481 Shares 4142 views

Telefon Elephone P8000 4G LTE: opinie i funkcje

Nie jest zaskakujące, że liczba chińskich producentów, które wcześniej były mało znane i te, które rozwijają produkty niskiej jakości, który nauczył się robić dobre i niezawodnych urządzeń. To – najnowszy trend, większość nowych modeli „chiński”. Dlatego wydaje się, że czasy, kiedy istniały podejrzenia o odpowiednich urządzeń niedokończone, stale się uszkodzi, to dawno już minęły.


Będziemy starali się to udowodnić w dzisiejszym przeglądu, który koncentruje się na smartphone Elephone P8000 4G LTE. W nim, opiszemy właściwości techniczne urządzenia, nadać jej wady i zalety, a także dowiedzieć się, co to jest zgłaszane nabywców w swoich opiniach.

Rozmieszczenie

O tej marki jako Elephone, prawdopodobnie nigdy nie słyszał. Nie jest to zaskakujące, ponieważ spółka jest obecna na naszym rynku nie tak dawno temu. Ponadto, czas jego przybycia zbiegła się z okresem, kiedy sprzedać swoje smartfony rozpoczęła dziesiątki chińskich producentów. Widziane na tle jednej marki, która w naszych oczach nie różni się od innych, to nie jest takie proste.

Smartphone Twórca Elephone P8000 4G jest nie tylko na rynku CIS – firma obejmuje także europejskiej i amerykańskiej publiczności. To może już być doskonałym wskaźnikiem wystarczająco wysokiej jakości swoich produktów. I miejmy nadzieję, zobaczysz to po naszej recenzji.

Trochę o smartphone – jest to przedstawiane jako „flagowy” – najlepszych urządzeń w składzie. To może być rozumiane zarówno w cenie (około 210 $), który jest wysoki standard dla telefonów producenta i charakterystyki technicznej, która ma Elephone P8000 4G LTE. Sugerują, że wzór „zachowanie” może być bezpiecznie przypisana do kategorii „mistrzów”.

Opcje

Zatem reakcja zacznie od opisania zestawu, który oferuje telefon. Pierwszą rzeczą, którą warto zwrócić uwagę jest to, że są sprzedawane w pudełku z kartonu, ozdobione wzorem marki. Otwierając go, nie widzimy zbyt bogaty zestaw jak dla chińskiego producenta. Tak więc, oprócz aparatury Elephone P8000 4G LTE, w pakiecie z niego jest ładowarka (podzielony w postaci zasilacza i kabla do podłączenia do PC), jak również instrukcje.

Niektórzy klienci twierdzą, że pochodzą one się jako folii ochronnej na ekran, ale ich obecność jest wyraźnie zależne od sprzedawcy lub sklepu, w którym telefon został zakupiony.

wygląd

Drugim aspektem, który chciałbym zwrócić uwagę w tym przeglądzie – ten projekt urządzenia. Po tym wszystkim, to zakłada się, że chińskie telefony mają nudne, a czasem nawet po prostu kopiowane z innych konstrukcji urządzeń, które, co do zasady, nie oznacza nic szczególnego. Zdajemy sobie sprawę, że w przypadku Elephone P8000 4G LTE (sprzężenie zwrotne, które nas interesuje) sytuacja jest nieco inna. W rzeczywistości, telefon ma bardzo ładne, a nie ostatnią rolę w tym odgrywa dobrze dobranych materiałów ciała i dobrego gamie barw. Jeśli chodzi o pierwsze warto zauważyć, że jest to skok z metalu i tworzywa sztucznego iniekcji z przyjemnej ulgi; w odniesieniu do kolorów, można zauważyć na fotografiach pokazanych na artykule.

Niektórzy wtajemniczeni opinie Elephone P8000 4G LTE wskazują, że telefon będzie zbyt kłopotliwe. Prawdę mówiąc, zawartość w tym prawdy – urządzenie uzyskuje prawie centymetr grubości i waży około 200 gramów. Być może producent chciał zająć pozycję między smartphone i tabletki, działa na modelu obudowy. Wiele elementów metalowych, które sprawiają, że telefon jeszcze bardziej masywny, tylko podkreślić, że.

Smartphone na rynku jest w trzech kolorach – białym, srebra i złota.

bateria

Duża waga jednostkowa, nie tylko ze względu na dużą baterią, znaczny udział w przestrzeni smartphone. Nie jest to zaskakujące, ponieważ jego pojemność wynosi 4165 mAh. Wydaje się, że producent postanowił postawić na wysokim poziomie modelu autonomii, należy zwiększyć czas jego pracy. Sądząc po tym, że opisują one na Elephone P8000 4G LTE opinie klientów, udało im się – telefon działa dłużej podobnych modeli.

pokaz

Należy zauważyć od razu, że jest zainstalowany na Elephone P8000 4G LTE (telefon komórkowy), wyświetlaczem 5,5-calowym. Zgadzamy się, że taki rozmiar ekranu bardziej typowe fablet (coś średnio między telefonem a komputerem typu tablet), ale mimo wszystko, producenci wybrali go w takiej jego wielkości.

Jakość obsługi wyświetlacza, rozdzielczość wynosi 1920 przez 1080 pikseli, jest wystarczająco wysoka. Na niej obraz przynajmniej bardzo wyraźne i intensywne barwy – gęstość 401 punktów na cal piksela.

Jasność wyświetlacza pozwala wygodnie obsługiwać urządzenia w ciemności, a słońce. Ponadto, pokrywa ekran posiada specjalną powłokę antyrefleksyjną, która dodaje komfortu podczas pracy w ciągu dnia. Twórcy zadbali dwóch trybów regulacji – ręcznie lub automatycznie.

produktywność

Urządzenie pracuje w typowej modeli kosztów procesorze MediaTek MT6753, robót fundamentowych, które są 8 jądra. Częstotliwość zegara każdy osiąga 1,3 GHz.

To – „na sucho” wydajność, co w praktyce znajdują odzwierciedlenie w tym, że smartfon jest w stanie wykonywać wiele podstawowych, najprostszych zadań, natomiast praca z gier, które zawierają bardziej skomplikowane grafiki, nie może mówić.

Jako pamięć RAM Elephone P8000 4G LTE, cechy których obecny, ma pojemność 3 GB. Pamięć fizyczna jest ograniczona do 16 GB, z czego 11 są dostępne dla użytkownika.

kamera

Telefon posiada dwie kamery o rozdzielczości 13 megapikseli oraz z 5. Mimo tak dobrych wyników, jakość zdjęć i filmów jest słaba – cierpienie z wyszczególnieniem, balans kolorów, a atkzhe oświetlenie. I to nie najsilniejszy AF jest ustawiony na Elephone P8000 4G LTE. 4pda (forum, na którym omówimy urządzenie na Androidzie) zawiera opinie wielu użytkowników, aby wspierać. Program-level smartfon nie jest w stanie rozróżnić twarze, regulacji nasycenia, stabilizację zdjęć i wykonywać inne czynności. W rezultacie było mówić o wysokiej jakości zdjęcie byłoby naiwne.

powiązanie

Opis Insider Elephone P8000 4G LTE wskazuje, że model obsługuje dwie karty SIM. Warto zauważyć, że dwa mogą pracować w sieci 2G / 3G / LTE, zapewniając tym samym szybki sygnał odbiorczy Internetu na urządzeniu.

Ponadto istnieją moduły do odbioru sygnału – Wi-Fi, Bluetooth, GPS i GLONASS oraz systemy do nawigacji lądowej.

Niestety, NFC do ładowania bezprzewodowego i smartphone rozliczeniowego zamiast karty kredytowej tutaj.

System operacyjny

Jako ramy polityki na smartphone preinstalowanym Androidem Lollipop 5.1. Deweloperzy nie trzeba zmieniać niczego w niej stworzyć swój własny interfejs lub dowolną oryginalną powłokę. Jak niedociągnięć systemu w „czystej” postaci użytkowników nazywa brak wyświetlania poziomu naładowania w procentach, a także obowiązkową dystrybucję oprogramowania zainstalowanego na folderach telefonu.

opinie

Jak pan wie, co najlepsze w jednym lub inny smartfon, powiedz zalecenia pozostawione przez kupującego. Zwracają uwagę, że oryginalny Elephone P8000 4G LTE posiada szeroką funkcjonalność, doskonałe parametry techniczne, mocny akumulator i atrakcyjny design. W rzeczywistości, to wszystko jest zgodne z tym, co udało nam się dowiedzieć w trakcie pisania.

Jednak opinie zawierają również informacje na temat niedociągnięć urządzenia. Do tych należą, na przykład, silne ogrzewanie przez procesor w czasie pracy. Wskazuje to niedostatecznie optymalizacji napełniania devaysa nieekonomicznego zużycia energii. Kolejnym typowym problemem, z urządzenia może być nazywany słaby komory. Jak możemy zauważyć na zdjęciach wykonanych przy użyciu Elephone P8000 4G LTE (reakcje badania to potwierdzają), źle wyświetlane kolor. Z tego powodu, zdjęcie może nie wydawać się tak jasne i kolorowe, jak powinny.

Istnieją pewne drobne uwagi dotyczące działania urządzenia – czasem traci sieć bez żadnego widocznego powodu, stało się „zawiesić” podczas pracy z gier i innych podobnych problemów. Niektórzy użytkownicy zgłaszali, że nie było wygodne do pracy z telefonem z powodu zbyt jasny przycisk „Home”, jasne oczy.

odkrycia

Mamy doprowadziły, naszym zdaniem, wystarczająco szczegółowy przegląd Elephone P8000 telefon komórkowy, na podstawie których możliwe jest stanowić właściwą opinię na urządzeniu.

Oczywiście, model zasługuje na uwagę ze względu na wysoki stopień autonomii i dobrego sprzętu, jak również przez producenta odpowiedzialnego podejścia do montażu i jakości materiałów.

Ponadto, twórcy wyraźnie zapisany w aparacie – pozwala na tworzenie zdjęć tego urządzenia jest lepiej nie brać. Ponadto, istnieją pewne drobne problemy w interakcji z telefonem (takie usterki modułu, utrata komunikacji i tak dalej).

Jeśli zgadzasz się pogodzić się z najnowszym, aby wykorzystać budżet, ale funkcjonalność smartfona The P8000 – to, czego potrzebujesz.