739 Shares 1155 views

Czy widziałeś basen w twoim śnie? Książka marzeń pomaga zrozumieć

To dość nieprzyjemne być wśród wypełnionej deszczem przestrzeni w prawdziwym życiu, jeśli nie ma dobrych gumowych butów na stopach. W zamyśleniu stosunek do sytuacji z reguły nie zmienia się. A co oznacza wizja nocy, w której pojawia się kałuża? Dreambook zaleca przypomnieć sobie niuanse fabuły. Przecież kałuże są różne: brudne i czyste, głębokie, a nie bardzo duże i mikroskopijne. Co mnie pociągało i zapamiętało? Pamiętasz? Przeanalizujmy interpretację.


Aby zobaczyć czystą kałużę

Wkrótce będziesz miał kłopoty, ale okaże się tymczasowy. Wskazuje to czysta kałuża znaleziona na drogach kraju Morfeusza. Książka snów Simon Kanonita mówi, że taka fabuła przewiduje zysk. Jeśli masz ogromną, niemal dziecięcą przyjemność, uderzając o najczystszą wodę deszczową, będziesz się radować. Istnieje alternatywna prognoza. Czysta kałuża jest oznaką faktu, że dzisiejsze szczęście będzie musiało zostać pokryte gorzkimi łzami. Jeśli wpadniesz do wody – zmotywuj poczucie humoru. Jest śliska sytuacja. Wynoś się z tego pomoże dobry żart. Dziewczyny czystej kałuży, książka senna Lofa mówi to jednoznacznie, zwiastuje nieszkodliwe plotki za jej plecami. Jeśli młoda damo zanurzyła w niej nogi – będzie się martwić o banerowanie i omawianie swoich działań. Jej reakcja emocjonalna będzie absolutnie niepotrzebna, nawet przynosi efekt. Daj spokój, droga pani, z ręką do plotek. Nie noszą zła.

Dirty Puddle

Jest to zupełnie inny, bardziej negatywny symbol. On portends długi okres nierozwiązanych problemów. Brudna kałuża jest oznaką wrogiego wpływu na twoje życie. Silni wrogowie i zazdrości ludzie postanowili zrobić krzywdę, wstawić kije do kół, jak mówią. Ponadto, chodząc po brudnej wodzie i nie znalezieniu suchej gleby – zmieszaj się w swoich sprawach. Nie będziesz mieć wsparcia w trudnej sytuacji. A co bardziej obraźliwe, nikt nie jest winny. To, co stanie się w niedalekiej przyszłości będzie wynikiem twoich działań, a nie skoordynowanych ze swoim sumieniem. Pomiń brudną kałużę – do tego, że czarna smuga wkrótce się skończy. Życie daje wiele powodów czystej i jasnej radości. To źle, gdy w nocy widzieliście bardzo głęboki i błotnistą kałużę. Sonnick Miller zaleca obserwowanie słów i działań. Twoja reputacja może być zagrożona, jeśli nie możesz dokładnie kontrolować tego, co robisz lub powiedz.

Spadaj do kałuży

Być w brudnej wodzie, aby doświadczyć, jak wszystkie ubrania są nasączone nieprzyjemnym, brzydkim szlamem – aby dostać się w podobne warunki w rzeczywistości. Czy znasz wyrażenie "wsiadaj do kałuży"? Oznacza to, że osoba z jego zachowania będzie sprawiedliwa kpina z innymi. To dokładnie to, co mówi sen. Pewna sytuacja zakończy się dla kogoś, kto wpadł w kałużę w kałuży, nieszczęśliwie. Nad nim, będą szydzić, poklepywać palcami. Bardzo nieprzyjemne, a nawet zła sytuacja jest na dobre. Jeśli basen był wypełniony czystą wodą – będzie to okazja do śmiechu na siebie. Ale taki sen – deszcz ze ścianą wypełnia ogromne przestrzenie, nie ma gdzie iść – oznacza to, że musimy oprzeć się całemu środowisku. Nikt cię nie zrozumie, chociaż masz rację. Trzeba stanąć na własną rękę. Później zrozumiesz, że mają rację, inne też to rozpoznają.

Złamał się w kałużach

Konieczne jest poprawienie wielu błędów, aby sytuacja stała się bardziej korzystna, mówi ten sen. Jeśli chodziłeś po czystych kałużach wypełnionych ciepłą wodą, poczuć przyjazne ramię, jeśli nie ma nadziei na wsparcie. Inni pomogą Ci poradzić sobie z trudnymi problemami, które pojawiły się w Twoim życiu. Na przykład dziewczynka, która cierpi z powodu złamania ukochaną ze względu na oszczerstwo "dziewczynek", zostanie oczarowana przez niemal nieznaną osobę. Ten zawstydzony facet poprosi o przebaczenie. A osoba, która jest niezadowolona przez władze, którym zazdrosny przestępcy wyplatali trzy pola o jego wadach, zostanie uratowany przez kolegę, który jest gorącym zwolennikiem sprawiedliwości, jest to podobne marzenie. Deszcz, wypełnienie rowu wodą – do napiętej sytuacji. Jeśli weszliście do tej ściółki – zostań uczestnikiem skandalu, nie chcecie zwlekać stóp – możesz trzymać się z dala od nieprzyjemnego demontażu. Wędruj przez kałuże pod tęczą – zdobądź szczęście po serii poważnych bolączków.

Przepłynąć nad powierzchnią wody

Pamiętasz legendę o Chrystusie, który nie mógł przyszyć jego nóg? Taka fabuła często pojawia się w snach, znacznie częściej niż w rzeczywistości. Jeśli widzisz, że idziesz przez kałuże, ale woda nie penetruje butów, wtedy jesteś całkowicie chroniony przed wszelkimi możliwymi dolegliwości, niepewnością lub oszczerstwem. Jest to bardzo pozytywne marzenie. Prawdopodobnie zdarzyło się, że niektóre zdarzenia lub aktywność wrogów cię niepokoiły. Zostaw wszystkie te czarne myśli. Nikt cię nie skrzywdzi. Zrób to, co uważasz za słuszne. Anioł stoi za jego ramionami i pomaga z każdym krokiem. Jeśli zdołasz przejechać brudny basen – pokaż poważną mądrość i odwagę w poważnej sytuacji. Zrobisz coś, co sprawi, że wszyscy szanują. Latać nad kałużami – słuchać pustych rozmów. Czy muszę zapchać moją głowę niepotrzebnymi informacjami? Pomyśl!

Spuścić kałuże

Dobry sen, w którym osoba pozbywa się brudnego tłuszczu. Zamiataj, pompuj kałuże z podwórza – aby zmienić się lepiej w stosunkach rodzinnych. Dla kobiet taka fabuła wyraża szacunek i miłość do męża, dla mężczyzn – dla żony komponaistycznej. Stary człowiek we śnie obiecuje pogorszenie stanu zdrowia. Jeśli wydawało się, że walczy z wodą nalewającą cmentarz, pewna bliskość umrze. Puddles we śnie – zły znak. To jest zawsze przedsmak pewnych problemów. I ich głębia i intensywność zależy od rodzaju i jakości wody.