477 Shares 8183 views

Młody aktor Alexander Kasatkin: jego życiorys, kariera i życie osobiste

Alexander Kasatkin – młody aktor z wielkim talentem i jasny wygląd. Zagrał w takich serialach jak „stażystów” i „kuropatwy”. Chcesz dowiedzieć się więcej o karierze aktorskiej i życiu osobistym? Ten artykuł zawiera wszystkie niezbędne informacje.


biografia

Alexander Kasatkin urodził się 16 lutego 1990 w Pushkino (Region Moskwa). Był ze zwykłej rodziny, niezwiązane z kina i teatru.

Nasz bohater dorastał aktywny i ciekawy dziecko. Już w młodym wieku jego rodzice zorganizowali Sasha krajowych koncertów i spektakli. Ojciec i matka byli przekonani, że ich syn stanie się sławnym artystą. I tak się stało.

Szkoła Kasatkin studiował dobrze. Jego ulubionymi przedmiotami były rysunek, literatury i muzyki. Żadne wydarzenie szkoły (konkursy, pokazy) nie jest kompletna bez udziału Sashy.

student

W 2007 roku nasz bohater ukończył liceum. Udał się do Moskwy i złożone dokumenty w im WTU. Shchepkin. Utalentowany i pewny siebie mężczyzna z rudymi włosami szoku był w stanie podbić członków komisji selekcyjnej. Kasatkina uczestniczących Olga i Yuriya Solominyh na kursie.

Aleksander był sumienny i odpowiedzialny uczeń. Nigdy pomijane klas i nie miał „ogony”. Sasha i pomógł ocieplanie studenta. Podobnie, jakość ma nie wszyscy.

Alexander Kasatkin: Filmografia

debiut naszego bohatera był jego udział w strzelaniu obrazie „Wszyscy umrą, a ja nie”. Rudowłosy facet ma niewielką rolę. Po raz pierwszy zobaczyłem proces filmowania od wewnątrz, a on się podobało. Reżyser filmu Valeria Gai Germanika był zadowolony ze współpracy z początkującego aktora. W tym czasie tylko Sasha wszedł teatralny instytucji.

W 2009 Kasatkin „świeci” w serii „Głuszec” (Sezon 2, numer serii 31). Młody aktor z powodzeniem przyzwyczaiłem się do sposobu Paul Shcheglova. Gra Alexander docenione nie tylko publiczność, ale także krytyków i reżyserów.

Pierwszą główną rolą rudego aktor był w 2010 roku. Grał Anton Sazhin w serii „Znaki przeznaczenie.” Sasha o 100%, aby sprostać wyzwaniu ustalonym przez dyrektora. Po sukcesie „Signs of Destiny” kariera filmowa Kasatkina wystartował.

Do tej pory aktor w banku ponad 30 ról w serialach telewizyjnych i filmach. Pokaże swoje najbardziej żywy i udanej pracy:

  • "Stażyści" (2010) – każdy Gleb Romanenko.
  • "Happy Together" (2010) – Konstanty.
  • „Gdybym tylko była królową” (2011) – uczeń.
  • "Baby" (2012) – Szuwałow.
  • "Sklifosovsky" (2012) – Venia Glusker'a.
  • "Babes and Chicks" (serial na TNT) (2012-2015) – Yasha.
  • "Karpow" (sezon 2) (2013) – Alex.
  • "Rodzina Belyaeva Maniac" (2014) – klawiszowiec.
  • "72 godziny" (2015).

Inne aspekty talentu

Alexander Kasatkin (patrz zdjęcie. Powyżej) jest w pełni rozwinięta osobowość. Jako młodzieniec, czytał wiele różnych gatunków literatury. W wieku 18 lat, nasz bohater nauczył się grać na gitarze. Wtedy mężczyzna zaczął komponować utwory wykorzystując własne wiersze. Kompozycje jego wykonania tej pory słyszałem tylko bliskich przyjaciół i krewnych. Sasha planuje wydać płytę. Jednak ze względu na napięty harmonogram, jest on zmuszony odroczyć realizację swoich pomysłów.

Co jeszcze zostało Alexander Kasatkin? Prowadząc imprezy – to jego drugi zawód. Aktor łatwo być w stanie zorganizować zawrotnym partii wystawny ślub i wesoły Corporate. W jasnym i twórczej mistrza nie ma uwolnienia od klientów. , Trzeba zarejestrować się na kilka tygodni wcześniej, aby skorzystać z jego usług.

życie osobiste

W młodości, Alexander Kasatkin nie cieszy się dużą popularnością wśród dziewcząt. Ale nie denerwuj się o niego. W pierwszej kolejności były badania facet i karier.

Po Sasza zaczął grać w serialach i filmach, jego miłość życia poprawiła się znacząco. Rozwinął własną armię fanów. Kasatkina zostały zawrotnym powieści, ale w poważny związek, nie przerosły. Do tej pory aktor jest kawalerem. Dzieci nie mieli. Nasz bohater ma nadzieję, że w najbliższej przyszłości na horyzoncie pojawia godnego kobietę. Wybrany Alexander powinny być piękne, dobre i ekonomiczne. To są jego wymagania dotyczące drugiej połowie.

Konkludując

Rozmawialiśmy o tym, gdzie się urodził, studiował w którym obraz został zastrzelony Alexander Kasatkin. obrazy stworzone przez nich są jasne i interesujące. Rosyjskich kibiców szczerze kochał ten uśmiechnięty rudowłosa aktor. Życzymy mu wielu sukcesów w pracy i życiu miłosnym!