117 Shares 6555 views

Dyrektor Stanislav Govorukhin: Najlepsze filmy, życie osobiste

Stanislav Govorukhin – reżyser, który w czasie swojego życia otrzymał tytuł klasycznego kina rosyjskiego. W swoich 79 lat, mistrz nadal robić zdjęcia, które produkują bomba. Wszystkie filmy udaje się opanować, niezależnie od gatunku, jest on w stanie zrobić to samo ekscytujące komiczne historie, działania, melodramat. Fani będą zainteresowani, aby dowiedzieć się więcej o przeszłości i obecnego dyrektora, pamiętaj im taśmę usunięte.


Stanislav Govorukhin: Biografia gwiazdek

Kolebką reżysera to mała wioska w regionie Perm, rok urodzenia – 1936. Stanislav Govorukhin odmówiono okazję dowiedzieć się co to szczęśliwe dzieciństwo, od kilku lat po jego urodzeniu zaczęła się wojna. Brak pieniędzy nawiedzonym rodzina składająca się z matki, krawcowa, syna i córkę, a nawet po jego zakończeniu. Maitre ojciec zmarł w obozie dwa lata po urodzeniu syna, chłopiec nie pamięta go.

Odbieranie wykształcenie średnie, Stanislav Govorukhin został studentem Uniwersytetu w Kazaniu, koncentrując się na wydziale geologii. Otrzymał dyplom, ale nigdy nie korzystaliśmy z niej. Skłonność do twórczej aktywności doprowadziło go, aby dostać pracę w Kazaniu studiu telewizyjnym, były w tym czasie jednym z niewielu w Rosji. Pracował tam tylko przez kilka lat, a dla jego kariery postanowił przenieść się do stolicy i do ukończenia Wydziału Reżyserii. Utalentowany facet łatwo dołączył liczby studentów VGIK.

Pierwsze filmy z reżyserem

Interesujące jest to, że jego pierwszy obraz Stanislav Govorukhin powstał w ramach pracy magisterskiej. To był film „Vertical”, która należy do gatunku przygodowych, która opowiada o ciężkim rutyny wspinaczy. Wybór aktora do głównej roli nie spowodował utrudnień w reżyser powierzył to zadanie Vladimiru Vysotskomu. Nawiasem mówiąc, po tym filmie, wydany w 1966 roku, publiczność zakochała się w ostatniej piosence.

W 1969 roku Stanisław Govorukhin tworzy historyczny projekt filmowy „White wybuchu”. Akcja toczy się w latach wojny, historia jest poświęcony radzieckim górali, ich odwagi i wyczynów. Główną rolę w tym czasie otrzymał Armen Dzhigarkhanyan. Niewiele osób wie, że strzelanie niemal kosztować Maitre życie, gdy helikopter, w którym leciał rozbił.

najlepszy reżyser

„Życie i Zaskakujące Strange Adventures of Robinson Crusoe” – obraz roku 1972, który jest zawsze wymienionego wśród najlepszych projektów stworzonych przez Stanislav Govorukhin. Filmy przygodowe gatunek od tego czasu stała się swego rodzaju powołanie kreatora karty. Główną rolę dobrych opowieści koncentruje się przede wszystkim na dzieci i młodych odbiorców, zagrał Leonid Kuravlev.

"Meeting Place Can not Be Changed" – film o którym reżyser Stanislav Govorukhin jest publiczność w 1979 roku. Działka jest zaczerpnięte z dzieł „Era Miłosierdzia”, napisany przez braci Weiner. Jednak mistrz przerobione wiele szczegółów, całkowicie zmienił zakończenie. Film odniósł wspaniały rezonans, jak również opublikowany rok później obraz „Ten Little Indians”, zafascynowany zarówno dzieci jak i dorosłych.

„Tak nie można żyć” – jeden z najsmutniejszych taśm, które miały Stanislav Govorukhin. reżyser filmów często stają się pewnego rodzaju badania, których celem jest współczesne społeczeństwo. W tym dramacie dokumentalnym, który wygrał trzy „Nicky”, to objawia się najwyraźniej. To samo przesłanie niesie ze sobą „Woroszyłow Sharpshooter”, który ukazał się kilka lat później.

Wreszcie, wśród najwybitniejszych dzieł reżysera należy zauważyć, film „Bless the Woman”, pokazany w 2003 roku. To jest historia o tym, jak katastrofa mogłaby zniszczyć historie życia dwóch kochanków.

życie osobiste

Pierwszą żoną była aktorka Juno dyrektor Karaev, którą szybko rozwiedli. Z tego małżeństwa był syn pana, który zmarł z powodu udaru mózgu w 2011 roku. Edytor Galina – kobieta, która od wielu lat żonaty Stanislav Govorukhin. Życie osobiste reżyser, choć pozostaje dość żywe.

Kilka lat temu, mistrz nie ukrywał swój związek z Swietłana Chodczenkowa, nawet zamiar rozwieść się z żoną, ale szybko ostygnie. Następny muza geniusz była aktorka Anna Gorszkow, który grał w jednym ze swoich obrazów. Został on zastąpiony przez Elena Dudin, z którą rozstał się szybko. Żona Govorukhin ślepe oko do swoich przelotnych romansów, wiedząc, że jej mąż był w potrzebie inspiracji.

Pomimo aktywności politycznej, która zabiera dużo czasu, reżyser okresowo wypuszcza nowe projekty filmowe. Dlatego fani nie powinni tracić nadziei dla nowego dzieła stworzonego przez kreatora.