432 Shares 8136 views

wiatrówki do polowania – jak dokonać właściwego wyboru

Wśród amatorów, jak i profesjonalistów obecnie coraz większe zainteresowanie jest bardzo różnych broni, w tym karabin pneumatyczny o grze polowania i bestii.

Na możliwość korzystania z wiatrówki znacznie wpływa na aspekt ekonomiczny, może znacznie zmniejszyć koszty wypalania, w porównaniu do konwencjonalnych pni postrzałowych. Również pozytywne momenty są praktycznie nieobecne pęd odrzutu, niski poziom hałasu, doskonałe charakterystyki dokładności i precyzji.

Zwolennicy broni konwencjonalnej, odnotowując przydatności pneumatyczny karabin przeciwko dużych celów łowieckich. Jednak przy ocenie możliwości użycia broni wobec małych i średnich gry, jak i małych zwierząt, nikt nie reaguje słabo, aby potwierdzić tę zaletę wiatrówki.

Ogromny wybór pni pneumatycznych reprezentowanych przez różnych sklepach internetowych. Amatorów i doświadczonych myśliwych fotografowania można wybrać są zainteresowani ich próbki. Walka adnotacje i charakterystyki operacyjne są szczegółowo opisane, co pozwala na porównanie oferowanych opcji. Wybrany wiatrówki do polowania lub rozrywki zostaną dostarczone przez kuriera wystarczająco szybko terminy zależą tylko od miejsca zamieszkania.

W związku z brakiem zaufania do możliwości Internetu lub rozważa najlepszą drogę do osobistego wyboru, konieczne jest, aby odwiedzić sklepy z bronią. W dobrym sklepie konsultanta na prośbę sprzedawcy i możliwości finansowych wybierze optymalną wersję karabinu.

Preferowane wiatrówki można wybrać tylko na podstawie warunków dla którego jest nabyte. Systemy pneumatyczne są klasyfikowane w dwóch głównych sposobów: rodzaju i wielkości urządzeń.

kaliber klasyfikacyjny przeprowadza się w następujący sposób:

4,5 mm (kaliber „dzieci”) – z rzeczywistą odległość fotografowania 50-60 metrów;

5,5 mm ( „papieski” kaliber) – z aktualną strzelania na odległość do 70 metrów;

6,35 mm ( „dziadek” kaliber) – z aktualną strzelania na odległość do 80 metrów;

9 mm – najmocniejszy strzelania z karabinu odległość do 100 metrów.

Klasyfikacja według rodzaju wyposażenia dzieli się na:

sprężynowego pneumatycznego tłoka (PPP), które zawierają pojedynczo naładowanych szyby (przerwy dobrze znany tym o zwykłych parkach tiram);

pneumatycznych multikompresionnuyu (INC) – jest to bagażnik, wymagające element wahliwych ramion (z reguły, na korpusach części przedramienia), tworząc ciśnienie w jednej porcji;

uprzednio pompowane pneumatyczne (PCP, ze względu na angielski skrót PCP) – zastosowań napędów wewnętrznych (siłowników) z powietrzem pod ciśnieniem.

Może być wykonany karabin pneumatyczny własnymi rękami, jednak wymaga dobrego sprzętu, wielką wiedzę na temat zasad teorii i wypalania, znajomość poszczególnych mechanizmów broni strzeleckiej. Ale nawet z tych wszystkich warunków, nie ma gwarancji, że próbka zostanie stworzony, aby spełnić wymagania precyzji i dokładności i zastosowań związanych z bezpieczeństwem.

W każdym razie, wiatrówki do polowania na małą strzelanka używane w celach mieszkaniowych, jak odległość i małe wymiary nie zapewniają wymaganej dokładności. Ponadto, nie zaleca się stosowania do tego celu karabiny kalibru 9mm, ponieważ duża kanał rany zredukować do zera wszystkim takiego polowania.

Podczas polowania w powiększeniu grę (gęś, głuszca, cietrzewia) i zwierząt (króliki, lisy, świstak, bóbr, itd.), Bardziej korzystne jest strzelanie w głowę, może niezawodnie trafić w cel.

Rynki zbrojeniowe państw WNP, wiatrówki do polowania, oferuje zdecydowanych liderów: «Diana», «Weihrauh», «Air Arms» – w klasie high-end opcji; «Norica», «Gamo», «Crosman», «Stoeger» – Opcje Polish.