234 Shares 4454 views

Biografia. Alain Vodonaeva: kariera i życie osobiste

Alain Vodonaeva, biografia, które zostaną omówione w tym artykule, dawniej znany jako jeden z najbardziej kontrowersyjnych członka w serialu telewizyjnym „Dom-2”. Ale teraz prawie każdy obywatel naszego kraju wie, że jako uczestnik różnych programach telewizyjnych, party girl, a nawet wiodących aktorki. Jest to osoba omówimy w tym artykule.


Biografia: Alain Vodonaeva do projektu telewizyjnego "Dom-2"

Dziewczynka urodziła się w mieście Tiumeń 2 lipca 1982 r. Od najmłodszych lat Alain chciał przenieść się do stolicy i wywiera wszelkich starań do tego. Według jej własnych twierdzeń, o projekcie telewizyjnym „Dom-2” doszła do zbierania informacji o jego pracy. Studiowała na dziennikarza i uwolnienia konieczne było zbadanie następnie stosunkowo nowy gatunek w telewizji – reality show. Przed projektem pracował Vodonaeva wiodącą wiadomości karnej na lokalnym kanale, studiował muzykę i udział w konkursach piękności. Jednak nawet tak zajęty życie nie przeszkodziło Alain szybko przenieść się do jego snu.

Biografia: Alain Vodonaeva nad projektem "Dom-2"

Historia tej barwnej i kontrowersyjnej członka, postawa, do której zawsze była bardzo kontrowersyjna, jak publiczności show, a także uczestników, którzy byli z nią obok siebie, rozpoczęła się na kanale TNT w 2004 roku. Od pierwszego dnia okazało się być aktywnym, seksowna i towarzyska dziewczyna, i to, co pomogło jej pozostać w serialu przez trzy lata. Najbardziej uderzającym i sympatyczny uczestnik był Stepan Menshikov, z którą zbudował relacje. Według dziewczyny, Menshikov dla niego uosabia wszystkie dobre rzeczy i złych rzeczy, które się z nią działo w tych latach. Para jest stale zadowoleni, że ich namiętny związek, straszne skandale, a nawet walki. Zdobyła miłość i uznanie publiczności, faceci byli w stanie wygrać nawet milion. Ale ich związek był skazany, a w 2007 roku Allen wziął trudną decyzję – aby móc projekt telewizyjny.

Biografia. Alain Vodonaeva po zakończeniu projektu

Popularność, która została przejęta przez dziewczynę, pomógł jej stać się jednym z najbardziej popularnych i lubiany przez widzów. Brała udział w wielu wystawach, m.in. „Intuition», «Reality Dziewczynka» (Allen prowadził show, jednak utrzymujące się różnice w Otar Kushinashvili zmusił ją do rezygnacji), „wakacje w Meksyku. " Vodonaeva często pracuje jako model, jest usuwany z różnych publikacjach i pokazuje nowe trendy w pokazach mody, projektant, a w 2013 roku brała udział w telewizyjnym show „Taniec z gwiazdami”.

Biografia. Alain Vodonaeva i rodzina

W 2009 roku ożenił się z biznesmenem Aleksiej Malakeeva, w którym zakochana i został uznany za najlepszego człowieka w całym moim życiu. Jednak, aby utrzymać związek para nie działa, a na początku 2013 roku, brukowce poinformował, że małżeństwo rozpadło się. Powodem tego stał się sprzeczności. Według FARMACIA, mogła być dobrą żoną, ale nawet po urodzeniu dziecka nie pomogło: mąż został rozchylone, a związek powoli zszedł na „nie”.

Alain Vodonaeva (fot 2013 zostały przedstawione w tym artykule) na dzień dzisiejszy – jeden z najbardziej udanych kobiet. Głównym człowiek w swoim życiu teraz jest syn Bogdan mu poświęca cały swój czas.