138 Shares 5269 views

Dane i parametry zewnętrzne Chevrolet Lacetti hatchback

Projekt Chevrolet Lacetti hatchback opracowany w studio Italdesign, która należy do słynnego projektanta Giugiaro samochodowy AD. Maszyna ta miała piękny i nieskazitelny wygląd, który można zobaczyć w unikalnym stylu i silnego charakteru. Połączone optyka i wzrósł rozstaw osi podkreślają dynamizm korpusu modelu. W ruch, maszyna ta jest łatwo sterowalne, posłusznie reaguje na polecenia wydane przez kierowcę, dla którego tablica przyrządów jest dogodnie umieszczone wszystkie rodzaje narzędzi i opcji. Doskonały system stereo sprawia, że podróżowanie w samochodzie łatwy i zrelaksowany.


Niemal od pierwszego momentu pojawienia się wielu kierowców stały się fani tego modelu. W ciągu całego okresu hatchback Chevrolet Lacetti o to tylko otrzymał pozytywne recenzje. Elegancka i wyrafinowana konstrukcja niemal natychmiast odróżnia ten model od całkowitej masy samochodów, łączenia jej entuzjastyczne poglądy. Gładkie linie nadwozia i kół łuków, wyróżniają się oryginalnością, twórcy udało się dać zewnętrzny wygląd tego urządzenia jest nowoczesny i stylowy.

Do tej pory bardzo zażądał Chevrolet Lacetti hatchback, których cena zależy od opcji konfiguracyjnych. Jeśli klient ma pragnienie, aby dać samochód szereg innowacyjnych technologii, lub zainstalowanie dodatkowego sprzętu, będzie musiał zapłacić osobno dla wszystkich innowacji swojego samochodu.

Charakterystyka techniczna modelu

Doskonałe parametry techniczne samochodu i wysoką niezawodność sprawiają, że konkurencyjne w stosunku do podobnych maszyn producentów znanych na całym świecie. Do tej pory, ten samochód jest najbardziej sprzedawane na krajowym rynku motoryzacyjnym. Ten model Chevrolet Lacetti hatchback jest pięciodrzwiowa. Jest doskonale nadaje się do wykorzystania jako samochodu rodzinnego na podmiejskie wycieczki do wypoczynku i do pracy, gdy trzeba codziennie na spacery po mieście.

Podczas tworzenia wnętrza kabiny Chevrolet Lacetti hatchback projektanci wydał ergonomia, funkcjonalność i komfort. Wszystko tapicerka została wykonana z wysokiej jakości tkanin, wiele szczegółów wnętrza wykonane są z miękkiego tworzywa sztucznego. Ramka wnętrze wykonane w jasnych kolorach i wkładek drzwiowych z aluminium to tylko niektóre nacisk w projektowaniu. Seat oferuje funkcję, która pozwala na dostosowanie ich w dowolnym kierunku. Bagażnik ma przyzwoitą kwotę, która natychmiast wzrosła o złożeniu tylnych siedzeń.

Rynek motoryzacyjny w Rosji Chevrolet Lacetti hatchback jest w kilku wersjach wyposażenia z różnych jednostek napędowych. 1,4l silnik benzynowy jest reprezentowany przez 1,6l pojemności, o pojemności 96 lub 109 l.sil l.sil. Przez wybór konsumenta jest instalowany jako skrzynią manualną i automatyczną. Standardowe wyposażenie obejmuje: wspomaganie kierownicy, klimatyzację, 14-calowe felgi stalowe, centralny zamek, poduszka powietrzna (przód), anti-lock hamowania.

Zakup hatchback Chevrolet Lacetti, wybrać jakości samochód, który posłuży Ci przez długie lata.