377 Shares 5194 views

Przegląd smartfonów BlackBerry 9700: opis i specyfikacje opinii

telefony BlackBerry są tradycyjnie postrzegane przez użytkowników i ekspertów w społeczności jako tech, stylowe i funkcjonalne urządzenia. Wiele z tych urządzeń, które wyświetli się marką na rynku kilka lat temu, jego właściwości są całkowicie zdolny do rozwiązywania zadań nowoczesnych użytkowników. Wśród tych – BlackBerry Bold 9700 telefon, który ukazał się w 2009 roku, ale wciąż jest popyt. Jakie są jej główne zalety? Co użytkownicy mówią o doświadczeniach zaangażowania swoich możliwości?


funkcje telefonu

Przestudiujmy rozpocząć główne cechy części składowych sprzętu 9700v telefonów BlackBerry, jak i jego główne cechy. Urządzenie posiada:

– moduł GSM i WCDMA działa w ramach głównych standardów komunikacyjnych;

– wyświetlacz o przekątnej 2,6 cala TFT formacie o rozdzielczości 480 x 360 pikseli i głębi kolorów do 65 tysięcy kolorów ;.

– pojemność akumulatora 1,5 mAh tysiąc ;.

– obudowę w ilości 109 x 60 x 14 mm;

– Intel XScale, który działa z częstotliwością 624 MHz;

– moduł pamięci RAM 128 Mb;

– moduł pamięci flash 256 Mb;

– złącze dla opcjonalnej karcie pamięci microSD o pojemności do 16 GB do formatu;

– 3.2 MP aparat fotograficzny o rozdzielczości zoom cyfrowy, pozwala na przechwytywanie zdjęć w rozdzielczości 2048 1536 pikseli; wyposażony w lampę błyskową, stabilizator obrazu i automatycznej regulacji ostrości;

– nawigator GPS, który obsługuje funkcji A-GPS.

Telefon działa w systemie operacyjnym BlackBerry OS w wersji 5.0, który jest instalowany szeroki zakres zastosowań – w szczególności, aby edytować zdjęcia i dokumenty.

funkcje

Klucz użytkownik dysponuje urządzeniem BlackBerry 9700:

– Odtwarzanie polifoniczne i MP3-;

– Wprowadzanie tekstu za pomocą T9;

– Wysyłanie wiadomości, e-mail;

– alarm wibracyjny;

– Wybieranie głosowe;

– wsparcie dla programów Java;

– nagrywanie wideo w aparacie;

– nagrywanie dźwięku na taśmie.

Mamy teraz zbadać bardziej szczegółowo podstawowe informacje o telefonie.

wygląd

Zaczynamy z wyglądu urządzenia. BlackBerry 9700 urządzenie można scharakteryzować jako wystarczająco lekki i kompaktowy. Etui na telefon – plastikowe, z frędzlami wyglądu jest podobna do powierzchni metalu. Należy zauważyć, że niektóre rodzaje tworzyw sztucznych stosuje się do wytwarzania urządzeń.

Szczegóły przedniej obudowy są wykonane z błyszczącego materiału, powierzchni bocznych – typu soft-touch z tworzywa sztucznego. Tylna obudowa telefonu trochę szorstkie. Jak znaleźć BlackBerry 9700 użytkowników, obudowa Urządzenie posiada najwyższą jakość wykonania.

Główny panel przedni jest obszar wyświetlania. Głośnik znajduje się bezpośrednio nad nim. Zasady dotyczące jego światło jest umieszczony, co sygnalizuje użytkownikowi różnych wydarzeń. Przez ekranie telefonu Klawisze nawigacyjne są umieszczone, jak również trackpad, funkcjonujące na zasadzie optycznej. Poniżej – głównej klawiaturze. W dolnej części obudowy znajduje się mikrofon.

Złącze dla urządzeń audio znajduje się na górze po lewej stronie ciała. Tuż poniżej jest to stosunkowo gniazdo microUSB, które mogą być wykorzystane w celu podłączenia telefonu do komputera i ładowania akumulatora. Bezpośrednio pod spodem znajduje się klucz aktywować wybrane funkcje devaysa.

Można zauważyć, że główny korpus smartphone BlackBerry 9700 (przegląd odpowiednich funkcji może być procesem dość zabawne) jest duża liczba elementów funkcjonalnych urządzenia sterującego. Wśród tych, z wyjątkiem klawisza funkcyjnego, co powiedzieliśmy wyżej:

– przyciski blokady klawiatury i wyciszenie (znajduje się w górnej części ciała);

– przycisk regulacji głośności (znajduje się w prawej części ciała);

– przycisk aparatu (znajduje się tuż poniżej poprzedniego ręczny sterowania urządzeniem).

Z tyłu telefonu jest obiektyw i lampa błyskowa. W tym samym miejscu, głośniki do rozmowy. Bateria znajduje się bezpośrednio pod pokrywą telefonu BlackBerry 9700. Pod nim – gniazda na karty SIM. Z kolei umieszczony powyżej gniazda baterii dla złączem karty pamięci.

pokaz

Telefon posiada ekran o przekątnej 2,44 cala. Należy ona do kategorii wyświetlaczy TFT, że ma rozdzielczość, która wynosi 480 przez 360 pikseli i jest zdolny do wyświetlania 65 tys. Kwiatów. Według wielu użytkowników i ekspertów przedstawił przegląd smartfonów BlackBerry Bold 9700 Phone – tyle technologicznie, zapewnia sprawne obraz z niemal niedostrzegalnym pixilation obrazu. Kolorowy wyświetlacz – soczysty, jasny, naturalny wygląd.

W zasadzie, pomimo faktu, że telefon ma dość konserwatywne TFT-LCD, jakość obrazu utworzonego na nim jest porównywalne z tym, co charakteryzuje nowoczesna technologia AMOLED ekran i nawet SuperAMOLED. Wśród najważniejszych elementów sprzętowych telefonu – podświetlenia, z których jasność zmienia się w zależności od poziomu natężenia oświetlenia mierzoną przez specjalny czujnik światła. W tym przypadku, jasność jest wybierany bardzo sprawnie, ale jednocześnie dość szybko.

Obraz na ekranie telefonu wygląda wynika z niemal dowolnym kątem. Wyświetlacz devaysa jest chroniona przez warstwę z tworzywa sztucznego, który charakteryzuje się dobrą odporność na uszkodzenie – jednak pod wpływem energicznego wygląd tworzywa sztucznego mogą ulec pogorszeniu. Więc nosić telefonów BlackBerry 9700 stoisk w specjalnym futerale: po umieszczeniu w kieszeni lub torbie niepożądanych oddziaływań mechanicznych na to może być bardzo częste.

System operacyjny

Urządzenie BlackBerry działa pod systemem operacyjnym w wersji 5.0. Interfejs użytkownika w systemie operacyjnym reprezentowane przez 3 głównych obszarach:

– linia usługa, która znajduje się w górnej części ekranu;

– Obszar powiadomień;

– menu głównego, który znajduje się w dolnej części wyświetlacza.

Można zauważyć, że każdy obszar interfejsu użytkownika telefonu cechuje interaktywność. Jeśli klikniesz na któryś z nich, a następnie uruchomić dodatkowe menu, które można zaprezentować najszerszy zakres opcji, aby dostosować devaysa lub zobaczyć różne rodzaje informacji.

Struktura powłoki softphone: linia serwis

Na przykład, jeśli klikniesz na linii pola usługa będzie otworzyć menu opcji do zarządzania połączeniami z sieciami Wi-Fi lub Bluetooth, a także zarządzanie parametrami sieciowymi. Korzystanie z innych opcji można znaleźć w sąsiedztwie stanu usług systemu operacyjnego telefonu, Blackberry Bold 9700, a także przejść do głównego menu ustawień devaysa.

Oprogramowanie shell telefon: linia powiadomienie

pasek powiadomień, który jest obecny w interfejsie użytkownika urządzenia zawiera dużą liczbę różnych typów danych: SMS, listów e-mail, rozmowy, wiadomości z Twittera, własny Messenger BlackBerry, informacje o aktualizacji aplikacji.

Po lewej stronie interfejsu użytkownika znajduje się lista profili, za pomocą którego można przejść do parametrów sygnałów i dźwięków w telefonie. W prawej części nim znajduje się menu wyszukiwania za pomocą których użytkownik może uzyskać dostęp do różnych plików lub opcji systemu operacyjnego. Odpowiednie cele mogą być zgrupowane według podobnych kryteriów. Można zauważyć, że ustalona telefon BlackBerry Bold 9700 firmware pozwala aktywować menu wyszukiwania w trybie czuwania: wystarczy z klawiatury wpisać żądaną wyszukiwane hasło.

pochwa softphone: menu główne

Bezpośrednio są główne ikony w menu głównym. Jeśli klikniesz na odpowiednim panelu – będzie się rozwijać, to użytkownik będzie miał dostęp do innych pozycji w menu i folderów systemu operacyjnego. Korzystanie z gładzika, można je przeglądać. Menu główne urządzenia składa się z 5 głównych części:

– do zarządzania aplikacjami;

– sekcję o zadanych danych;

– do sterowania mediów;

– sekcja z pobrania;

– zarządzać często używanych programów.

Według użytkowników i ekspertów, oprogramowanie skorupy telefon jest przedstawiony w strukturze niezwykle przyjazny dla użytkownika – zarówno pod względem zaangażowania głównych funkcji telefonu, jak i pod względem dostępu do poszczególnych plików.

Funkcje multimedialne: filmy

Warto wziąć pod uwagę, że niektóre funkcje multimedialne realizowane w devayse BlackBerry 9700. funkcje tego urządzenia pod względem wydajności pozwalają na wdrożenie ich w dość szerokim zakresie. Wśród najprawdopodobniej poszukiwanego multimedialnych funkcji urządzenia – odtwarzanie muzyki i wideo. Pierwszy może być aktywowany za pomocą zwykłej odtwarzacz wideo, który jest zainstalowany w systemie operacyjnym telefonu. Ma dość prostą konstrukcję, ale jednocześnie charakteryzuje się bardzo imponującą funkcjonalnością: można dostosować rozdzielczość wideo na ekranie wielkości, nawigacji na niektórych odcinkach filmu, umieścić go na przerwie, przejść do przodu i do tyłu.

Telefon może odtwarzać filmy w popularnych formatach – MPEG 4, H.263, WMV. W jaki sposób użytkownicy mówią wideo jest odtwarzane na urządzeniu bez znaczących opóźnień stabilnie.

Funkcje multimedialne: dźwięk

Jest to telefon, odtwarzacz audio i oprogramowanie. Oni także są obsługiwane w najpopularniejszych formatach – takich jak, na przykład, MP3, MIDI, WMA. Warto zauważyć, że różne kompozycje mogą być grupowane w programie menu telefonu – według wykonawcy, gatunku i wielu innych kryteriów. Można synchronizować muzykę poprzez podłączenie do komputera za pomocą kabla USB lub poprzez sieć WiFi.

opinie

Co użytkownicy i eksperci o swoich doświadczeniach Wykorzystując uznane devaysa? W ogóle, właściciele telefonów szacowana jest bardzo wysoki – zarówno pod względem wzornictwa i łatwości użytkowania, zarówno pod względem funkcjonalności, wydajności, stabilności. Urządzenie posiada szeroki zakres możliwości w zakresie komunikacji, zarządzania plikami, stosowanie różnych rodzajów aplikacji.

Wśród mocnych stron urządzenia:

– jasny obraz tworzy wysokiej jakości obrazu;

– zainstalowane na BlackBerry 9700 firmware;

– wysoka jakość budowy;

– łatwość obsługi;

– Wsparcie dla wielu interfejsów komunikacyjnych.

Telefon rozpoznaje wiele typów plików – Media, odpowiednich wspólnych formatów dokumentów. W ten sposób urządzenie może być wykorzystane, aby rozwiązać wiele zadań, a zatem zapotrzebowanie wśród różnych kategorii użytkowników.

W 2009 roku, w którym rynek urządzenie do jej cechy i funkcje uważane za odpowiednie do najwyższego poziomu. Ale nawet teraz, na wiele sposobów, telefon jest bardzo konkurencyjny. Ile urządzenie BlackBerry 9700? Cena urządzenia wynosi obecnie około 14 tys. Rubli. W rzeczywistości, to odpowiada górnym segmencie telefonów budżetowych.

Pod względem funkcji dany wyrób jest bardzo konkurencyjna w porównaniu do innych rozwiązań o podobnej wartości. Można zauważyć, że dzisiejsi użytkownicy żądają i innych BlackBerry linii komórkowych. W szczególności: – rozwiązań, takich jak, na przykład, wskaźnik BlackBerry C 9720 (czasami jest błędna – BlackBerry 97200). Firmware na nim – nowy procesor – mocniejsze niż te uznane devaysa, a to oczywiście wygląda jeszcze bardziej konkurencyjny.