311 Shares 4569 views

Role i aktorów: „Fight Club”

Twórcy i aktorzy filmu „Podziemny krąg”, wydany kultowy, spowodował wiele kontrowersji. Przypomnijmy ulubione postacie artystów i widzów, aby umieścić je na ekranie.


gawędziarz

Zaczynamy rozmawiać o filmie „Podziemny krąg”. Główny aktor Edward Norton gra narratora. Jest to typowy yuppie trzydzieści pracuje nad korporacji motoryzacyjnej. Człowiek może być nazywany krajowy konformista, starannie dostarcza jego mieszkanie, obserwując modę, ciągle rozważa katalogów reklamowych i kupić wszystkie nowe rzeczy.

Ze względu na częste wyjazdy Edvarda Nortona postać zaczyna cierpieć na bezsenność. Narrator dochodzi do gromadzenia chorych na raka, a zderzenie z prawdziwym żalem pozwala mu pozbyć się swoich problemów. On znajdzie nową grupę i stają się zależne od cierpienia innych ludzi. Ale spotkania pojawia Marla – ten sam „wampira energetycznego”, a to znowu przynosi równowagę bohatera. Po powrocie z innej podróży spotyka Tyler Durden – Mylovar z niezwykłymi widokami.

Edward Norton jest znane na całym świecie dzięki roli w „Fight Club”. Debiut aktora w kinie odbył się w 1996 roku. Na pierwszej roli socjopatą w „Primal Fear” Edward otrzymał „Złoty Glob” i została nominowana do „Oscara”. W sumie, aktor zagrał w 32 filmach i prawie wszystkie z nich otrzymały doskonałe noty od krytyków i publiczności. Na swojej najnowszej pracy w filmie „Birdman” zdobył Edward Actors Guild i był nominowany do Oscara „” i „Złotych Globów”.

Tyler Durden

Jednym z klejnotów w karierze Breda Pitta jest jego rola w filmie „Podziemny krąg”. Aktorzy, zdjęcia, które są niezmiennie związane z tym filmem, to – to sam Brad i Edward Norton. Ale to jest charakter Pitt, Tyler Durden, jest najbardziej widoczne w filmie, jej obraz jest lubiany przez publiczność i stał się kultowy.

Tyler Durden mieszka w opuszczonym domu i zarabia na życie przez gotowanie mydło z ludzkiego tłuszczu. Wcześniej pracował jako kinooperator i zawiera materiał z pornografią nad filmem rodzinnym, jak również kelner w drogiej restauracji, gdzie kał w żywności bogatych. W przeciwieństwie do Narratora, idealnego konsumenta i yuppies, Tyler – anarchista i nihilisty, krytykując społeczeństwa konsumpcyjnego. Że przychodzi do głowy pomysł stworzenia klubu walki, a później organizację „porażka”.

Jego kariera zaczęła się Brad Pitt w 1987 roku, ale sława przyszła do niego dopiero w latach 90. filmu „Wywiad z wampirem”, „Wichry namiętności”, „Siedem”, „12 małp”. Po pracy na jednym z jego najbardziej znanych postaci, Tyler Durden, aktor brał udział w wielu popularnych projektów. W sumie on wystąpił w 67 filmach, został nominowany do trzech „Oscar” i otrzymał ją w 2014 roku, był czterokrotnie nominowany do „Złotego Globu”, który został w 1996 roku.

Marla Singer

W dalszym ciągu w celu omówienia „Podziemny krąg”. Aktorzy i role, jesteśmy zainteresowani w pierwszej kolejności. Marla Singer jest jedyną kobietą charakter filmu. Od samego początku, to jest w epicentrum wydarzeń, to jest spotkanie z nią jest bodźcem do powstania drugiej osoby Narratora (początkowo wydaje się jej Tyler). Jednak pomimo jego centralnej roli, kobieta nie rozumie, co się dzieje. Obraz Marla Singer został nazwany przez krytyków współczesnej reedycji „femme fatale”.

Helena Bonham Carter na początku działalności grał dobrze wychowana dama, a rola ekscentrycznego Marla Singer dał nową rundę swojej karierze. Helena – nominowany dwukrotny dla „Oscar” i siedmiokrotny nominowanym „Golden Globe”. Ze względu na jej role w takich filmach jak „uznanych Charlie i fabryka czekolady”, „Harry Potter i Zakon Feniksa”, „Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street”. „Alicji w Krainie Czarów”

„Anielski twarz”

Naszym tematem jest taka sama – „Podziemny krąg”, aktorzy. Dzhared Leto odegrała rolę anonimowy członek nazywany „anielskiej twarzy” klubu. Ten jasny blond miga bardziej w pierwszej klatce, przedstawiający spotkanie klubu walki. W przyszłości, staje się jedną „Rout” z uczestników projektu.

Już pod koniec filmu na jednym z posiedzeń klubu Narrator dotkliwie pobity blond, które było sprzeczne z zasadami. I zaskoczony Tyler mówi mu, że chciał zniszczyć coś pięknego. Mimo bicia, okaleczony człowiek pojawia się w organizację „porażka”.

Dzhared Leto – aktor i piosenkarz znany zespół rockowy. Zaczął swoją karierę w 1992 roku, do tej pory, ze względu na jego 27 ról w filmach. Zwycięzcą „Oscar” i „Golden Globe” za rolę w „Witaj w klubie”. Wśród jego słynnych dzieł – role w „American Psycho”, „Requiem dla snu”, „Mr. Nobody”.

Robert (Bob) Paulson

Co więcej niezapomniany aktorzy? „Fight Club” nie jest bogaty znaków, ale nawet role wspierające pozostawił swój ślad w umysłach widzów. Bob – były kulturysta, który przeszedł raka jąder. Narrator spotkał go w jednej z grup wsparcia. Bob później stał się jednym z członków „frezowania” i zmarł w poszukiwaniach. Jest to śmierć potrząsnął i wstrząśnięty Narratora.

Bob grał rolę Mit louf – słynny amerykański piosenkarz rockowy i aktor. Można go również zobaczyć w filmach „Bladreyn”, „artefakt”, „Formula 51” oraz w jednym z odcinków serialu „House”.

Richard Kessler

Film brał udział nie tylko znanych aktorów. „Podziemny krąg” stał się najbardziej znanym dziełem w karierze Zach Grenier. Film kultowy film, grał rolę szefa Narratora. Wszystko ze względu na aktora ponad 80 ról w różnych projektach.

historia

Widzowie są dobrze pamiętał i role, i aktorów. „Podziemny krąg” – to film o żywych postaci, które nie pozostawiają nikogo obojętnym, a wraz z intrygującą fabułą.

Narracja jest od osoby gawędziarz trzydziestu yuppies, którzy cierpią na bezsenność. Zaczyna uczestniczyć w spotkaniach dla poważnie chorych ludzi, którzy pomagają uporać się z problemem. Tam spotkał się z „gastrolershey” Marla Singer.

Na płaszczyźnie narrator spotyka Tyler Durden, który porusza się po wybuchu w jego mieszkaniu. Baza Podziemny krąg przyjaciół, później przekształcenie organizacji „porażka”. W końcowej narrator zdaje sobie sprawę, że ma rozdwojenie jaźni, i anarchista Tyler – to jego alter ego.

Recenzje krytyków

Podana filmowy opuścił w 1999 roku, a nie na kasie. Ale w przyszłości oszczędzono ani twórcy, ani aktorów – „Fight Club” w dziesięć lat po wydaniu został nazwany kult. Jego głoszone głosem pokolenia, krytykuje konsumpcjonizm. „Podziemny krąg” wywołał wiele kontrowersji. Ktoś widział go jako protest przeciwko bezmyślnej egzystencji, podczas gdy inni – propaganda przemocy, a nawet faszyzm. Do tej pory, ten film pozostaje najbardziej kontrowersyjne (w momencie „Mechaniczna pomarańcza”) hollywoodzkich filmów o charakterze przemocy.