865 Shares 1896 views

Guillermo del Toro – filmografia

Przyjęcie utalentowanych ludzi wokół jest bardzo odpowiednia Guillermo del Toro. Filmografia to zasługuje na uwagę. Urodził się 09 października 1964 w Guadalajarze g w meksykańskim stanie Jalisco. Znany producent pokazał się jako pisarz, a także reżysera i aktora.


biografia

Edukacja przyszłych gwiazd, którego pełna nazwa to Guillermo del Toro Gómez, zaangażowanych babcia. Zawierała religijne i był ultrakonserwatywne katolicki. Guy studiowała w Instytucie Nauk. Kino przyciąga go od młodości. Pierwsze eksperymenty – film „pomyłka”, który został nakręcony przez niego w 21 latach, w 1985 roku, w reżyserii żonaty, ma dwie córki. Obecnie mieszka w USA, w stanie Kalifornia, w mieście Los Angeles.

twórczy bagaż

Najbardziej lubi strzelać filmów Guillermo del Toro. Lista zadań w tworzeniu której brał udział jako reżyser, ma dwanaście punktów. Przez szesnaście lat, napisał scenariusz, w dwudziestu ośmiu wyprodukował. Skrypty zostały napisane przez niego filmach dwudziestu dwóch. Dziesięć dokumenty oznaczone jako aktor. A wśród filmów mają pokazać, bardzo popularne. Jego nazwa to „U nas w Filadelfii”. Został postrzelony w stylu serialu, ciasno splecione z czarnym humorem.

Początki kariery

Praca w filmie przyciągnęło przyszły słynny z bardzo młodym wieku. Jego kariera rozpoczęła się Guillermo pozycjach makijażu. I nauczył się od Dicka Smitha, który uczestniczył w tworzeniu efektów specjalnych do takich filmów jak „Skanery”, „Egzorcysta”, „Głód”. Już w 1980 roku początkujący filmowiec stworzył własną firmę produkcyjną, którą nazwał „Nekropiya”. W tym samym czasie zaczął studiować dziennikarstwo i wykładał na kinie. Jako pisarz, pokazał się pisaniu scenariuszy do filmów. Wydał książkę poświęconą twórczości Alfreda Hichkoka. Tworzenie filmów, zaczął w domu w Mexico City. Jako reżyser Guillermo del Toro w 1993 roku, stworzył film „Chronos” i zasłużony sukces. Jest to nowoczesna interpretacja historii wampira. W tym czasie reżyser rozwinął współpracę z aktorem Ronom Perlmanom, z którymi później spotkali się na planie „Blade 2” i „Hellboya”. Film zdobył dziewięć nagród w Meksyku. W ślad za popularnością dyrektorem był w stanie udać się do Hollywood, gdzie zrealizował film „Mutants” w 1997 roku. Na zdjęciu mówimy o człekokształtnych karaluchów. W ojczyźnie reżysera otworzył firmę produkcyjną „Tequila Gang” i był założycielem meksykańskiego festiwalu filmowym w Guadalajarze. To był początek drogi do sukcesu Guillermo del Toro. Jego filmografia zawiera aktualne interesującą i wysokiej jakości pracy. Zasadniczo jest to fantazja i thrillery. Ale sam pan mówi, że nie bierze pod uwagę ich niski gatunek. Po filmie urodziła się z opowieści fantasy. I są zawsze przedstawiane jako dramatyczną historię. Zdaniem dyrektora, fantasy, horroru i pomocy odwracać uwagi od rzeczywistości i bliżej do poezji.

Najpopularniejsze filmy

Początek sukcesu leżał nawet w Meksyku i Hiszpanii, gdzie w 2001 roku otrzymał propozycję pracy przez Guillermo del Toro. Najlepszych filmów reżysera – to przede wszystkim „Kręgosłup diabła” – nakręcony je w tym czasie grozy. To zdjęcie zostało spełnione krytyków i zdobył wiele nagród. Następnie reżyser przeniósł się do Hollywood. Tutaj został nakręcony sequel popularnego filmu o wampirach „Blade” – „Blade 2”. Film dostał dobrą kasowy i stał się popularny wśród publiczności. Równie udane były następujące i pracy. W 2004 roku, kina ekranowany jego filmu „Hellboy:. Bohatera z piekła rodem” Skierowany zdumiony publicznych w 2006 malarstwa „Labirynt fauna”, a 2 lata później, w 2008 roku nie było „Hellboy 2:. The Golden Army”

W Rosji, Guillermo del Toro, którego filmografia w tym czasie był już dość bogaty, stał się znany w 2006 roku dzięki jego filmu „Labirynt fauna”. Ten ponury, ale we własnym atrakcyjnych cech baśni transmituje kreatora pisma ręcznego. Reżyser jest fanem horroru i science fiction. Jego ulubione pisarze – Borges i Lovecraft. W swoich pracach łączy del Toro rzeczywistością a fantazją obrazów. W „Labirynt” były równoważone przez dwóch światów: okropności faszystowskiej Hiszpanii podczas wojny domowej i opowieści zaludnione przez potwory. Film został bardzo dobrze przyjęty, a publiczność i krytycy, nominowany do „Oscara” za scenariusz. Film zdobył "Nebula". W chwili obecnej istnieje kilka interesujących prac autorstwa Guillermo del Toro, jego filmografia rozszerzona o nowych filmach. Tak więc, na przykład, przyszedł film „Pacific Rim”, który został pokazany w 2013 roku. Scenariusz oparty na dziełach Tolkiena zostały napisane. W rezultacie oba filmy zostały dokonane, które zostały bardzo dobrze przyjęte przez publiczność.

twórcze plany

Spoczywają na laurach nie będzie Guillermo del Toro. Filmy, lista wciąż rośnie, nawet zmuszony mówić o sobie. Mistrz ma nowe plany. W 2014 roku opublikował serialu „zmęczenia”, które on stworzony dla swojej książce. Będzie on mówił o wirusie wampiryzmu. Wraz z nim przychodzi grupę bojową ludzi, którzy wierzą w sukces pierwszego trudności. Premiera planowana jest na lipiec. W bieżącym roku, a planowane jest premierę kontynuacji przygodach hobbita.