501 Shares 9333 views

Działki na wodzie

Działki na wodę to specjalne rytuały, w których wykorzystuje się nie tylko potęgę magika, starożytne siły, ale także cudowną moc samej wody. Taki rytuał, według wielu uzdrawiających, jest uważany za najsilniejszy. Tak czy inaczej, nie jest w pełni znana, ale fakt, że woda ma pewne właściwości lecznicze, nie jest wątpliwa i od dawna została sprawdzona przy pomocy nauki. Jedną z właściwości wody jest wchłonąć w sobie wszystko, co spotyka się z jego drogą. Jednocześnie nie jest to jedynie postrzeganie rzeczywistości, ale absorpcja informacji, jej akceptacja, transformacja i zmiana jego struktury. To była pamięć o wodzie, którą wykorzystywali starożytni magicy i nadal cieszyli się z tego bardzo dobrze.


Działki na wodę są rodzajem rytuału zapamiętywania słów i pochłaniania emocji, z którymi zostały wypowiedziane. Woda w takich procedurach uczestniczy w całości, nie tylko słyszy słowa, ale też słucha ich, biorąc potrzebną formę i jednocześnie zapewnia nam niezbędną pomoc.

Jest duża liczba działek. Są to spiski dla odchudzania się od wody i spisku z porażek, zazdrości i złego oka, a także spisek przeciwko ubóstwu, a także spisek przeciwko zazdrosnym ludziom i spisek, aby przyciągnąć szczęście i wiele innych, na wszystkie okazje. Również działki na wodzie mają wiele odmian. Dwa z nich zostaną omówione później.

Spisek za pecha

Działki na wodę tego planu mają bardzo silną energię. Dlatego można go używać tylko raz w roku. Więc, na szczęście, aby znaleźć cię, i pecha, musisz włączyć do dużej miski wody źródlanej.

Potem poczekaj na wieczór i trzy razy z rzędu w pokoju przy otwartym oknie, aby przeczytać fabułę: "woda matki, strumień jest czysty, złoto, srebro jest pełne, gdy myjesz góry i szerokie przestrzenie, a wraz ze mną płukam (nazywam) obelgami obcych przywiezionymi przez wiatr, startują Ból od stawów i rozmów, wypełniony zazdrością i złością. Że ktoś, kto mówił źle, czy to zły czarownik, czy czarna czarownica, czerwona lub szara, zabrała własne brudne sztuczki i oszczerstwa. Pike, który jest przyjazny z wodą, zęby są ostre, oczy są chronione i pływają we wodzie, niech odejmie złość w czerni, a silny silikon uderzy żelazkiem. Amen ". Po przeczytaniu wyrazy, musisz trzykrotnie przejść przez wyczarowaną wodę i wypić łyk z miski. Pozostałą wodę, wypłukać ciało i twarz, resztę wlać do lewego ramienia. Upewnij się, że woda nie rozlewa się w pobliżu progu. Teraz możesz bezpiecznie iść do łóżka.

Spisek, aby zebrać pieniądze

Działki na wodę, aby przyciągnąć pieniądze, mają trzy etapy. Oznacza to, że czytanie odbywa się trzykrotnie w drugi dzień miesiąca z księżycem w pełni. Jego symbolem jest cornucopia, dlatego został wybrany na rytuał związany z pieniędzmi. Podobnie można użyć konspiracji do świętej wody. Aby wszystko poszło dobrze, musisz wypełnić trzy czwarte szklanki wody źródlanej (świętej) wody i wrzucić monetę. Ważne jest jednak, aby nie zapominać, że powinna leżeć pod ramionami. Potem, w każdym pokoju samotnie, musisz wziąć szklankę prawą ręką i powiedzieć spisek: "W rzece i rybach jest dużo wody, na bagnach jest ogromna ilość błota. Jak wiele bogactwa, czego potrzebuję. Miesiąc miesiąc, wzrost i mnie (imię) pieniądze dodać. Amen ". Po tych słowach zamykana woda z małymi monetami przez dwa dni powinna stać w kącie, gdzie nikt nie znajdzie. Co więcej, moneta jest pobierana i podlewana wodą pozostającą do czynienia w jakiejkolwiek domowej roślinie. Nie możesz trzymać monety w domu, oddać ją jakimś żebrakowi – to musi być zrobione przed księżycem w pełni. Ten sam rytuał musi być wykonany miesiąc później w drugi dzień księżyca, a także trzeci. A dopiero potem taki spisek można uznać za kompletny. Nie zapomnij pozbyć się pozostałych monet przed księżycem w pełni.