138 Shares 1942 views

Wielofunkcyjne Samsung SCX-4600 (drukarka + skaner + kopiarka) specyfikacje, instrukcje i informacje zwrotne

MFP – Urządzenie wielofunkcyjne, które łączy w sobie trzy urządzenia jednocześnie: drukarki, skanera, kopiarki. Ten rodzaj technologii jest podzielony na kilka typów. różnią się one w:

 • drukowanie typu (laserowa, atramentowa, dioda LED);
 • chrominancji (czarno-biały lub monochromatycznych, kolor);
 • składniki, które go do urządzenia.

Co jest zaletą tego urządzenia wielofunkcyjnego? Jest idealny dla firm i przedsiębiorstw, który obsługuje dużą ilość dokumentów. Jego niewielka cena zadowoli każdego konsumenta. Oczywiście, cena wydaje się niska, jeśli zsumujemy te pieniądze, które będzie musiał spędzić kilka urządzeń: drukarki, skanera, kopiarki. Ponadto, urządzenie pozwala zaoszczędzić miejsce na powierzchni roboczej. Wśród niedociągnięć można zauważyć kilka powolny kopiarki pracy i wydrukować większą wartość.

W tym artykule omówimy jeden z najbardziej udanych urządzeń dość dobrze znana marka. Mianowicie, na urządzenia wielofunkcyjnego Samsung SCX4600. My zważyć plusy i minusy zdecydować – czy on naprawdę zasługuje na taką pochwałę.

krótki opis

SCX4600 Model – Urządzenie wielofunkcyjne monochromatyczne który posiada solidną i reprezentacyjny wygląd. Urządzenie zdobył zaufanie potencjalnych nabywców. Jeśli od razu pomyślałem, że urządzenie ma bardzo standardową funkcjonalność, to uczucie jest bardzo prawdziwe. Jednak łatwość obsługi i łatwość pracy z nim w pełni kompensuje uczucie.

Drukarka jest kompatybilny z różnymi systemami operacyjnymi, w tym „windose”, „Linux”, „Mac OS”. Standardowa kaseta tonera może wydrukować do 1500 stron, jeśli wziąć materiał o dużej pojemności, liczba ta zwiększa się o tysiąc.

MFP SCX 4600 waży około 11 kg. Podczas pracy, urządzenie zużywa 370 W, prostoyke – 45 W, a gdy tryb ekonomiczny – nie więcej niż 10 watów. Hałas sięga 50dB. Standardowy rozmiar pamięci wynosi 64 MB, nie jest możliwe, aby zwiększyć.

rozwiązanie projektowe

Co to za urządzenie? Średnia monochromatyczne urządzenie laserowe, które bardzo niewiele osób może zaimponować wśród doświadczonych użytkowników. Tworzenie zaawansowanych funkcji, koreańska firma nie dużo myśleć o wyglądzie. Szczególnie imponujące elementów w środku. Wszystkie zmiany są ograniczone do przejście z szarego na czarny kolor.

Wymiary i waga urządzenia Samsung SCX 4600 jest średnia. Ich wydajność nie jest bardzo zwarta, ale nie odosobniony. Również w górnej części pokrywy ADF jest nieobecna, co pomogło zmniejszyć wysokość urządzenia.

Panel sterujący znajduje się bezpośrednio, a nie pod kątem. Przyciski na nim – wymaganego minimum, bez dodatkowych klawiszy tutaj. Wyświetlacz jest mały, pokazując minimum informacji, aby ta koreańska firma wyraźnie zapisane.

Skaner i kopiarka

Kopiowanie Samsung SCX4600 może w danej chwili do drukowania do 99 kopii kawałki. Druk odbywa się w czerni i bieli. Zwykły arkusz A4 do skopiowania wynosi nie więcej niż 12 sekund. Jeśli będziemy oceniać w punktach możliwości tego urządzenia, może być oceniana na stałym układzie cztery na pięć punktów. Blisko litery są małe plamy. Teksty sami czytelne i wyraźnie widoczne dla ludzkiego oka. Jednak w przypadku poważnych organizacji komercyjnych kopiarka Samsung SCX 4600 lepiej nie używać.

Skanowanie odbywa się z prędkością od 1 stronie 15 sekund. Nawet fakt, że urządzenie jest bardzo proste w użyciu, skaner jest realizowany nie jest bardzo atrakcyjna. Fakt, że dla każdego skanowania będą musiały określić niezbędne ustawienia. Są one odpowiedzialne za kolor, wielkość, rozdzielczość skanowania, format wyświetlania obrazu.

Wydrukować dokument tekstowy

Przed rozpoczęciem pisania czegoś, konieczne jest, aby zainstalować oprogramowanie z płyty dołączonej do urządzenia. Po krótkim rozruchu będą mogli korzystać z drukarki. Wyniki każdy będzie mile zaskoczony. Jednak różnica między standardowym i wysokiej jakości bez. Teksty są czytelne w ogóle, od tych, które są drukowane na drugich szpilek. Wszystkie litery są płaskie i gładkie. Warto zauważyć, że pracuje w trybie ekonomicznym, urządzenie faktycznie zużywa mniej energii. Ale ta znajduje odzwierciedlenie w jakości – tekst nieco wyblakłe. Taka jest drukarka Samsung SCX 4600 MFP.

instrukcja przyrząd pozwala odpowiedzieć na wszystkie pytania. Jest detal dodawanie screeny wszystkie szczegóły i niuanse wyjaśnione. Producent zadbał o maksymalnej zawartości informacyjnej.

Wydrukować 20 stron dokumentu

Drukuje 20 stron będzie odbywać się średnio w ciągu 1 minuty i 1 sekundę. Można powiedzieć, że drukarka Samsung SCX 4600 z szybkiego dostarczenia dokumentu do radzenia sobie w porządku. Jeśli mówimy o jakości obrazu, to jest zupełnie wystarczające. Tekst i grafika wygląda dobrze, bez względu na to w jakim trybie drukowania nie zostało ustawione. Jednakże, jeśli mówimy o zdjęciach, to lepiej wybrać standardową funkcję. Tylko w tym przypadku za jakość nie może przetrwać.

Informacje z instrukcją

Rok był model Samsung SCX4600 bestsellerem. Instrukcje dla niego ma informacje techniczne, które pomogą ustawić urządzenie tak, aby włączyć / wyłączyć i używać go. Jeśli są pytania, na prasie, nie ma potrzeby, aby natychmiast uruchomić na komputerze, wystarczy otworzyć instrukcję, która jest w pełni „rzucić światło” w niektórych kwestiach.

Przewodnik jest szczegółowej charakterystyki. Dla szczególności uchylenie sekcję wyjaśnić użytkownikom – nie może być ostro wyciągnąć wtyczkę z gniazdka. Poradnik pomoże Ci zrozumieć, ile farby trzeba. Jeśli jesteś zainteresowany w urządzeniu, możliwe jest również, aby studiować specjalną książeczką.

opinie

Z korzyści klienci są następujące strona devaysa Samsung SCX4600:

 • łatwy w użyciu;
 • stylowy wygląd;
 • pracy, przerw i awarie występują rzadko;
 • niezawodny, mocny;
 • ekonomiczny;
 • najwyższy poziom jakości druku;
 • wysoka prędkość dozowania arkusza;
 • nieco wyższa cena.

Jeśli weźmiemy pod uwagę niedogodności, należy powiedzieć o następujących niuanse:

 • słaba jakość skanowania;
 • Czasami zgniata papier;
 • często trzeba przeprogramować;
 • zbyt drogie kasety;
 • mały zasób (do domu, ale nie dla biura).

Ogólnie rzecz biorąc, przeglądy urządzenia muszą być dodatnie. Wiele minusy dla niektórych nie mają żadnej wartości, zwłaszcza jeśli urządzenie wielofunkcyjne zostało nabyte w celach szkoleniowych. Każdy, kto cieszył się Samsung SCX 4600, mówią jednym głosem, że dla pieniędzy Niniejszy urządzenia. Ale tak naprawdę, aby porzucić takiego użytecznego urządzenia – jest głupie.

Wygląd jest przyjemny dla wszystkich. To pozwala na ustawienie urządzenia wielofunkcyjnego w dowolnym miejscu, ponieważ nie zepsuć styl pomieszczenia.

wyniki

Samsung SCX 4600 kartridż, który ma wysoki koszt, nadające się do wykorzystania w domu. Często zwrócić uwagę na dużych firmach, jak funkcjonalność urządzenia naprawdę wyróżnia. Jednak z powodu ograniczonych zasobów oraz wysoki koszt części wkładu dla podmiotów prawnych opcja raz spadł do ostatniego miejsca. Nawet jeśli dana kategoria cenowa może być „ignorowane”, odparty dochodu pieniężnego firmy, tym niższa zasobów nie mogą być kompensowane przez cokolwiek. I utrzymać zakup nowych kaset prawie nikt nie chce.

Ogólny kierunek stylistyczny jest naprawdę dobra. Wygląd sprawia, że zwrócenie uwagi na siebie, ponieważ jest jednocześnie proste i szanowany. Średnio za 200 $ można kupić urządzenia wielofunkcyjnego Samsung SCX 4600. Kaseta kosztować również nie więcej niż $ 65 lat. W regularnych urządzeniu sklepu nie jest już sprzedany, jeżeli istnieje możliwość zakupu tylko na zasobach internetowych, gdzie urządzenie jest w magazynie.