728 Shares 6564 views

Home konserwowego: jak zamknąć w zimie kompot Assorted

Kompot ze świeżych jagód i kosztów owocowych w zimie na „hurra”. Są nie tylko smaczne i pachnące, przypominający czerwoną latem i zachwyci nas przyjemnym widokiem. Konserwy – jedną z głównych dostawców dla naszego organizmu witamin w okresie jesienno-zimowym.

Assorted kompot wiśniowy-malina

Wiele odmian jagody i owoce są doskonale połączone ze sobą, dając piękny kolor i wielkie walory odżywcze napoju. Blisko Różne owoce kompot w zimie może być, na przykład, jabłek i malin. Na ogół dodatek malin daje dodatkową korzyść w puszkach przez boskiego smaku. Przygotować go w sposób następujący: Jagody sortowania, mycia i pozwolić spłynąć. W puszkach z trzech litrów leżały produktów z obliczenia: 1 kilka malin na 3 – ni. Napełnić pojemnik o jedną czwartą lub tak (smak napoju będzie bardziej nasycony). Następnie dodać cukier. Jeśli kompot dobrane zimowe kwaśnych winogron, że każdy bank będzie iść do 2 filiżanek. Aby uzyskać więcej słodkich potrzebujemy trochę mniej – i pół. Napełnić wodą (na początku szyi), pokrywa (cyna) i gotować przez 25-30 minut na małym ogniu. Po tym, banki roll up, przewracać, okładka, pozostawić do ostygnięcia na jeden dzień.

śliwka Assorted

Bardzo smaczne i przydatne kompot śliwkowy Assorted. W zimie jest zamknięty częściej od złoto-pomarańczowym wiśni śliwek i ciemnych śliwek. Sposób wytwarzania technologia jest taka sama, jak w recepturze opisanej powyżej. banki połączenie śliwek arbitralne. Ponieważ te jagody jest dość kwaśny, cukier jest wymagane 2,5-3 kubki za kontener dla nich. Następnie, zgodnie ze schematem: Sterylizacja (15-20 minut we wrzącej wodzie) i zszywania. Czyniąc to odcina kompot zimowy, śliwki z dołów nie można czyścić.

Malina-jeżyna nektar

Ale powróćmy znów do malin. Jeśli dodamy do blackberry, Jagoda słodki, lekko cierpki, orzeźwiający napój zaprezentuje letni leczeniu. Natychmiast udzielić użytecznych porad, które odnoszą się do całego zachowania związanego z krzewów owocowych i jagodowych. Jeśli jagody ukrywanie porządku białawe robaki lub larw chrząszczy, zraszacze musi znajdować się w wodzie, zadaje się małą ilość soli (około 100 gramów na 1 wiadra). Przez 10-15 minut, roztwór suszy się, maliny, jeżyny, itp. D. płukania. W tym przepisie jagody kompot Assorted zaleca się umieścić na 350-400 gramów cukru na brzegu 3-hlitrovuyu. Pojemniki wypełnione jagodami, trochę mniej niż połowę. Następnie uzupełnić wodę. Sterylizacja trwa 15-18 minut.

Apple kruszyny wyrafinowanie

Złoto, kamienie szlachetne, aby zapewnić korzystny wpływ na zdrowie człowieka uważany jest za rokitnika. Szczególnie popularny olej z owoców drzewa. I niewielu wie, że konserwy, dżemy i kompoty z nich – prawdziwa skarbnica naturalnych, dana człowiekowi przez naturę witaminy, aminokwasy, mikroelementy. Dlatego byłoby danie konserw kompot jagód rokitnika z innymi owocami. Bardzo smaczny napój uzyskuje się w połączeniu z jabłkami. Przygotowując ją w ten sposób: owoce są myte, woda wolno spuścić. Na każdy kilogram pochodzi pospolita 600 g jabłek i pół kg cukru. Jabłka należy oczyścić, pokroić na małe plasterki. Pakowane w bankach. Wlać odpowiednią ilość cukru. Napełnić wodą na wieszakach w bankach, gotować przez 15 minut i rolki.

Niech domowej roboty zachwyci cię w zimie i utrzymanie dobrego stanu zdrowia!