774 Shares 7800 views

Jaka jest diagnoza run i jak prawidłowo ją wykonać?

W świecie magii jest wiele sposobów uzyskania niezbędnych informacji i wykonywania obrządku. Każdy, kto ma magiczne zdolności, posiada własne specjalne rytuały, pomagając osiągnąć pożądane. Są one zazwyczaj przechowywane w tajemnicy i nie otwarte dla osób niewiedzących. Wielu magów wykorzystuje runy w swoich pracach, które niesie ze sobą niesamowitą siłę i energię. Użyj tej siły musi być bardzo ostrożny, w przeciwnym razie może zniszczyć życie nieostrożnego magika i osobę, do której rytuał się skończy.


Co to są runy

Wizualnie, runy to znaki wpisane na dowolnym nośniku. Może to być zwykły papier, karton, skóra i tym podobne. Siła symbolu runicznego nie zmienia się w zależności od materiału, ponieważ sam znak ma znaczenie. Tylko on ma pewną energię.

Wielu magów twierdzi, że runy to alfabet złożony z energii. Łączy nasz materialny świat ze światem wyższych sił. To połączenie jest trwałe i przynosi do naszego świata pewne siły w zależności od samego symbolu. Początkujący powinni pamiętać, że runy nie są wyznacznikiem czegoś i nie są wymyślone przez człowieka. Możemy korzystać tylko z energii run, i to musi być zrobione bardzo ostrożnie. Zauważ, że nie można uzyskać zdolności do obsługi starożytnych znaków – jest wrodzona. Jest rzadka grupa ludzi, którzy są predysponowani do czytania symboli rune i korzystania z ich siły energetycznej.

W jaki sposób

Do tej pory historycy nie potrafili powiedzieć, jak runy przyszły do naszego świata. Symbole te zostały znalezione w starożytnych grobowcach Etrusków i pośród ruin osad nomadycznych germańskich plemion. Zawsze symbole były identyczne do dziś, co pozwala nam wyciągnąć wniosek o ich starożytnej historii. Wielu naukowców otwarcie stwierdza, że runy są pochodzenia pozaziemskiego i pojawiły się w naszym świecie już wyraźnie uformowany system. Przyciągają analogię do alfabetu, co pozwala nawiązać komunikację między ludźmi. W ten sam sposób runy pomagają przemawiać z większą władzą.

Oficjalna wersja ich wyglądu jest związana z plemionami Europy Północnej, gdzie były one szeroko stosowane. Zgodnie z legendami tych narodów, Bóg, podczas jego wędrówki, wraz z cierpieniem i stratą, zdołał uzyskać alfabet energii z wyższych mocy. Z kolei Odin przekazał tę wiedzę ludziom, aby mogli korzystać z nich na dobre i nawiązać kontakt z bogami.

Jak używać symboli runicznych

Eksperci radzą tworzyć runy rękami. W tym przypadku masz silne powiązania z tymi symbolami, pomoże Ci uzyskać niezbędne informacje od wyższych sił i wykonać różne rytuały.

Zauważ, że przed rozpoczęciem pracy z runami należy je aktywować. Niestety starożytny rytuał aktywizacji przegrał w czasach starożytnych. Ale eksperci twierdzą, że przy pomocy ich energii możliwe jest oznakowanie "żywych". Aby to zrobić wystarczy trzymać każdą rune w lewej ręce po wyprodukowaniu i nadać jej trochę siły. Przed tym procesem musisz jednoznacznie znać każdą runę i jej znaczenie. Po aktywacji zabronione jest nadawanie osobom z zewnątrz symboli i ich udostępnianie jako rozrywki. I musisz zrozumieć, dlaczego potrzebujesz tych symboli. Z Twoich preferencji zależy jaka siła obudzi się w starożytnych znakach.

Nie dotykaj run w złym nastroju i kondycji fizycznej, może to mieć wpływ na ich energię i zakłócić połączenie. Nie zapominaj, że musisz przechowywać symbole w specjalnej torebce i często komunikować się z nimi.

Co mogę zrobić z pomocą run

Runy pozwalają wykonywać wiele magii. Wszystko zależy od twoich umiejętności i energii. Wielu magów ma umiejętności wykonywania runogramów. Te kombinacje symboli potrafią wywoływać różne siły w naszym świecie. Te kombinacje mogą mieć ochronę, uzdrawianie lub jakąkolwiek inną moc. Ponadto specjaliści przeprowadzają rutynowe czyszczenie ludzkiej aury i tworzą pewne ustawienia. Runy zdiagnozowały się dobrze. Będziemy mówić o tym bardziej szczegółowo.

Co to jest diagnostyka rutowa

Początkujący, którzy zaczynają się nauczyć mądrości runicznego zgadywania, są często myleni w określonej terminologii. Zamieszanie wynika głównie z zrozumienia, co to jest runy testowania i sprawdzania. Wiele osób uważa takie pojęcia za identyczne, ale w rzeczywistości tak nie jest.

Zgadywanie runami odbywa się w celu znalezienia pewnych wydarzeń. Może to być informacja o przeszłości, teraźniejszości lub przyszłości. Ale diagnoza run została przeprowadzona, gdy musisz wyjaśnić magiczny wpływ na osobę lub na którąkolwiek z jego działalności (hobby, biznes i tym podobne). Jeśli masz zepsucie, zaklęcie lub złość, to symbole na pewno go odkryją. I można, z prawidłowym sformułowaniem pytania, nawet dowiedzieć się, kto dokładnie umieścił na niej jakąś magię.

Runy, diagnostyka: jak to działa

Diagnoza jest rodzajem migawki obecnego stanu, całkowicie kopiuje składnik energetyczny. Jeśli są wywoływane szkody, symbole od razu odzwierciedlają to i wskazują, która sfera aktywności życiowej jest negatywnie dotknięta.

Pamiętaj, że informacje z run nie są zaprogramowane – zmienia się sytuację, więc za pomocą starożytnych symboli można najpierw zmniejszyć skutki efektów magicznych do minimum, a następnie całkowicie je anulować.

Chciałbym wyjaśnić, że runy diagnostyczne mogą być prowadzone tylko w atmosferze pełnego spokoju, a kwestor powinien mieć możliwość intuicyjnego odczytywania symboli. W kilku runach rozwija się pewna wiadomość, która musi być postrzegana jedynie jako kompletna informacja.

Runy: jak zdiagnozować

Aby prawidłowo zdiagnozować przy użyciu starożytnych symboli, musisz przestrzegać kilku zasad:

 • Na jednej runie może być tylko jedno pytanie, inaczej nie otrzymasz odpowiedzi;
 • Wszystkie symbole runiczne muszą być obciążone twoją energią;
 • Po analizie odpowiedzi upewnij się, że zaczniesz działać.

Nie zapominaj, że runy to energia. Dlatego ich odpowiedź zakłada koszty energii – działania. Twoje działania z kolei będą napędzać runy. Diagnoza w następującym przypadku będzie bardziej prosta i skuteczna. Zdaniem ekspertów, po przeprowadzeniu diagnostyki na bieżąco, każda czynność uruchamia szereg zdarzeń prowadzących do stopniowej rozwiązywania sytuacji, z którą zwrócono się do znaków pierwotnie.

Rodzaje diagnostyki

W chwili obecnej istnieje wiele sposobów i opcji służących do obliczania diagnostyki runicznej. Ale najczęściej dziadek wykonuje następujące obrzędy:

 • Do obrony;
 • Identyfikacja negatywnych efektów magicznych;
 • Czakry czyszczące;
 • Diagnostyka schowka.

Na każdym z nich zatrzymamy się i opisujemy szczegółowo. Tak, wszystko o wszystko w porządku.

Diagnoza negatywności (zepsucie, złe oko, przekleństwo)

Najbardziej wymagający, że runy mogą zaoferować ci jest diagnoza negatywu. Ten rytuał jest wykonywany przy pomocy kilku rytów. Ale dla początkujących, większość z nich wydaje się zbyt skomplikowana, więc dajemy dwa najbardziej prosty scenariusz runy do określenia negatywu:

 • Runny dużo.
 • Runny prosty układ.

Dla każdego z tych rytuałów, musisz skoncentrować się i prawidłowo zadać swoje pytanie. Pamiętaj, że pytanie nie powinno sugerować krótkiej odpowiedzi. Zastanów się nad tym i skonfiguruj figuratywnie, aby dotrzeć do sedna problemu. W końcu nikt nie będzie zainteresowany negatywnym wpływem, jeśli nie poczuje jego manifestacji w tym lub jego obszarze. Więc spróbuj zacząć od właściwego pytania. Po tym musisz wyciąć cztery runy, zadając pytania. Każdy symbol ma swój związek z problemem:

 • Pierwszy ujawnia istotę problemu;
 • Drugi – warunki, w jakich wszystko się zdarzyło;
 • Trzeci – w jakim kierunku skierowana jest energia problemu;
 • Czwarty jest możliwym skutkiem sytuacji.

Wszystkie symbole muszą być umieszczone przed sobą i ponownie zastanowić się nad Twoim problemem. Jeśli prawidłowo przeczytasz runy, zanim pojawi się prawdziwa wiadomość z opcjami działania.

Drugie wyrównanie negatywności obejmuje również ciągnięcie za rundę, ale w tym przypadku pytanie powinno być bardziej obiektywne. Powinieneś zapytać o zepsucie w określonym obszarze życia, ale odpowiedź nie oznacza braku negatywności w innym obszarze. Możesz wyciągnąć runy tyle razy, ile potrzeba, aby uzyskać informacje.

Runes: wartość w rękach magicznego ujemnego

Wartość run w diagnozie negatywu jest bardzo ważna. Po pierwsze, musisz zapamiętać symbole jednoznacznie wskazujące na zepsucie:

 • Perth (w bezpośrednim znaczeniu i odwrócone).
 • LAGOUS (w znaczeniu bezpośrednim i odwrócenie).
 • Eyvaz.
 • Tourizaz.
 • Hagalaz.

Jeśli te runy spadną w połączeniu z rune Odal, wtedy masz przekleństwo ogólne. W przypadku, gdy złe runy są połączone z symbolem Mannaza, sam człowiek spowodował kłopoty dla siebie.

W scenariuszu runy za pomocą symboli można określić, jak został zaklęty magiczne:

 • Gebo oznacza dar.
 • Odal symbolizuje podszewkę w Twoim domu.
 • Berkana czy Largus wskazują na żywność, z jaką przyszła magia.

Pamiętaj, że runy należy rozpatrywać tylko razem. W razie potrzeby można sprawdzić symbole i zadać pytania.

Jak zdiagnozować ochronę

Jeśli dopiero zaczynasz współpracować z starożytnymi runami, musisz przygotować układ, na przykład diagnozę ochrony. Działa w tym przypadku spowoduje obecność ochrony, jej natury i siły w danej chwili. Po pierwsze, ten rytuał jest warty, przyczyni się do lepszej dystrybucji energii. Mages zaleca się diagnozować ochronę swoich i innych ", za każdym razem, gdy zamierzasz pracować z innymi ludźmi. Może mieć potężną tarczę, która może sprawić Ci kłopoty.

Diagnostyka ochrony jest wykonana w następujący sposób:

 • Potrzebujesz pięciu rund, które muszą zostać określone z kolei;
 • W górnym rzędzie od lewej do prawej umieszcza się dwa runy;
 • W drugim rzędzie w tej samej kolejności iw pierwszej – dwóch kolejnych runach;
 • Piąty symbol jest umieszczony pomiędzy trzecim a czwartym, w ostatnim rzędzie.

Każda runa ma swoje własne znaczenie:

 • 1 – obecność lub brak ochrony przed naturą;
 • 2 – rodzaj tej ochrony;
 • 3 – obecność lub brak ochrony magicznej z zewnątrz;
 • 4 – charakter tej ochrony (ciemna lub lekka magia);
 • 5 – ogólne cechy ochrony (częstotliwość aktualizacji, siła oddziaływania zewnętrznego itp.).

Wartość run w tych przypadkach jest traktowana zgodnie z ogólną charakterystyką zbioru symboli.

Diagnostyka runikowa czakr

Diagnoza czakr przez runy nie jest najbardziej popularnym scenariuszem. Ale nadal może przynieść pewne korzyści. Aby przeprowadzić prezentację, musisz skupić się na czakrze, którą chcesz sprawdzić. Trzeba zacząć od umysłu i wejść, zanim stanie się w stanie pełnego relaksu. Kiedy zrelaksujesz się i poczujesz światło we wszystkich częściach ciała, weź obie runie w obie ręce i potrząsaj nimi. Upadek symbolu wskaże stan twojej czakry. Czynność ta musi być wykonana ze wszystkimi siedmioma czakrami z kolei.

Następujące runy wskazują na dobry stan:

 • Fehu;
 • Wycieczki;
 • Ansouz;
 • Raidot;
 • Gebo;
 • Hyera;
 • Algiz;
 • Dusza;
 • Mannaz;
 • Ingus.

Warto się martwić, jeśli wypadł:

 • Khagalaz;
 • Nautiz;
 • Isa.

Dodatkowe pytania wymagają:

 • Uruz;
 • Cano;
 • Eyvaz;
 • Perth;
 • Evaz;
 • LAGOUS.

Oprócz tego charakteru, wartość każdej runy spadającej należy dodać do jej pierwotnej wartości.

Stanie się: co i jak zdiagnozować

Jeśli chcesz szybko zmienić swoje życie, możesz sprawić, że runa stanie się. Diagnoza tego wykresu ułatwi sprawdzenie skuteczności stosowanych symboli. Staw reprezentuje kilka run, czyli instalację. Powinny być stosowane wobec osoby lub jej zdjęcia. Większość instalacji już od dawna się sprawdza, więc nie eksperymentuj i nie wymyślaj własnego.

Diagnoza może stanowić trzy runy. Przed wyjęciem ich z worka musisz psychicznie zapytać o pracę stawki na ciebie lub osobę, na którą jest nakładana. Pierwsza wydłużona runa oznacza istotę stawu, druga jest jej skutkiem, a trzecia jest końcowym rezultatem. Jeśli masz pytania, możesz wyodrębnić wyjaśnienia, ale nie zapomnij zadać właściwego pytania.

Interpretacja znaczenia znaków jest konieczna, w oparciu o ogólną wartość. Początkowo może to wydawać się trudne, ale dzięki zdobywaniu doświadczenia i rozwojowi prezentów będzie łatwiej Ci pracować z runami i je interpretować.

Runy są absolutnie niezwykłym magicznym instrumentem. Mogą chronić osobę i całkowicie zmienić swoje życie, wysyłając ją do innego kanału. Ale nie zapominaj, że każda magia wymaga odpowiedzialności i ostrożności. W przeciwnym razie grozi ci gniew wyższych sił. Ale są z nimi lepsi.