierwiastków;
 • Światło powinno padać tak że risuyuschemu był wygodny użyciem światła i cienia gier, aby wyświetlić obiekt trójwymiarowy (czasami należy wykonać zdjęcie).

olej still life

Oil – centralny materiał w rękach artysty, który pozwala w pełni ujawnić pojęcia „sztuka”. olej martwa natura pozwala zmieniać strukturę, tworząc niesamowitą gładkość powierzchni i szybko zastosować objętościowe uderzeń.

Postępując zgodnie z ogólnym składzie Principles przygotowanej uprzednio idei martwej, a wszystkie elementy uczestniczące w niej są umieszczone na płaskiej powierzchni. Dalej na płótnie wykonany szkic ołówkiem. Wyjątkowość farb olejnych jest to, że mogą one być mieszane bezpośrednio na płótnie. Oni wyschnięcia na kilka godzin, tak że w każdej chwili możliwe jest dokonanie zmian, pomysły, które mogły powstałych przy rozważaniu pracy z różnymi kątami.

Istotną cechą farb olejnych

Należy pamiętać, postanowiłem napisać martwa natura, że malowanie w olejach obejmuje ich ciągłe rozcieńczenie terpentyny, która ma wyraźnego zapachu, więc to nie jest najlepszy do malowania w domu, tak aby nie cierpieć z powodu bólu głowy później.

Terpentyna jest konieczne, aby dodać do palety Każdorazowe mieszanej farby. Aby to zrobić, należy przed zastosowaniem nowego koloru, trzeba umyć pędzel w nim, a następnie przetrzeć ją ściereczką. Po pierwsze, lepiej unikać pracy z bardzo gęstego oleju, preferując więcej opcji płynnych.

Kolejna zasadnicza różnica pomiędzy tym materiałem sztuki – zdolność do wymieszania farby przez nakładanie ich na siebie na płótnie, z etapem przechodzenia paletę, jednak muszą być zarezerwowane dla tego wentylatora szczotki.

akwarela. martwa natura

technika akwarela znacznie różni się od oleju, nie tylko pod względem technicznym, ale także nastrój. Łatwość powietrza ledwo wyczuwalny zamglenie, unikalny Gradient – jest to niewielka część związku, który jest obraz kolorowy wody. Still Life, wykonane przy użyciu farb danych, w jej piękno nie jest gorsza od oleju i może estetycznych komponentu nawet przewyższy ten sposób, choć jest to tylko kwestia gustu.

akwarelowy farby podczas rozpuszczania w wodzie, tworząc przezroczysty pigment, który nadaje nieważkości obrazu i udoskonalenia. Funkcja techniczna tej techniki malowania jest to, że to zależy od topografii papieru, który stosowanej farby.

Akwarela znacznie zwiększa estetyczne horyzonty studiując sztukę ludzi, pozwalając uchwycić głębię otaczającym pięknem. Pierwsze akcenty artystyczne rozumienie ideologii akwarelą jeszcze obraz życia jest idealnym miejscem do zrobienia. Malowanie przez te różne kolory ich zdolność do przepuszczania światła, a nie do jej opóźnienia w przeciwieństwie do oleju. Ze względu na ten czynnik oznacza konieczność zrezygnować z budowy szczegółowym wzorem, który byłby widoczny pod cienkiej warstwy pigmentu. Dla nowicjuszy w dziedzinie sztuki jest zazwyczaj najłatwiej wykonać przedstawiające kwiaty od objętości geometrycznych kształtach. Pąki nie wymagają starannie skonstruowane i są w potrzebie optymalnego dopasowania ciepłych i chłodnych kolorów, pozwala nam nadać im objętości.

Akwarela martwa natura – malarstwo, kwiaty, które jeśli podświetlane od wewnątrz. Efekt ten uzyskuje się dzięki ultra-wysokiej przezroczystości farby, leżącego na białym papierze. Promienie słoneczne padają na zdjęciu i są odbijane od powierzchni. Wszelkie szkic akwarela wymaga zgodności z sekwencji kroków w celu zakończenia pracy prawidłowo:

 • Figura napisany ukośnie;
 • Przed rozpoczęciem pracy z kolorem, konieczne jest przeprowadzenie kompozytowego szkic na papierze;
 • gdy artysta rozpoczął pracę z kolorami, konieczne jest ścisłe monitorowanie pochylenia obrazu, w celu uniknięcia niepożądanych plam i mieszanie kolorów;
 • pisząc kolorów jest bardzo ważne, aby utrzymać koncepcję „prywatny. – do ogółu” Tutaj mamy na myśli, że trzeba osobno zarejestrować każdy kwiat, ale przedstawiać ten jeden podmiot, który uzyskuje się poprzez współpracę z światła i cienia;
 • w bukiety kwiatów, mimo ich częściowej roli w ogólnym obrazie, ważne jest, aby nie przegapić ośrodek kompozycyjny prywatnego właściwie skierować uwagę widza;
 • gdy cała praca została napisana, konieczne jest generalizować, że czasem osiągnął przedstawiania poszczególnych części, dodatkowych detali.