312 Shares 2764 views

Nowy koreański producent samochodów – Chevrolet Cruze hatchback

W 2010 roku na dorocznej salonie w Paryżu zaprezentowano nowy model – Chevrolet Cruze hatchback, który zastąpił krajowy ulubiony Lacetti. Ten samochód należy do klasy C i może konkurować z maszynami na swoim poziomie na terenie całej Unii Europejskiej. Na krajowym rynku motoryzacyjnym model ten jest po montażu w zakładzie zlokalizowanym w pobliżu Petersburga.


W koreańskiej firmie produkcyjnej Chevrolet Cruz znany projektant auto Tevan Kim rozwija "wygląd" samochodu. To on zainspirował nowy model Chevroleta. Ten samochód otrzymał bardzo odważne kontury, widoczne we wszystkich szczegółach jego części ciała. Agresywny wygląd Chevrolet Cruze daje dwufunkcyjny grill falshradiatornaya, który harmonijnie łączy brutalny zderzak i oryginalną optykę. Wydajny rozstaw osi rozciąga się na bardziej wyluzowane boki korpusu. Twórcy wykorzystali w rozwoju tego modelu modny teraz "chip" – kształt kamyków dachu, który wpada w piąte drzwi samochodu, które zamyka bagażnik. Wszystkie elementy projektu zostały przemyślane do najmniejszych szczegółów. W rezultacie okazał się oryginalnym i odważnym przystojnym kandydatem do sportu.

Właściwości pojazdu

Duże wymiary hatchbacki Chevrolet Cruze nie miały wpływu na jego obsługę. Zręcznie radzi sobie z ruchem miejskim, łatwo manewrując w gęstym strumieniu pojazdów. Zwiększony prześwit pozwala skutecznie pokonać przeszkody, które niestety są cechą krajowej drogi.

Salon Chevrolet Cruze hatchback ma nowoczesny i stylowy wygląd. Kiedy skończyło się, użyto miękkich i przyjemnych materiałów. Wszystkie szczegóły kabiny są harmonijnie połączone ze sobą. W eleganckiej torpedie elegancko umiejscowione piękne i informacyjne urządzenia, które mają oryginalny obraz. Ergonomiczne siedzenia pozwalają siedzieć wygodnie zarówno dla kierowcy jak i jego pasażerów. Tylny rząd pomieści trzy osoby, które nie będą ingerować w siebie podczas ruchu samochodu. Przedział bagażowy ma wystarczająco dużo miejsca na transport różnych ładunków.

Doskonałe osiągi hatchbacki Chevroleta Cruze'a zostały osiągnięte dzięki nowoczesnej konstrukcji zawieszenia i niezawodnemu układowi hamulcowemu, który obejmuje system ABC. Dla klientów krajowych model ten jest wyposażony w dwa silniki benzynowe o pojemności 1,6 litra lub 1,8 litra o pojemności 109 lub 141 KM. Na prośbę klienta powstaje pięcioprocesorowy mechanik oraz sześciobiegowa automatyczna.

Obecnie zapotrzebowanie konsumentów na hatchbacki Chevrolet Cruze gwałtownie wzrosło, którego cena jest dostępna dla wszystkich kategorii motoryzatorów. Koszt tego samochodu zależy bezpośrednio od dodatkowych opcji, które można zainstalować i podstawowego wyposażenia. Oczywiście, im bardziej "dzwonki i gwizdki", tym droższy samochód. Tutaj każdy decyduje się dla siebie, czego potrzebuje do komfortowej jazdy.

Udane zakupy dla Ciebie!