427 Shares 8602 views

Skonfigurować modem 3G MTS

Mobilny Internet aktywnie rozwija trzeciej generacji na całym świecie. To nie jest wyjątkiem i to jest nasz kraj. Dzięki niemu każdy może uzyskać dostęp do Internetu z niemal każdego miejsca. W tym celu wystarczy włożyć modem do portu USB laptopa. Usługa ta świadczona jest przez większość operatorów telefonii komórkowej. Będziesz mieć tylko odpowiedni sprzęt i Simca.

Dzisiaj chciałbym rozwinąć to stwierdzenie, ponieważ MTS. Znam go na własne oczy, jak sam jestem abonentem i jego regularne korzystanie z usług dostępu do Internetu. Tak, że można też to zrobić, trzeba najpierw zdobyć YUSB modemu MTS i operator dla odpowiedniej karty SIM. Po tym następuje ustawienie niezbędnych parametrów.

Główną zaletą tego operatora jest łatwość korzystania z jego urządzeń, które nazywa się «MTS modem 3G.” Użytkownik nie ma potrzeby wprowadzania żadnych skomplikowanych ustawień, aby dostosować swoją konfigurację. Wystarczy tylko zainstalować niezbędne oprogramowanie. To w jego instalacji i wszystkie niezbędne konfiguracja sprzętu.

Z modemem 3G MTS pracy jako wymagane, wystarczy zainstalować program „MTS Połącz Manager”. To samo oprogramowanie instaluje niezbędne sterowniki do swojej pracy i skonfigurować dostęp do wszystkich połączonych usług. Należy pamiętać, że modem 3G MTS może pracować nie tylko w trybie 3G, ale również w GPRS / EDGE.

Usługa „nadpobudliwe” jest również dostępna. Dzięki niemu zawsze można mierzyć prędkość połączenia internetowego i zobaczyć ilość ruchu, które zostały wydane. I modem 3G MTS można wysyłać lub odbierać wiadomości SMS na karty SIM zainstalowanej w nim.

Więc teraz będę wymienić cały sprzęt niezbędny do pracy: modem 3G, który łączy MTS za pośrednictwem portu USB, karty SIM, która jest w modemie i komputerze lub laptopie, które zainstalowane niezbędne oprogramowanie. Należy pamiętać, że program ten jest przeznaczony dla systemów operacyjnych Microsoft.

Teraz, że masz zrobić z funkcją modemu 3G MTS prawidłowo i zapewniają dostęp do Internetu. Pierwszy program, który przychodzi na płycie ze sprzętem lub pobrać z oficjalnej strony MTS. Następnie włóż kartę sim do modemu, który jest podłączony do urządzenia.

Następnie można uruchomić aplikację. Gdy komputer pierwszy zaczyna być zidentyfikowane i ustalone sprzętu. Po zakończeniu tego procesu, należy wybrać z listy wymagany serwis spadek 3G. Jeśli później chcesz używać innych funkcji, dokonać wyboru z tej samej listy. Teraz naciśnij przycisk Połącz. Następnie otrzymasz niezbędną dostępu. Jak widać, wszystko jest łatwe i proste, więc można to zrobić samemu, bez żadnych problemów. Dzięki za czytanie. Udane połączenie.