273 Shares 7390 views

"Lada Granta Sport": opinie, specyfikacja i cena

Wielu czołowych producentów samochodów zagranicznych produkujemy rocznie ulepszone modyfikacje sports modeli masowych, wyróżniającą popularną i wysoką ocenę konsumentów. Krajowy „AvtoVAZ”, a następnie ten przykład i na początku 2014 roku rozpoczęła produkcję nowego samochodu – „Łada Granta sport”.


Model wyścigi

Premiera modelu samochodu pod nazwą „Łada Granta Sport” został opracowany w 2011 roku do udziału w zawodach rajdowych rosyjskich pierścień. Producenci wyposażyli swoje cztery turbodoładowany, 1,6-litrowy, 5-biegową ręczną przekładnię sekwencyjną typu z momentem obrotowym 300 Nm. Maszyna ta okazała się dobrze w wyścigu i pomimo mocy silnika wynoszącej zaledwie 235 litrów. c. wszedł do pierwszej sześć. Tak więc idea wytwarzania różnorodnych cywilnej sportowego modelu „Łada Granta Sport”.

Cywilna wersja modelu „Sport” Grant

W 2014 roku, krajowy przemysł samochodowy model cywilnego został zwolniony z tej samej nazwie. Pomimo faktu, że taka modyfikacja „Dotacje” ma niewiele wspólnego ze swoim kolegą wyścigów, otrzymał dużą popularnością wśród konsumentów dzięki specyfikacji.

Montowanie zaktualizowane „Lada” nie odbywa się w fabrykach „AvtoVAZ” i firmy UCA (zarządzanie samochodów sportowych). WHA przewiduje produkcję UCA tylko karoseria i wszystkie inne prace wykonywane są przy użyciu głównie pracę fizyczną, która jest gwarancją jakości „Grant Sport” model.

„Lada Granta Sport”: opinie właścicieli samochodów

Jeśli chcesz kupić nowy samochód, wielu nabywców są skłonni do wyboru tego modelu ze względu na właściwości deklarowanych przez producenta. Atrakcyjne uwzględnić takie czynniki, jak przyspieszenie do stu w 9,5 sekundy i maksymalnej prędkości zasięgiem 197 km / h. Ale on powiedział przyspieszenie prędkości można osiągnąć tylko pod warunkiem, że wnętrze pojazdu nie jest załadowany. Właściwości te potwierdzone przez reakcje ze strony konsumentów. „Lada Granta Sport” (2014 problem), ale dość dobra jakość jazdy, ma atrakcyjny wygląd, który pasuje jej sportowy charakter.

Niektórzy kierowcy mówią, że jest ustalona na rysunku 180, ale nie więcej niż aktywnej eksploatacji samochodów sportowych maksymalna znak prędkościomierza. Innym jest nadal możliwe, aby „wycisnąć” z „Dotacje”, osiągając 197 km / h.

W odniesieniu do maksymalnych możliwości prędkości maszyny „Łada Granta Sport” opinii na temat tego samochodu są tu kontrowersyjne, ponieważ wiele zależy od poziomu umiejętności i zawodowych kierowców.

Wygląd aktualizowane samochód

W odróżnieniu od standardowych „Dotacje”, nowy samochód ma mniejszą wysokość jazdy, powiększone koła, spojler zaktualizowaną typowego samochodu „Łada Granta Sport”. Opinie kierowców o jej wyglądzie, w większości pozytywne. Nie jest to zaskakujące, ponieważ pojawienie się nowego modelu stał się bardziej elegancki i nowoczesny. Zmień widok i zderzaki – teraz są one wykonane z materiałów wyższej jakości. Nowa stylowa czarna pasta, która znajduje się w dolnej części tylnego zderzaka podkreśla zwartą i sportowy charakter samochodu.

Stwierdzono również odnowiony i owiewek progi. Poza widok nowych „Dotacje” stał się bardziej atletyczny i modny znacząco zmodyfikowana tylna oś (hamulce tarczowe), elektryczne lusterka ergonomicznie umieszczone, zapewniają maksymalną widoczność kierowcy. Bagażnik modelu jest otwierany za pomocą przycisku na klucz, co jest bardzo wygodne.

salon

Wnętrze nowego „Łada Granta Sport” jest bardzo podobna do wersji „luksusowe” swojego poprzednika. Jednak zmiana przeszedł kilka elementów wnętrza. Więcej sportowcy fotele zakupione. Czerwone szwy wykorzystywane na dźwigni zmiany biegów i kierownicy, nadaje wnętrzu dodatkowy styl i nowoczesność. Ponadto, linia czerwona jest obecna na tapicerką foteli i zagłówków. Przednie fotele mają podparcie boczne, podkreślające sportowy charakter samochodu „Łada Granta Sport”. Liczba kierowców dotyczące udogodnień dla wnętrz w większości pozytywne. Wielu powie, miły percepcji dotykowej układ kierowniczy, a także wygoda i stabilność sterowania.

Należy zauważyć, a przestrzeń kabiny. Ze względu na zwiększony rozstaw osi osiągnąć rozszerzenie swojej objętości. Kompaktowe wymiary, tak typowe dla wszystkich Vaz nie został oszczędzony, a model „Łada Granta Sport”. Opinie konsumentów dotyczące przestrzeni kabiny świętować wygodę i ergonomię niektórych orzeczeń, kompensuje braku wolnego miejsca. Na przykład, w tylnej części przednich foteli, istnieją specjalne wgłębienia przeznaczone dla kolan pasażerów siedzących z tyłu.

Bagażnik w modelu nowe sportowej została zmniejszona z 520 do 480 litrów, jednak użytkownicy zgłaszali to dość pojemny.

wysokość siedziska nie jest regulowany, ale są one dość proste w użyciu, w stanie zapewnić niezawodną izolację drgań i efektów dynamicznych na pasażerów samochodu „Łada Granta Sport”.

Liczba kierowców, którzy uczestniczyli w badaniu prowadzić samochód, jednogłośnie zwrócić uwagę na wygodę i komfort w kabinie pasażerskiej, nawet podczas jazdy na długich dystansach. Ponadto, pojazd jest wyposażony w dodatkową izolację akustyczną, metalu ręcznie wklejony w specjalne materiały, które przyczyniają się do łagodzenia efektów dźwiękowych z zewnątrz.

parametry techniczne

Wszystkie samochody są różne od siebie o różnych parametrach. Dla każdej marki i modelu charakteryzuje się nieodłącznym elementem jej przeznaczeniem. Kwestia przed nami nowy samochód „Łada Granta Sport” ma następujące parametry:

• Długość nowego modelu wynosi 4280 mm.

• Jej wysokość – 1470 mm.

• Szerokość – 1700 mm.

• Pojemność bagażnika – 480 litrów.

• Prześwit model „Łada Granta Sport” ma wysokość 140 mm.

• rozstaw osi jest to odległość pomiędzy przednią i tylną oś samochodu, – 2490 mm.

• Zbiornik paliwa ma pojemność 50 litrów benzyny.

• 5-biegowa jest modyfikowana.

• rozmiar opony samochodowe – 195/50 R16.

• krawędziowy / masa – 1140/1540 kg.

zaktualizowany silnik samochodu

Szczególna uwaga jest wymagana opis parametrów technicznych silnika sprawie zaktualizowanego modelu „Łada Granta Sport”. Opinie kierowców o możliwości jego silnika w większości pozytywne.

• robocza objętość silnika jest 1596 cm3.

• zasilanie zaworu silnika 16 – 120 litrów. a. / 87 kW przy 6750 obr / min.

• Maksymalna opracowany przez prędkość pojazdu – 197 km / h.

• Moment obrotowy 154 Nm już przy 4750 obr / min.

• Zużycie paliwa w cyklu mieszanym – 7,8 l / km.

• Przyspieszenie od zera do stu kilometrów występuje w 9,5 sekundy.

Maszyny pakujące „Łada Granta Sport»

Kupujący są oferowane tylko wersję tego samochodu – „Luksus” 219059-77-010 z cech opisanych powyżej.

Pakiet podstawowy „Dotacje” zawiera następujące opcje:

• Ulepszony pięć-biegowa manualna zmiana biegów.

• Wzmocniona bardziej komfortowe zawieszenie sportowe.

• Tarcze hamulcowe – zwiększona.

• od zainstalowanego koła tylne hamulce tarczowe.

• poduszki powietrzne (kierowcy i pasażera).

• pasy bezpieczeństwa są wyposażone (tylko z przodu).

• Świeci z hydrocorrector.

• ABS i BAS.

• światła przeciwmgielne.

• System alarmowy Zabezpieczenie przed kradzieżą za pomocą pilota.

• Elektromechaniczne wspomaganie układu kierowniczego.

• system filtracji kabiny.

• Na pokładzie motoryzacyjny komputer pokładowy.

• Nowy kluczyk zapłonu.

• centralny zamek z zamków samochodowych.

• podgrzewane przednie fotele.

• zainstalowany na wszystkich drzwiach zasilania.

• System "kontroli klimatu".

• Multimedia.

• Występują felgi aluminiowe – 16 cali.

W najbliższej przyszłości należy oczekiwać produkcję nowego modelu wyposażonego w mocniejszy silnik (135 KM.). To wpłynie na wszystkie właściwości techniczne samochodu, ale w tej chwili jest dostępna tylko z silnikiem 120-litrowego.

Test Drive

Z badania standardowe wykazał doskonałą wydajność samochodu „Łada Granta Sport”. Recenzje właścicieli (2014) zauważają, że jest doskonale kontrolowany i wykazuje wysoką stabilność na drodze. Ponadto, zmniejszenie odległości hamowania 4 m (przy 80 km / h) był w standardowym teście obserwuje. Cechy te osiągnięto dzięki hamulców tarczowych, zmodyfikowanej pracy w zawiesinie, szczególnym kątem przednich zastrzały wzrosła o 2 cm zasady, jak również dłuższy tor kół tylnych i wysokiej jakości gumy z „Yokohama”. Te cechy gwarantują samochodu „Łada Granta sport” przeglądy właściciela (ze zdjęciem) z pozytywnych właściwości.

Ten model nie jest wyposażony w automatyczną skrzynię biegów. Według opinii szczęśliwych posiadaczy nowego „Lada”, według specyfikacji producenta potwierdzone w praktyce.

"Lada Granta Sport": opinie (ze zdjęciem)

Wielu fanów szybkiej jazdy mają tendencję do kupowania nowego modelu „Lada” ze względu na doskonałą zwrotność, przenoszenia, sportowy design i równie sportowy charakter.

Wielu znawców niezawodnych samochodów świętować pozytywne aspekty prowadzenia takich cech „Lada”. Nawet skomplikowane manewry i wprowadzeniu ostrych zakrętów, to wykazuje doskonałą przyczepność i stabilne prowadzenie.

W prezentowanych fotografiach pokazują szczególnie wewnętrznej i zewnętrznej dekoracji zaktualizowanego samochodu „Harmony Grant Sports”. Opinie, test drive potwierdza pozytywną stronę pojazdu, przedstawiając go jako nowoczesny model, który spełnia wszystkie wymagania rosyjskiego konsumenta.

wniosek

Dziś „Łada Granta Sport” jest jednym z najbardziej popularnych samochodów, przedstawił producent krajowy. Przy zachowaniu stosunkowo niskich kosztów – jest dostępny w przedziale cenowym od 480 000 rubli (z zakupem tej pozycji jest głównym przekonujący argument). Równie ważne będzie zaletą utrzymanie niskich kosztów. Ponieważ części do tego modelu łatwo dostępne dla większości właścicieli samochodów.