322 Shares 8392 views

Najlepsza łódź PVC: top producentów. Wybór ponton

Łodzi z polichlorku winylu (PVC), obecnie stanowią największą część floty domowej małej wielkości. Sekret ich popularności i położył się w produkcji materiałów i prostej konstrukcji. Łodzie te nie wymagają szczególnej opieki, łatwy w użyciu i jednocześnie regularnie dostarczać wszystkie funkcje, które są przypisane do nich. Zazwyczaj są one stosowane jako środki przemieszczające do polowania i połowy, ale stale wzrastała przypisanie widma. Ważne jest, aby zbliżyć się do wyboru modelu, aby określić wymagania, które muszą być spełnione PVC łodzi. Ocena producentów, który znajduje się poniżej, ułatwi to wybór, ale zanim znajomy z nim jest, aby zrozumieć podstawowe kryteria dla określenia optymalnego wariantu.

Kluczowe kryteria wyboru

Dla wszystkich elementarnej łodzi urządzenie PVC są dość zróżnicowane i mogą różnić się od wielu parametrów. Pierwszą rzeczą, aby zdecydować się na tego typu – silnik lub wioślarstwo? Różnica w tym przypadku jest oczywiste. Silnik urządzenia ułatwia obsługę łodzi, oszczędzając osobę z pracy fizycznej. Ale wioślarstwo pontonów mieć znaczące zalety. Są one bardziej ekonomiczne i praktyczne w utrzymaniu. Ponadto, wędkarstwo jest dobrym rozwiązaniem, zwłaszcza jeśli chcemy osiągnąć wysoką manewrowość w ciasnych warunkach z minimalnym hałasem.

Obserwowani przez kryteria selekcji w odniesieniu do jakości materiałów, wielkości i cech konstrukcyjnych łodzi. Pojemność tych modeli waha się od 1 do 3 osób. Kwota ta jest bezpośrednio związana z długością dmuchanym statku. W szczególności, klasyczne łodzi pojedynczy PVC może wynosić od 2,7 do 3,3 m długości. Bardzo ważny jest materiał z produkcji. Fakt, że sam PCV mogą być różne, a w dolnej są wykonywane albo w postaci składanej osłony lub nadmuchiwane. Jak dla PVC, to lepiej, aby dać pierwszeństwo do gęstych tkanek, a dno, oczywiście, pożądane jest, aby brać silne zwarta, ale ta opcja nie jest bardzo praktyczny do przenoszenia. Można teraz przeglądu modeli.

Altair PRO-340

Niemiecka łódź Altair PRO-340 jest ceniony za niezawodność, praktyczność i dużym obszarze kokpitu. Ale główną różnicą tego modelu jest zastosowanie wytrzymałego PVC. Materiał ten jest znany z niemieckiego znaku Mehlera, gęstości 850 g / m 2. Oprócz niezawodności, tkanina zapewnia dobre dynamiki płynów i imponującą zdolność do żeglugi, które mają PVC-łodzie pod silnikiem w serii Premium. Od różnicy tego modelu jest przypisana do oryginalnej butelce i formy w kształcie litery U. Jest również charakteryzuje się zmienną geometrią i rzadkim wysokość wynosi 49 cm. Ogólnie model PRO-340 jest atrakcyjny wygląd, dobrze radzi sobie z jego bezpośrednich celów i wystarczająco funkcjonalny, jak to było pierwotnie zakończone ze wszystkimi niezbędnymi dostosowaniami do pływania.

Solar Model 400

Opcja ta nie wyczerpuje wszystkich, ponieważ ma dość dużych rozmiarów i stąd nośność. Jednakże w odniesieniu do armatora, który okresowo wykonuje ataki przekazywania i długich trasach Solar Model 400 jest w porządku. Ważne jest, aby zapewnić wystarczającą moc pompy do łodzi PCV i inne akcesoria, potrzebne i odpowiedniego sprzętu do dużego naczynia. Nie możemy powiedzieć, że ogólny model jest rzadkością wśród nadmuchiwanych modeli PVC, ale w przypadku Solar 400 jest oznaczony nie tylko wielkość, ale także przemyślane wzornictwo. Na przykład, stępka w kształcie litery V, wraz z rozszerzoną średnicę kulek zapewniają wysoką zdolność do żeglugi cechy łodzi.

Jednocześnie, firma stara się zminimalizować całkowite braki modeli o dużej ładowności. W tym przypadku, możliwe jest przedstawienie zawieszenia typu strumienia wody konstrukcji, która pozwoli przejść w płytkiej wodą do głębokości 10 cm. Jednakże, głównym elementem 400 słonecznego przyjmuje bardzo różnych poziomów, które wymagają zakotwiczenia dla ciężkich łodzi PVC.

Model Yukona 300GT

Ta opcja jest przedstawicielem wersje śmigła. Jednak z zamocowania rygla może być zainstalowany na łodzi silnik PVC małej pojemności od 3,5 litra. a. W produkcji wysokiej wytrzymałości winylu 300GT stosowanego której gęstość osiąga 900 g / m2. Również firma znana nietypowym podejściem do projektowania produktu Yukona. Z modelu na uwadze 300GT, warto zwrócić uwagę na fakturę, która jest dostępna w dwóch kolorach do wyboru – w kolorze szarym i zielonym. Jest to tradycyjny kolor dla łodzi, ale projektantom „Yukon” udało się te dźwięki bardziej niezapomniane i miłe dla oka.

Ogólnie można powiedzieć, że model ten jest praktyczny i funkcjonalny. Może być również wyposażone w dodatkowe urządzenia i sprzęt – takie jak kotwy do łodzi PVC tej marki mogą być włączone do specjalnej oka bez zmniejszania niezawodności całej konstrukcji.

Model SunMarine SA-365

Producent łodzi SA-365 nie iść na żadne kompromisy z jakością, wydajnością i ceną. Pozwoliło to na uwolnienie niezawodne, wysokiej wytrzymałości, bezpieczeństwa i funkcjonalności łodzi. Dla porównania, w najdroższych modelach nawet stosuje się gęstość materiału jest nie większa niż 1000 g / m2, PVC łodzie pod silnikiem SA-365 są wykonane z dzianiny z polichlorku winylu, o gęstości 1900 g / m2. Reszta jest zwinny, praktyczny i łatwy w obsłudze model jest zdolny do wykonywania różnych zadań, wskazując, że jego uniwersalności.

Badger modelu SL 370

Łódź ma wiele nagród i jest, jeśli nie najlepszy, to jeden z najlepszych przedstawicieli swojej klasie. To odróżnia zaprojektowaną geometrię, wyważonych proporcjach i w rezultacie imponującą wydajność. Przede wszystkim, jest to optymalna wydajność prędkość i doskonałe dynamika. Jednocześnie, model ten jest kompaktowy i łatwy w transporcie. Jeśli wybierzesz jej odpowiednią pompę do łodzi PVC, problemy z wykorzystaniem niezależną i nie powstaje. Oczywiście, podobne pozytywne cechy właściwe dla wielu statków specjalny, ale Badger SL 370 ma znaczne zalety pod względem konfiguracji i siedmiowarstwowy materiał z polichlorku winylu, z firmy Mirasol.

Ranking najlepszych łodzi PVC

Powyższy model jest oczywiście zakres atrakcyjnych ofert nie jest ograniczony. Niemniej jednak, biorąc pod uwagę najbliżej idealnych cech, które musi posiadać nowoczesny jacht PVC, top 5 najlepszych opcji może być następujący:

  • Piąte miejsce zajmuje Solar 400. Ten funkcjonalny i przydatny w rozwiązywaniu problemów praktycznych łódkę. Jednakże, trudno nazwać uniwersalnym, tak aby być liderem nie może twierdzić.
  • Czwarte miejsce może zająć model Badger SL 370. Jest to model dobrej jakości, gdzie wszystko jest przemyślane i przemyślane, ale konkretne udoskonalenia techniczne i projektowe, ona pozbawiona.
  • Trzecie miejsce zajął Yukona 300GT jak łódź, która podoba się jego uniwersalność i funkcjonalność, ale pod względem niezawodności, są lepsze oferty.
  • Niemieckie stocznie wdrożyliśmy szereg unikalnych wydarzeń w łodzi Altair PRO-340, łącznie z wykorzystaniem wysokiej wytrzymałości materiału PVC. To pozwoliło jej podjąć drugą pozycję.
  • Lider, wziął SunMarine SA-365 jako wiarygodnego i ergonomicznym łodzi PVC. Ocena może zawierać lukę wiele innych modeli, ale rozwój SunMarine można nazwać wyjątkowy ze względu na zastosowanie materiału o wysokiej gęstości, który pozwala pracować w najtrudniejszych warunkach.

Większość modeli low-end łodzi PVC

Powyższe modele są niewątpliwie wielkimi oferty na rynku, jednak wszystkie one mają jedną wadę – wysoką cenę. Jednocześnie istnieje wiele wędkarzy i miłośników zewnątrz, które mogą sobie pozwolić tylko możliwość niższej kategorii cenowej. Dla tych użytkowników, można przedstawić najlepsze łodzie segmentu PCV budżetu w postaci następujących ocen:

  • "Frigate 300 WE". Tych, którzy potrzebują niedrogiego i pojemną łódź z dobrej nośności, należy zwrócić uwagę na tę opcję.
  • „Admirał 305 Klasyczna». Model ten może być wyposażony w silnik o mocy potencjał do 8 litrów. a. Jest to dobry wynik, biorąc pod uwagę model budżetu i ładowność 80 kg.
  • "Hunter 320 LC". Mała ponton, chociaż z powodu składanej podłodze sklejki obejmujące jego ciężar jest na tyle duże, – 35 kg. Możliwość zainstalowania 8-silny silnik i wysoką zwrotność sprawiają, taki zakup jest bardziej niż odpowiednie.

wniosek

nadmuchiwane łodzie segmentu ciągle się zmienia, co wpływa na rozwój nowych technologii. Więc rozszerzenie listy opcjonalnych akcesoriów i ogólnie poprawia jakość materiałów i technicznych wyrafinowany design. W efekcie rośnie i cechy operacyjne, które PVC posiada nowoczesną łódź. Ocena wykazała, że producenci pracują w różnych obszarach segmentu. W szczególności, nie jest to dobra oferta dla wymagających użytkowników ładowności oraz opcje dla zwykłych wędkarzy. Ponadto sędziowie pontonów są dobrym wyborem dla jakości i wśród segmentu budżetowego.