422 Shares 3397 views

Rodzaje rowerów, od amatorów do profesjonalistów

Rowery mogą być uważane za pierwszych technicznych środków transportu wynalezionych przez człowieka. Jest to najbardziej demokratyczna i zdrowa forma transportu. Jazda na rowerze na wsi, nawet jeśli tylko na weekendy, aby pomóc zneutralizować skutki codziennego stresu, wzmacnia serce, wsparcie napięcie naczyń, da emocjonalną opłatę za cały tydzień.


W wielu miastach Azji rower stał się najbardziej rozpowszechnionym środkiem transportu, ponieważ nie boi się żadnych kryzysów paliwowych są popularne proste rodzaje rowerów. W Europie preferują bardziej „cool” model. Rower jest nie tyle środkiem transportu, jako wyznacznik stylu i wielu samopoczucie.

Nowoczesny przemysł rowerowy, przy użyciu najnowszych technologii i materiałów, oferuje rodzaje rowerów może spełnić życzenia wszystkich kategorii konsumentów. Główne rodzaje dzisiaj to: wyścigi szosowe, górskie, specjalne, turystyka, górnictwa i turystyki, a na rozprawę.

Dla miłośników spacery w parku i lesie zmieścić prostych modeli masowych rowery. Nie są one drogie, wygodne na krótkie wycieczki na drogach i nierównym terenie, nie żądając opuszczenia. W tej niszy producenci i trzykołowe warunkiem model dla osób starszych lub osób ze słabym aparatu przedsionkowego.

Dla młodej i aktywnej uwolnienia różnych rowerach sportowych. Jeżeli wcześniej produkowane tylko dla rowerów wyścigowych torów i drogi, ale teraz pojawiają się nowe typy nowoczesnej rowerowej oraz odpowiednie rodzaje rowerów.

Na przykład, kolarstwo górskie, młodszy brat klasycznej szosie, urodził się w Ameryce, w stanie Kalifornia. Z tytułu oczywiste jest, że jego projekt został opracowany z uwzględnieniem specyfiki poruszania się w górach, możliwość łatwego „Climbing” stromych zboczach. Nacisk na jego stabilność, a nie szybko. Te typy rowerów mają zapewnić stabilną jazdę w górach, tak mało odpowiednie do prędkości wentylatorów i świst wiatru w uszach, chociaż kompensowane z górki.

Pasja dla nastolatków velotryukami doprowadził do utworzenia specjalnego roweru BMX. Kompaktowy model z mocnymi kołami można łatwo przewozić w samochodzie, wymagają minimalnej konserwacji, łatwy do naprawy, zwrotny. Są Prędkość i ręczne hamulce.

Rowery próby – inny rodzaj uprzywilejowania ekstremalne. Zaprojektowany dla różnych konkursach przezwyciężenia sztucznych barier fantazji organizatorów z powalonych drzew, głazy na odwróconych maszyn itp Główna różnica – brak miejsc. Tak więc dla tych, którzy lubią po prostu jeździć, wyraźnie nie pasuje. Opony do rowerów, aby poprawić przyczepność sprawia nabijane. Kolarstwo dzięki zastosowaniu nowoczesnych stopów, bardzo lekkie.

Dla miłośników latać jak ptak, ze skokami mają specjalne rodzaje skoków rowery – Dirt ze sztywną wzmocnioną ramą.

Wszystkie modele są dobre – wybierz się na smaku!