755 Shares 2225 views

Czarnogóra: hotel dla rodzin z dziećmi. Czarnogóra – gdzie do wypoczynku z dziećmi

Wyjazd za granicę, nawet na krótki odpoczynek, trzeba przygotować się do podróży jest fundamentalna. A tym bardziej konieczne jest, aby starannie rozważyć plusy i minusy, oceny ryzyka, jeśli podróżujesz za granicę z dzieckiem. Tutaj należy wziąć pod uwagę wszystko: powłokę plaż, słońca na morzu, cechy klimatyczne obszaru, hałas, lub odwrotnie, ośrodki prywatności, infrastruktura, dostępność żywności dla niemowląt i rozrywki. Krajów z Półwyspu Bałkańskiego dawno stał się mekką turystyczną ze względu na względną taniość. Piękny Adriatyk, starożytne miasto architektura, wyśmienitą kuchnię i urokliwe miejscowi, co często nie jest bariera językowa powstaje – co więcej można chcieć? Ale jeśli chcesz, aby przejść do takiego kraju jak Czarnogóra, z dziećmi, gdzie się udać? Który ośrodek wybrać? Gdzie się zatrzymać? Są to pytania staramy się odpowiedzieć w tym artykule.

Kiedy do odwiedzenia na wakacje

Czarnogóra – tzw kraj bałkański, że sąsiedzi Włosi. I tu jest nazywany Czarnogóra. Hotel dla rodzin z dziećmi można znaleźć w prawie każdym ośrodku. Dziecko tutaj – rodzaj kultu. Twoje dziecko będzie rozpieszczany jak własne, obsługa pokoju w hotelu, kelnerzy w restauracji, a tylko zwykłych obywateli. Dlatego kraj pozycjonuje się jako miejsce wypoczynku rodzinnego. Ale nadal, wybrać czas, kiedy plaże i ulice nie będzie tak wielu ludzi. Szczyt sezonu w Czarnogórze trwa od drugiej połowy lipca do końca sierpnia. Jeśli Twoje dziecko potrzebuje, aby odnieść sukces w szkole pierwszego września, a następnie wybrać się zrelaksować czerwca. Ludzie nie są aż tak dużo, ale temperatura powietrza jest już lato. Ale nie zapomnij wziąć ochrony przeciwsłonecznej z licznymi filtrów – Southern Sun tutaj, zło. A z dzieckiem najlepszy czas, aby udać się do Czarnogóry – we wrześniu. Morze w końcu ogrzewa ciepło zaczyna się zapadać, a obfitość owoców wypełni organizmowi witamin dziecku przez cały rok.

ulga

Oczywiście, jeśli pojedziesz na wakacje z dzieckiem, to lepiej wybrać hotel na pierwszej stronie. Ale Czarnogóra może czasami zrujnować niedoświadczony turysta. Fakt, że topografia kraju – to przede wszystkim góry. Pochodzą one zamknięcia bardzo blisko do morza. Mapa Czarnogóry z hoteli pełnymi hoteli w pierwszym zespole. Ale często są budynki, vysyaschimisya na klifach lub wiszące jak gniazdo jaskółki nad morzem. A ponieważ czekają na częste wyjazdy w górę iw dół niekończących się schodach lub stromych ścieżkach. Zgadzam się z dzieckiem, więc nawet z wózka, takie wyjazdy zamieni się ciężkiej pracy. Dlatego należy wybierać hotele znajdujące się na płaskim terenie, lub te, które zapewniają swoim gościom transfer do plaży. Zdarza się, że hotel posiada windę na wybrzeżu. Plains mieć blisko Budva, Petrovac, Becici.

Czarnogóra Najlepsze plaże dla dzieci

Szczerze mówiąc, Czarnogóra – kraj nie jest „uszczelnienie” od reszty. Ze względu na górzysty teren przedbrzeża reprezentuje wąską przestrzeń, wysadzany kamieniami lub (w najlepszym wypadku) gontem. A czasami to tylko skała, który zerwał z urwiska do morza. A w miesiącach letnich, ze względu na małej przestrzeni, na tych brzegach ma miejsca huśtawka upadek. Często plaże w hotelach pontonie. Co to znaczy? Od brzegu rozciąga się molo, z którego można zejść kroków do wody, natychmiast na głębokości. Teraz wyobraź sobie, jak będzie wyglądał cały proces kąpieli dziecka. Nie tylko, że nie ma ślepych zamków z piasku, więc jeszcze nie popleschetsya w płytkiej wodzie. Ale istnieją naturalne piaszczyste plaże na południu. Nie tak źle w innych częściach kraju, takich jak Czarnogóra. Hotel dla rodzin z dziećmi, jeśli przedstawia się jako taki niekoniecznie ma plażę z piasku i importowane małych wprowadzanych do morza.

żywność

Kuchenne bałkańskie narody jest smaczne, ale nie jest przeznaczony dla dzieci. Podstawą diety miejscowej ludności – mięso i ryby z grilla, a nawet różnych pizzy i makaronów. Ale twój mały słodki ząb będzie spełnione: na każdym rogu w Czarnogórze sprzedaje pyszne ciasta, desery, lody. Ale poważnie: jak zapewnić dziecku pełnego i zdrowego jedzenia, kiedy masz zamiar udać się na wakacje w kraju takim jak Czarnogóry? Hotel dla rodzin z dziećmi, co do zasady, oferuje pełne wyżywienie. Jeśli hotel wysokiej klasy, jego restauracja jest stół tak zwanych dzieci. Oznacza to, że dziecko może nakarmić kleiku, serniki, twaróg i wszystko co Pipsqueak przyzwyczajeni do jedzenia w domu. Nie ma innej opcji na wakacje – wynajem apartamentów z kuchnią. Ale większość czasu będzie trzeba poświęcić na gotowanie.

Hotele "all inclusive"

W przeciwieństwie do Egiptu i Turcji w Czarnogórze rzadko praktykowane system żywnościowy „all inclusive”. Zasadniczo, hotel serwuje tylko śniadania, rzadko można znaleźć niepełne wyżywienie (obiad lub kolację – do wyboru). Ale kto szuka, znajdzie. Miłośnicy jedzenia "all you like" czeka hoteli w Becici (Czarnogóra): "Czarnogóra" i "Iberostar Bellevue". Budva jest hotel "Avala Star Resort" i "Aleksander", a w Tivat – "Montenegrino". Są hotele z podobnej usługi w Ulcinj i Kotor.

Chodzenie i rozrywkowe

Czarnogóra jest zaskoczeniem dla jego scenerii dawnej architektury i historii. Z reguły dzieci, zwłaszcza w wieku przedszkolnym, z starożytnego piękno mało interesujące. Konieczne jest, aby rozważyć, czy masz zamiar odzyskać w takim kraju jak Czarnogóra, z dziećmi. Co zrobić z dzieckiem dokuczliwy na ulicach starożytnego Budva, Kotor i wspaniałe? Długi dzień w rezerwacie przyrody tylko pewnym opony. Jest to najlepiej zdecydować się na małych ośrodków wypoczynkowych, takich jak rodzina Petrovac niepełnych 20 km od Budvy. Oprócz plaży miejskiej, a tam jest marginalna: Lucice, Buryalitsa – z doskonałą infrastrukturą i dobrym wejściem do morza. Istnieje wiele zacienionych parkach. Miejscowy hotel „Palas” co wieczór przedstawienia teatralne dla dzieci. artyści cyrkowi, mimowie, różne konkursy – Twoje dziecko będzie zachwycony. I ostatnio prawie każda plaża jest kompletna bez zjeżdżalni i innych atrakcji.

Czarnogóra: gdzie reszta z dziećmi

Przez wybór ośrodków w tym kraju należy podchodzić odpowiedzialnie. Są miasta, które pozycjonuje się jako miejsce aktywnego wypoczynku młodzieży. Jest mało prawdopodobne, że dziecko będzie zasnąć spokojnie, jeśli znajduje się w pobliżu jakiegoś nocnego klubu lub dyskoteki. Więc nie wybrać hotel w samym sercu miasta. Ale także małe miasteczka – nie całkiem pasuje do dobrego wypoczynku rodzinnego. Są one, co do zasady, nie ma rozrywki. Te zaciszne miejsce dobre dla osób zakochanych. Planując wakacje z dzieckiem, ważne jest, aby znaleźć kompromisowe rozwiązanie. A wybór jest dość duży. Jest to kraj turystyczny – Czarnogóra! Hotel dla rodzin z dziećmi mogą zatrzymać się w spokojnej okolicy Herceg Novi, lub na obrzeżach miasta Budva, w małych miasteczkach, takich jak satelity do Petrovac, albo w starych osiedlach Becici, Tivat, z jego trzech parków i innych.

hotele

Wydawałoby się, że wszystko jest proste. Jeśli biuro podróży mówi, że hotel – dla rodzin, więc tak jest. Ale co on myśli o tym okresie? Zasadniczo, hotelarze napisane na ich znak „family hotel”, jeśli mają pokoje z drzwiami łączącymi. Ale jeśli – matka z małym dzieckiem, w tym usługi, nie trzeba. Raczej zapytać, czy jest tam restauracja, menu dla dzieci i wysokie krzesełka czy można zgodzić się umieścić w pokoju małe łóżko na okruchy, czy małym basenie hotelowym. Co możemy polecić bez zastanowienia? Petrovac jest Hotels- "cztery", "Riviera", "Monte Casa Wellness i Spa" i "Villa Oliva". W którym ta "Forza Mare", aw Budva – uroczy "Splendid fitness Resort". W hotelu „Plaza” (Czarnogóra, Herceg-Novi) nadaje się także dla rodzin z dziećmi, mimo że hotel położony jest w samym sercu miasta. Wspaniały Zatoki Kotorskiej jest po drugiej stronie drogi. Prywatna plaża pokryta jest sypkiego piasku z drobnego żwiru. I nie powinna być ograniczona tylko do nich. W Herceg Novi, co nie jest typowe dla Czarnogóry, plaże rozciągają się na długości czterech kilometrów. A hotel jest wyposażony w odkrytym basenem dla dzieci.