414 Shares 9294 views

Opel Corsa: 30 lat produkcji non-stop

Ostatnio, samochód Opel Corsa obchodził jubileusz – 30 lat od wydania pierwszego modelu w 1983 roku. W tym czasie zastąpiony przez cztery generacje maszyn znanych marek, poczyniono wiele modyfikacji i aktualizacji stylu, powiększać i rozstaw osi, wnętrze zmieniło się dramatycznie, ale zawsze Opel Corsa była idealna, a zatem zażądał samochodu.

Pierwsza generacja Corsa obejmuje model klasycznego Trio sedan, hatchback i wagonu. Maszyny hatchback produkowany w dwóch wersjach – w trzydrzwiowej i pięciodrzwiowej. Sedan produkowany jest również w dwudrzwiowy i cztery-drzwiowego formatu. W kompaktowym kombi Opel Corsa zawsze miał troje drzwi, dwa boczne i jeden bagaż. Jak dla silników pierwszej generacji Opel Corsa, mieli pięć benzynowych i dwóch wysokoprężnych, w różnych pojemnościach, od 46 KM do 104 KM

Dokładnie dziesięć lat później, w 1993 roku, zakres Opel Corsa dołączył nowe modyfikacje. Inżynierowie i projektanci próbowali nie zmieniać ogólny kształt samochodu i koncentruje się na ulepszeń strukturalnych.

Od zewnętrznych dodatków wprowadziliśmy nowy przedni zderzak oraz stylową kratkę. Na ten zewnętrzny uaktualnić maszynę skończona. Ale kierownicy zmodernizowane dramatycznie, w celu ustalenia skuteczności elektrycznego wspomagania kierownicy. Istotne zmiany strukturalne zostały wykonane z przednim zawieszeniem. Oraz jako ostatecznej próbkowania na tworzeniu nowej drugiej generacji Corsa, pod maską silnika z całkowicie nowej serii ECOTEC pojemności litra 56 KM

Wydawałoby się, że silnik ma nic szczególnego w sobie nie jest, ale prędkość maszyny z silnikiem przekracza 150 km / h. Wszystkie pojazdy pierwszy, jak również drugiej generacji Opla Corsy, produkowany w kilku zakładach w różnych krajach, w prawie wszystkich Ameryki Łacińskiej i niektórych krajach południowej Afryki.

Na kontynencie Australii i Japonii, Anglii i Meksyku. Załogowe pojazdy Opel Corsa w każdym regionie na różne sposoby, w zależności od warunków klimatycznych i możliwości gospodarczych dla ludności. Czasami nawet standardowe ciało zmieniło parametrów, dostosowanie do potrzeb lokalnych konsumentów.

Elastyczne zarządzanie polityka niemieckiego giganta auto wydał wyniki dla jedenastu lat ciągłej produkcji Opla Corsa sprzedał 6 mln. Machines. Ale w miarę upływu czasu i stopniowo traci swoje nowości modeli. Zaczęło się nieodwracalny proces starzenia.

Niech wiedzą o samym konkursie. Projektanci i konstruktorzy Opla dotyczą zawarte znowu działać. I 2000, samochody były przygotowane trzeciej generacji Opel Corsa, opinii których przekroczyła wszelkie oczekiwania. Mimo radykalnych zmian z nowych maszyn nie są przestrzegane, tak jak poprzednio, powierzchowne ulepszenia zostały przeprowadzone. Jednak kontury samochodu były nieznaczne oznaki agresji znacznie zwiększona dynamika.

Ale w czwartym pokoleniu specyfikacje Opel Corsa zmieniły się radykalnie, model, który został zaprezentowany podczas London Motor Show w 2006 roku, wyróżniający głębokich zmian. W przypadku nowych samochodów stosowane platformy Gamma aktywów Fiata. Corsa wzrosła znacząco pod względem wielkości, różnice zewnętrzne z poprzednimi modelami były dostępne. Samochód z zewnątrz wygląda nie tylko upgrade, to daje wrażenie nawet niektóre futuryzmu, co oznacza, że urządzenie jest długo stara.